Vaše zkušenosti s Bioderma

konik_testuje15.1.2018

Vítejte ve světě Modrého koníka, který pro vás i v novém roce 2018 připraví řadu zajímavých testování. Snažíme se testováním hledat řešení pro všechny, které něco trápí. Možná to bude právě ten další produkt, který vám pomůže s řešením vašich problémů, a kterému třeba zůstanete věrní.

Tentokrát jsme hledali 10 atopiků a taky jsme je našli.

Na testování jsme maminkám a jejich dětem poslali balíček značky Bioderma, ve kterém se nacházely:

Atoderm Intensive Baume - dermo-posilující, vyživující péče obnovující zdraví a pohodlí suché pokožky se sklonem k atopii. Atoderm Intensive rychle odstraní svědění kůže díky dermatologicky léčivé látce PEA.
Je obohacen o zklidňující a čistící látky, okamžitě zmírňuje podráždění a zarudnutí. Natrvalo obnovuje kožní bariéru díky exkluzivnímu komplexu LipigeniumTM vyrobenému z biolipidů, které jsou přirozeně přítomné v pokožce. Jeho patentovaná Skin Barrier TherapyTM zabraňuje šíření zlatého stafylokoka na streaně jedné a proniknutí alergenů pokožkou na straně druhé. Předchází tedy dvěma hlavním faktorům zodpovědným za zhoršování suchosti pokožky. Je vhodná jak na tělo, tak i na obličej, dokonce i pro tu nejcitlivější pokožku u dospělých, dětí i kojenců. Je hypoalergenní, nekomedogenní a je bez parabenů a parfemace.

http://www.bioderma-cz.com/nase-produkty/atoder...

Atoderm Sprchový olej - jemný sprchový olej zabezpečující 24 hodinový komfort hydratace. Jeho exkluzivní složky obnovují kožní bariéru. Intenzivně vyživuje a zvláčňuje pokožku, zmírňuje pocity pnutí a chrání před vnějšími vlivy. Patent Skin Barrier TherapyTM chrání suchou pokožku před bakterií Staphylococcus aureus způsobující zánět a podráždění. Atoderm Sprchový olej vytváří ultra lehkou a jemně parfémovanou pěnu, která je speciálně navržena tak, aby respektovala i tu nejcitlivější pokožku. Je hypoalergenní, nekomedogenní, má vynikající kožní toleranci, neštípe v očích a je bez parabenů, konzervantů, mýdla i barviv. Je vhodný pro dospělé, děti a dokonce i kojence.

http://www.bioderma-cz.com/nase-produkty/atoder...

A co na testování říká jejich atopická pokožka? Přečtěte si jejich recenze, ze kterých je cítit úlevu jejich atopické pokožky, která konečně našla řešení v produktech Atoderm od Bioderma.

Navíc tři nejlepší a nejzajímavější recenze jsme odměnili novinku z dílny Bioderma - prvním bezkontaktním sprejem Atoderm SOS proti svědění pokožky, který je vhodný při akutním svědění pokožky. Rychlá a bezkontaktní úleva od dráždění a svědění nebyla nikdy tak příjemně jemná.

Bioderma u nás už nesmí chybět

Byla jsem moc ráda, když jsem měla v interní poště zprávu od Modrého koníka, že jsem byla vybrána na testování s Biodermou, řadou pro atopiky (Atoderm Sprchový olej a Atoderm Intensive Baume).

S atopickým exémem jsem měla problémy hlavně na rukách. Nejhorší je to asi v období zimy, kdy ruce daly nejvíc zabrat. Začínalo to hodně nepříjemným pnutím nebo nepříjemným svěděním na rukách. V ten moment jsem mohla začít mazat, čím jsem chtěla, ale už tak nějak bylo pozdě. Za pár dní se mi na rukách začaly dělat pupínky a místama mi kůže začala praskat až do krve a začala se mi hrozně loupat kůže. Hrozná bolest ☹ 


Vždycky jsem musela okamžitě nasadit kortikoidovou mastičku Belogen. Která mi zabrala téměř vždycky během týdne ruce vyléčila. Pak jsem měla třeba na 14 dní klid.

A začalo to znovu.


A nyní mám možnost vyzkoušet Biodermu. Tak jsem na ní sama zvědavá.

Abych měla jistotu, že Bioderma na mě opravdu funguje, nepoužívala jsem déle jak týden téměř nic na mazání, pouze obyč krém, abych ruce alespoň trochu promazala, protože jinak bych to asi nevydržela ☹

Moje zkušenost s Biodermou po rozbalení.... 


                                             Moje ruce před testováním....

                                  červené (hlavně mezi prsty a na kloubech) a suché



Den první:


Atoderm Sprchový olej krásně voní, první co mě napadlo... ajaj navoněný sprcháč. Navoněné sprcháče mi většinou ekzém ještě zhoršují. Ale vyzkoušela jsem. Po umytí jsem cítila, že jsou ruce lehce naolejované, ale příjemně, nic hrozného. Mé obavy byly zbytečné. Po usušení rukou jsem si dala Atoderm Intensive Baume a stačí dát opravdu jen slzičku a promastí mi krásně obě ruce. Jelikož mě ten ten ruce už dost svědily a málem jsem opět sáhla po kortikoidové masti, docela mě překvapilo, že po chvíli použití krémů mě ruce svědit přestaly 🙂)


Den druhý: 


Ráno jsem byla mile překvapena, že ruce nesvědí, ani nemám napnutou kůži na rukách. Pořád byly hodně červené. Tak jsem si opět ruce umyla Atoderm Sprchovým olejem a po usušení namazala Atoderm Intensive Baume. A šla jsem do práce. Během dne už jsem ale začala opět cítit to nepříjemné pnutí kůže a začaly mě ruce opět svědit. Namazala jsem si krémem, co jsem měla v práci. Trochu to pomohlo. Večer jsem si opět umyla ruce Atoderm Sprchovým olejem a po usušení namazala Atoderm Intensive Baume. 

Po namazání ruce v pořádku, žádné pnutí, žádné svědění, jen pořád zarudnutí.


Den třetí:


Ráno jsem se probudila a koukám na ruce jak blázen, zarudnutí pryč 🙂 Opět jsem ráno umyla ruce Atoderm Sprchovým olejem a namazala Atoderm Intensive Baume a šla jsem do práce. Když jsem přišla domů z práce uvědomila jsem si, že jsem celý den o rukách ani nevěděla 😀 Za celý den žádné svědění ani pnutí pokožky a nemusela jsem vlastně ani použít žádný jiný krém, ruce jsem měla celý den hydratované dost. Večer před spaním jsem opět namazala a šla spát.


Den čtvrtý: 


Ruce malinko svědily a byly zarudlé. Ale nic hrozného, omezení příznaků ekzému bylo znatelné. Opět jsem použila olej na omytí a namazala. Byla jsem ten den doma. Takže jsem se snažila něco poklidit, uvařit. Často jsem si myla ruce během dne jsem cítila, že se mi kůže na rukách zase začíná napínat a svědit mě. Musela jsem tedy použít Atoderm Sprchovým olejem a Atoderm Intensive Baume i během dne a za chvíli jsem cítila úlevu. Pak už jsem si raději vzala na ruce gumové rukavice. Ještě ten večer jsem šla vytírat, zapomněla jsem si ale vzít rukavice, takže ruce dostaly fakt zabrat ☹ Po vytření ruce totálně zarudlé a šíleně mě to pálilo ☹ Tak jsem si ruce rychle umyla Atoderm Sprchovým olejem a namazala Atoderm Intensive Baume a šla se dívat na telku. Během filmu se mi ruce hodně zklidnily. 


Den pátý a šestý:


Moje ruce se po používání řadou Bioderma pro atopiky o mnoho zlepšily. V podstatě ráno a večer použiji Atoderm Sprchovým olejem a Atoderm Intensive Baume a již není potřeba během dne vůbec ničím mazat. Necítím vůbec, že bych měla pokožku nějak napnutou, suchou nebo mě svědila. Bioderma mě opravdu hodně překvapila. Moc jsem tomu nevěřila, protože jsem vyzkoušela už téměř vše a jediné co zabíral byl Belogen, kortikoidová mastička. 


                         Po týdnu použivání ruce bez jakých koliv problémů


A za ten týden od začátku používání mám ruce naprosto v pořádku. 

Děkuji Modrému koníkovi za možnost testování. Za mě budu Biodermu používat pravidelně. Opravdu nic jiného než ten Belogen a Bioderma mi na ruce nic nezabírá. A jelikož nechci pořád mazat kortikoidama, Bioderma u nás už nesmí chybět 🙂


#test_bioderma


Hladká jako prdelka?

V den kdy jsem zjistila, že Modrý koník nabízí testování s Biodermou jsem byla nadšená. Ano, nevěděla jsem, zda budeme vybráni, ale i přesto jsem doufala, že se tak stane. Konkrétně se soutěžilo o produkty Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm sprchový olej.


Když jednoho dne přišla zpráva, že jsme vyhráli a budeme s drobkem testovat. No co vám budu povídat, skákala jsem radostí, že jsme to dokázali. Kladla jsem si otázku, zda to vyjde a malý bude mít zas kůžičku na ručkách a nožkách hladkou jako prdelku.


Do týdne nám dorazil domů balíček s kosmetikou a my se mohli vrhnout do testování.




První koupel ve sprchovém oleji měl dokonce až ve středu. I složení oleje mě překvapilo, čekala jsem, že bude malý omaštěný a bude mi prokluzovat ve vaničce a sotva ho s jeho váhou vyndám, ale nestalo se tak. Kůžičku měl sice promaštěnou a jemnou, ale nebyl mastný a rozhodně neklouzal. A tak jsme ale zahájili jakýsi rituál v používání Biodermy. Mazání nejen po koupání, ale i ráno a začaly se dít divy.


Kůžička na nožičkách už vůbec nebyla jako struhadlo a i fleky na rukách zmizely. Nesmí se však vynechat mazání celý den, alespoň jednou vždy musíme namazat. Sice je to někdy boj, když už je znavený nebo už ho to nebaví v koupelně, ale věřím, že mi jednou poděkuje, že jsme to nezanedbali, když byl malinký a třeba jednou nebude mít s kůží vůbec problémy.


Nejspíš jsme konečně našli kosmetiku, která mu bude konečně vyhovovat a nebudeme muset používat mastičky, které stejně nefungují a dokonce bych řekla, že některé i vysušují.


Moc děkujeme Modrému koníkovi, že jsme měli možnost zúčastnit se soutěže a objevit tak tyto dva produkty, které určitě spotřebujeme a hned koupíme další.


#test_bioderma

Bioderma Atoderm – velmi příjemné překvapení

Před několika týdny jsem mladšímu, 1,5 roku starému, synovi objevila vyrážku, kterou měl především na bříšku, stehnech a rukách. Naštěstí ho evidentně nesvědila. To, že má poměrně suchou kůži a citlivou pokožku, jsem už věděla, ale vyrážka mě překvapila, se starším synem jsem podobnou zkušenost neměla, ten má pouze suchou kůži. Ani osobní zkušenost nemám, mám tedy přes zimu taky dost suchou a napjatou kůži, ale bez svědění, vyrážky, nebo dalších problémů. Nicméně mi bylo jasné, „odkud vítr fouká“ – manžel jako dítě trpěl ekzémem a i teď v dospělosti, hlavně v tomto období, mívá ekzém na rukách (jeho jsem ale do testování nepřesvědčila, on už totiž používá ze stejné řady mycí kostku, se kterou je moc spokojený 🙂.


Synovi se vyrážka zhoršovala např. po koupeli ve vaně s pěnou, po kojeneckém plavání v bazénu atd. Zrovna jsme tou dobou šli na 18 měsíční prohlídku. Pediatra říkala, že nejspíš půjde o nějakou alergickou reakci (v té době to měl docela silné) a že je třeba na kůži používat co nejméně chemie a pravidelně promašťovat. Začala jsem tedy přemýšlet, jakou začneme používat kosmetiku. Nikdy jsme speciální přípravky nepoužívali, i přesto, že jsem dost kupovala přípravky z DM drogerie pro citlivou pleť, efekt to nemělo žádný.


Zrovna v tu dobu mi na Modrém koníkovi padla do oka výzva na testování mléka a mycího oleje od Biodermy, a to řadu Atoderm, která je určená přímo na naše problémy. To by bylo něco! Tak ráda bych tuto řadu vyzkoušela. Říkala jsem si, že za zkoušku nic nedám, i když jsem tedy absolutně nepočítala s tím, že bychom mohli být mezi vybranými. A ono to vyšlo! Měla jsem opravdu radost, když mi přišla zpráva, že za pár dnů k nám poputuje balíček.


Bioderma Atoderm Intensive Baume


Slovy výrobce: dermo-posilující, vyživující péče obnovující zdraví a pohodlí suché pokožky se sklonem k atopii. Atoderm Intensive rychle odstraní svědění kůže díky dermatologicky léčivé látce PEA. Je obohacen o zklidňující a čistící látky, okamžitě zmírňuje podráždění a zarudnutí.


Po rozbalení balíku mě překvapila velikost balení tohoto tělového mléka – rovnou 500 ml! Velice jsem ocenila dávkování pumpičkou, přijde mi to velice praktické. Mléko se dobře roztírá, není vůbec parfemované. Kůže po nanesení krému je na dotek jemná a hydratovaná. Syna jsem po testovací období mazala 1-2x denně, občas jsem namazala i staršího. Po několika dnech bylo vidět, že krém má na kůži velmi dobrý efekt. Vyrážka zesvětlala, kůže už na omak nebyla jako „struhadlo“. Samozřejmě, že jsem mléko musela vyzkoušet i já osobně 🙂 Měla jsem ze začátku trochu pocit „ulepkání“, ale po několika minutách už bylo vše v pořádku.


Závěrem: velmi příjemná tělová emulze, která je vhodná jak pro dospělého, tak pro kojence. Kůže se po jejím pravidelném používání stává hladší, má na ekzém blahodárný vliv. Navíc stačí i poměrně malé množství k namazání celého těla. Myslím, že nám toto balení vydrží ještě hodně dlouho. A až ho spotřebujeme, tak určitě koupíme další 🙂


Atoderm Sprchový olej


„Jemný sprchový olej zabezpečující 24 hodinový komfort hydratace. Jeho exkluzivní složky obnovují kožní bariéru. Intenzivně vyživuje a zvláčňuje pokožku, zmírňuje pocity pnutí a chrání před vnějšími vlivy.“


Tak z tohoto výrobku jsme měli obrovskou radost. Dělá totiž pěnu! 🙂 Abych to vysvětlila: naše děti (asi jako všechny ostatní děti) milují ve vaně pěnu. Nicméně jsme zatím nenašli takový přípravek, po kterém by po koupání synovi nenaskočila vyrážka. Tudíž se momentálně kluci koupali bez pěny, což se nelíbilo hlavně staršímu (3,5 letému) synovi. Používali jsme tedy olej jako pěnu do koupele – kluci po koupání měli krásně jemnou kůži, která hlavně nebyla vysušená! Velkou radost nám tedy udělala právě dobrá pěnivost 🙂 Dále opět dávkování pumpičkou – super praktické. Sprchový olej navíc moc pěkně voní, je to taková jemná, nevtíravá vůně. Já sama jsem ho zkusila použít jednou – když jsme se sprchovali po kojeneckém plavání v bazéně. Byla jsem moc spokojená, neměla jsem pocit mastnoty, kůže po osprchování byla opravdu velmi jemná.


Závěrem: olej je parádní, krásně voní a na kůži má skvělý efekt. Balení je menší (200 ml) než u tělové emulze. Na koupání dětí potřebujeme opravdu jen malé množství, takže také očekávám, že nám olej vydrží ještě hooodně dlouho.


Děkujeme za možnost testovat tyto 2 výrobky. Jsme s nimi opravdu spokojení, synovi se vyrážka zlepšila a já jsem rozhodnutá používat výrobky Bioderma z řady Atoderm i nadále.


#test_bioderma

Suchá pokožka - každodení problém celé rodiny

Suchý vzduch, klimatizace, slunce, vítr, časté vystavování chlorované vodě, nepříjemné pocity pnutí, svědění trápí celou rodinu po celý rok.


Celá rodina trpí suchou pokožkou, červenými skvrnami, popraskání a u dětí zarudnutím a atopickým ekzémem. Problémy jsem vždy řešila s kožním lékařem a hledali jsme tu nejlepší a hlavně účinou kosmetiku na danné kožní problémy,ale ne vždy byla léčba účinná. 


V poslední době jsme použivali kosmetiku připravovanou v lékárnách, míchané na předpis , tyto krémy jsou ale velice mastné a dlouho se vztřebávají. Účinnost těchto krému při vetší zátěži pokožky není tak efektivní.



Sprchový olej Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm

Sprchové gely a mýdla u dcer nepužívám, (jen na intimní hygienu) jejich pokožka hned po opláchnutí byla hned vysušená s načervenalími skvrnami. 

Po použití sprchového oleje Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm nenastala žádná rekce a pokožka byla jemná a nevysušená.


Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm tělová emulze

Krém má velmi jemnou konzistenci, je bez parfemace a kůže je po něm hezky jemná. Nezanechává mastnou vrstvu, stačí malé množství emulze na namazání celého tělíčka. Mažeme 2krát denně a výsledky jsou znát jemná pokožka s méně podrážděnou a vysušenou pokožkou.


Výrobky Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm jsme začali používat i s manželem a jsme velice spokojení a rozhodnuti, že je používat budeme dlouhodobě.


Děkuji že jsem byla vybrána na testování s Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm.


#test_bioderma

O tom, jak se u nás testovalo...

Od narození se potýkám s atopickým ekzémem. Mám lepší i horší období, ale co se mi narodil syn, je problém téměř neustálý. Nejhorší na tomto problému je stud. Stydím se nabrat rohlíky v obchodě, jít na plavání se synem, podat někomu ruku...


Proto jsem byla nadšená, když jsem byla vybrána na testování. Speciállní kosmetika není levná záležitost a zkoušet každou novinku? To by mi nestačila mateřská. Balení, které mi přišlo, mi udělalo obrovskou radost. Tělové mléko má opravdu "rodinné" balení a tak se při jeho nákupu jedná o dlouhodobější investici. Díky praktickým pumpičkám, které najdete na sprchovém oleji i krémů, se Vám nestane, že spotřebujete větší, než potřebné množství. 


Aroderm sprchový olej, je velmi příjemné konzistence a za mě především parfemace. Zanechává na těle jen jemnou, velmi příjemnou vůní. Sprchový olej nedráždí ani nevysušuje pokožku, takže nejen pro atopyky, ale pro všechny s citlivou kůží, ho jedině doporučuji.


U Atoderm Intensiv Baume mléka, musím znovu zmínit jeho malou spotřebu. Stačí ho velmi málo a dostanete od něj přesně to, co slibuje. Je bez parfemace, bez barviv, hydratuje, pokožka je po něm vláčná, zklidňuje pokožku a hlavně OPRAVDU ZASTAVÍ POCIT SVĚDĚNÍ. 


Testování jsem sice vyhrála sama pro sebe, ale jelikož se synkem chodím na plavání a jeho kůže je tam vystavována chlorované vodě, rozhodla jsem se otestivat i na něm. Tímto doporučuji i jako kosmetiku pro prťata, protože jejich kůže si také zaslouží péči a po této je kůže úžasně jemňoučká.


Závěrem bych ráda poděkovala, za možnost testovat, tuto výbornou kosmetiku. Ne vždycky se člověku chce investovat do kosmetiky, kterou nemá ozkoušenou, ale tady se to vyplatí . Ostatně přesvědčte se o účincích sami níže...😊


FOTOGRAFIE PŘED...


FOTOGRAFIE PO...

#test_bioderma 

Trápí vás ekzém? Vyzkoušejte Bioderma Atoderm!

Bylo mi ctí testovat nové přípravky Bioderma Atoderm a ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti. 



Testovatelky 🙂

Má dcera, 4,5 roku, odmalička bojujeme se suchou kůží a občasnými červenými fleky atopického ekzému na rukách, bocích a zadečku. A já, která do porodu atopickým ekzémem netrpěla. Nyní potvrzené ložisko za krkem a na předloktí, zčervenání, svědění a loupání se vždy při hormonálních změnách každý měsíc. 

Co jsme testovaly?

Bioderma Atoderm Sprchový olej

- Nemastná textura zajišťuje jemné čištění velmi suché a podrážděné citlivé pokožky
- Obnovuje kožní bariéru
- Vyživuje a zvláčňuje pokožku, zmírňuje její pnutí
- Patent Skin Barrier Therapy chrání suchou pokožku před bakterií Staphylococcus aureus způsobující zánět a podráždění
- Je velmi jemně parfémovaný a vytváří minimální pěnu
- Neštípe v očích
- Bez parabenů, bez konzervantů, bez mýdla, bez barviv



"Sprchový gel je luxusní. Má velmi jemnou parfumaci a i přesto jsem si po koupeli užívala, jak krásně voním. Pokožka byla jemná a hydratovaná, bez pnutí. Možná mi trochu vadilo, že málo pění, ale někteří to určitě ocení. U Sofi to samé, provoněná dětská pokožka a umytí vlásků nebyl problém, protože olej neštípal do očí. Každý večer jsme umyly olejem i její suché a načervenalé tváře a nestěžovala si, že by jí cokoliv pálilo, jako u dříve používaných "známých" sprchových gelů na atopickou pokožku."

Bioderma Atoderm Intensive Baume 500ml

- Vysoce zklidňující péče pro suchou, podrážděnou a citlivou pokožku se sklonem k atopii
- Pro dospělé, děti i kojence
- Rychle zastavuje svědění a snižuje potřebu škrábání
- Obsahuje zklidňující a antibakteriální složky, které okamžitě zklidňují podráždění pokožky



" Tělovým mlékem jsme se mazaly po každém koupání. Jemná struktura se krásně roztírá, je nemastná a rychle se vstřebává, takže jsme za chvíli oblékaly pyžamo 🙂 Mléko bylo výborným pomocníkem na horách, kde byla naše pokožka více zatížena mrazem a tudíž i vysušována. Mléko naši pokožku i tváře krásně hydratovalo."

Shrnutí:

Mé každý měsíc loupající se ložiško ekzému ani nestačilo "vylézt", i když už jsem MS dostala... Po začínajícím svědění jsem začala okamžitě mazat a ekzém nikde! Sofi nemá suché lokty, nemá vlastně nikde nic, její pokožka je hebká a bez známek červených fleků! Jednoznačně tedy DOPORUČUJI, luxusní kosmetika i péče!!!


#test_bioderma

Bioderma u nás už nesmí chybět

Byla jsem moc ráda, když jsem měla v interní poště zprávu od Modrého koníka, že jsem byla vybrána na testování s Biodermou, řadou pro atopiky (Atoderm Sprchový olej a Atoderm Intensive Baume).

S atopickým exémem jsem měla problémy hlavně na rukách. Nejhorší je to asi v období zimy, kdy ruce daly nejvíc zabrat. Začínalo to hodně nepříjemným pnutím nebo nepříjemným svěděním na rukách. V ten moment jsem mohla začít mazat, čím jsem chtěla, ale už tak nějak bylo pozdě. Za pár dní se mi na rukách začaly dělat pupínky a místama mi kůže začala praskat až do krve a začala se mi hrozně loupat kůže. Hrozná bolest ☹ 


Vždycky jsem musela okamžitě nasadit kortikoidovou mastičku Belogen. Která mi zabrala téměř vždycky během týdne ruce vyléčila. Pak jsem měla třeba na 14 dní klid.

A začalo to znovu.


A nyní mám možnost vyzkoušet Biodermu. Tak jsem na ní sama zvědavá.

Abych měla jistotu, že Bioderma na mě opravdu funguje, nepoužívala jsem déle jak týden téměř nic na mazání, pouze obyč krém, abych ruce alespoň trochu promazala, protože jinak bych to asi nevydržela ☹

Moje zkušenost s Biodermou po rozbalení.... 


                                             Moje ruce před testováním....

                                  červené (hlavně mezi prsty a na kloubech) a suché



Den první:


Atoderm Sprchový olej krásně voní, první co mě napadlo... ajaj navoněný sprcháč. Navoněné sprcháče mi většinou ekzém ještě zhoršují. Ale vyzkoušela jsem. Po umytí jsem cítila, že jsou ruce lehce naolejované, ale příjemně, nic hrozného. Mé obavy byly zbytečné. Po usušení rukou jsem si dala Atoderm Intensive Baume a stačí dát opravdu jen slzičku a promastí mi krásně obě ruce. Jelikož mě ten ten ruce už dost svědily a málem jsem opět sáhla po kortikoidové masti, docela mě překvapilo, že po chvíli použití krémů mě ruce svědit přestaly 🙂)


Den druhý: 


Ráno jsem byla mile překvapena, že ruce nesvědí, ani nemám napnutou kůži na rukách. Pořád byly hodně červené. Tak jsem si opět ruce umyla Atoderm Sprchovým olejem a po usušení namazala Atoderm Intensive Baume. A šla jsem do práce. Během dne už jsem ale začala opět cítit to nepříjemné pnutí kůže a začaly mě ruce opět svědit. Namazala jsem si krémem, co jsem měla v práci. Trochu to pomohlo. Večer jsem si opět umyla ruce Atoderm Sprchovým olejem a po usušení namazala Atoderm Intensive Baume. 

Po namazání ruce v pořádku, žádné pnutí, žádné svědění, jen pořád zarudnutí.


Den třetí:


Ráno jsem se probudila a koukám na ruce jak blázen, zarudnutí pryč 🙂 Opět jsem ráno umyla ruce Atoderm Sprchovým olejem a namazala Atoderm Intensive Baume a šla jsem do práce. Když jsem přišla domů z práce uvědomila jsem si, že jsem celý den o rukách ani nevěděla 😀 Za celý den žádné svědění ani pnutí pokožky a nemusela jsem vlastně ani použít žádný jiný krém, ruce jsem měla celý den hydratované dost. Večer před spaním jsem opět namazala a šla spát.


Den čtvrtý: 


Ruce malinko svědily a byly zarudlé. Ale nic hrozného, omezení příznaků ekzému bylo znatelné. Opět jsem použila olej na omytí a namazala. Byla jsem ten den doma. Takže jsem se snažila něco poklidit, uvařit. Často jsem si myla ruce během dne jsem cítila, že se mi kůže na rukách zase začíná napínat a svědit mě. Musela jsem tedy použít Atoderm Sprchovým olejem a Atoderm Intensive Baume i během dne a za chvíli jsem cítila úlevu. Pak už jsem si raději vzala na ruce gumové rukavice. Ještě ten večer jsem šla vytírat, zapomněla jsem si ale vzít rukavice, takže ruce dostaly fakt zabrat ☹ Po vytření ruce totálně zarudlé a šíleně mě to pálilo ☹ Tak jsem si ruce rychle umyla Atoderm Sprchovým olejem a namazala Atoderm Intensive Baume a šla se dívat na telku. Během filmu se mi ruce hodně zklidnily. 


Den pátý a šestý:


Moje ruce se po používání řadou Bioderma pro atopiky o mnoho zlepšily. V podstatě ráno a večer použiji Atoderm Sprchovým olejem a Atoderm Intensive Baume a již není potřeba během dne vůbec ničím mazat. Necítím vůbec, že bych měla pokožku nějak napnutou, suchou nebo mě svědila. Bioderma mě opravdu hodně překvapila. Moc jsem tomu nevěřila, protože jsem vyzkoušela už téměř vše a jediné co zabíral byl Belogen, kortikoidová mastička. 


                         Po týdnu použivání ruce bez jakých koliv problémů


A za ten týden od začátku používání mám ruce naprosto v pořádku. 

Děkuji Modrému koníkovi za možnost testování. Za mě budu Biodermu používat pravidelně. Opravdu nic jiného než ten Belogen a Bioderma mi na ruce nic nezabírá. A jelikož nechci pořád mazat kortikoidama, Bioderma u nás už nesmí chybět 🙂


#test_bioderma


Děti už umývam jen Biodermou

Tak, kde začít? 🙂 Byla jsem mezi těmi šťastlivci, kteří byli vybráni na testování kosmetiky od Biodermy. Zprvu jsem se nechtěla ani přihlásit, protože jsem ještě nikdy v ničem vybrána nebyla a nevěřila jsem, že by to tentokrát bylo jinak. Pak jsem si ale řekla, že těch pár minut k přihlášení mě nezabije a třeba to vyjde. O to větší překvapení jsem o pár dní později měla, když mě přišla zpráva, že jsem mezi testovanými!!! 🙂


Starší syn Tobiáš měl od malička problémy s pokožkou. Ve dvou letech se mu udělali ložiska atopického ekzému na rukách a nohách. Tehdy mu úplně slezla kůže a pod koleny se mu pořád držely ložiska, které jsme pak naštěstí vyléčili jinou doporučenou kosmetikou od kožní lékařky. Pořád má kůži ale hodně suchou se sklonem k atopii. Na kotnících se mu zase dělají suchá místa a pomalu se to rozlézá dál a dál.

    

Naštěstí jsem mohla vyzkoušet Biodermu 🙂 Musím říct, že nohy má po týdnu používání tělové emulze a sprchového oleje téměř zahojené! Je to opravdový zázrak 🙂 Tělová emulze je úžasná, skvěle se roztírá a vsakuje, je jemná, bez parfemace, a co velmi oceňuji je pumpička na dávkování. Zkoušela jsem ji i na sobě a manželovi. Ten má na zádech taky spoustu suchých míst a opravdu pomáhá! Řekla bych, že je to až neskutečné, že během jednoho týdne lze vyléčit dlouhodobý problém s ekzémy.


Sprchový olej je taky naprosto úžasný! Není vůbec mastný jako jiné oleje, ale má příjemnou konzistenci. Velké plus je slaboučká nevtíravá vůně. Olejíček přidávám jak do koupele, tak i na umývání. Děti už umývám jen Biodermou a asi u ní i zůstaneme. Pokožka je už po koupeli krásně hladká a hydratovaná. A s přidáním emulze je to bez chyby!


Přidávám fotky ekzému, snad to půjde vidět, šlo to blbě vyfotit a fotky po týdenním testování.


Před 


A po používání


Rozdíl je opravdu vidět.


Koníkovi bych chtěla velice poděkovat, že vybral právě mě a mou rodinu! Velice si toho vážím! Doufám, že moje recenze bude pro někoho váhajícího rozhodující, zda si přípravky od Biodermy koupí či nikoliv. Za mě rozhodně velké ANO! Doporučuji všem 🙂   


#test_bioderma

Děti už umývam jen Biodermou

Tak, kde začít? 🙂 Byla jsem mezi těmi šťastlivci, kteří byli vybráni na testování kosmetiky od Biodermy. Zprvu jsem se nechtěla ani přihlásit, protože jsem ještě nikdy v ničem vybrána nebyla a nevěřila jsem, že by to tentokrát bylo jinak. Pak jsem si ale řekla, že těch pár minut k přihlášení mě nezabije a třeba to vyjde. O to větší překvapení jsem o pár dní později měla, když mě přišla zpráva, že jsem mezi testovanými!!! 🙂


Starší syn Tobiáš měl od malička problémy s pokožkou. Ve dvou letech se mu udělali ložiska atopického ekzému na rukách a nohách. Tehdy mu úplně slezla kůže a pod koleny se mu pořád držely ložiska, které jsme pak naštěstí vyléčili jinou doporučenou kosmetikou od kožní lékařky. Pořád má kůži ale hodně suchou se sklonem k atopii. Na kotnících se mu zase dělají suchá místa a pomalu se to rozlézá dál a dál.

    

Naštěstí jsem mohla vyzkoušet Biodermu 🙂 Musím říct, že nohy má po týdnu používání tělové emulze a sprchového oleje téměř zahojené! Je to opravdový zázrak 🙂 Tělová emulze je úžasná, skvěle se roztírá a vsakuje, je jemná, bez parfemace, a co velmi oceňuji je pumpička na dávkování. Zkoušela jsem ji i na sobě a manželovi. Ten má na zádech taky spoustu suchých míst a opravdu pomáhá! Řekla bych, že je to až neskutečné, že během jednoho týdne lze vyléčit dlouhodobý problém s ekzémy.


Sprchový olej je taky naprosto úžasný! Není vůbec mastný jako jiné oleje, ale má příjemnou konzistenci. Velké plus je slaboučká nevtíravá vůně. Olejíček přidávám jak do koupele, tak i na umývání. Děti už umývám jen Biodermou a asi u ní i zůstaneme. Pokožka je už po koupeli krásně hladká a hydratovaná. A s přidáním emulze je to bez chyby!


Přidávám fotky ekzému, snad to půjde vidět, šlo to blbě vyfotit a fotky po týdenním testování.


Před 


A po používání


Rozdíl je opravdu vidět.


Koníkovi bych chtěla velice poděkovat, že vybral právě mě a mou rodinu! Velice si toho vážím! Doufám, že moje recenze bude pro někoho váhajícího rozhodující, zda si přípravky od Biodermy koupí či nikoliv. Za mě rozhodně velké ANO! Doporučuji všem 🙂   


#test_bioderma

JAK SE U CINKŮ BIODERMA TESTOVALA



Moje rodinka je bohužel na atopický ezkém zatížená. Začalo to mou maminkou, která jakožto "majitelka'' lupénky dala do vínku tento předpoklad i mně.  Na mně se projevil jen částečně a to sice atopickým ekzémem. Jakožto dítě školou povinné sem trpěla neskutečnými mindráky, protože přes veškerou snahu mé maminky i kožní lékařky se nedařilo ekzém eliminovat.


Momentálně mi zůstala velice citlivá kůže, ale jakmile přijde zima, věrný "kámoš atopák''se ozve.  Atopický ekzém po mně zdědil můj syn Matthias, s kterým sem byla již v šetineděli na pohotovosti,protože reakce na podaný lék na ekzém vypadala natolik nepěkně, že sem o něj měla obavu. Díky úpravě stravy jsme to dokázali eliminovat natolik, že se u něj projevu především ,,krupičkou'', která na první pohled není příliš patrná, ale o to víc je nepříjemná prožitkem.


U mého mladšího syna sem nahlas jásala, že ekzém první rok nepřišel, i přes zavedení veškterých potravin. To se bohužel letos v zimě změnilo a na mě padl smutek. Jak mohu pomoci jim, když celý život se snažím přijít na to, jak pomoci sobě?


Uznejte tedy, že tento test přišel právě na zavolanou.


Nejprve obecně. Když mi balíček přišel, byla sem nadšená velikostí. Z pohledu do budoucna by to pro tři díky ceně byla poměrně náročná položka, ale balení je vyloženě rodinné. 


Další fajn vychytávkou je uzávěr ve formě pumpičky. Ve sprše nění nic víc otravného, než se mokrýma rukama snažit rozdělat sprchový gel, který díky nejmenšímu obyvateli našeho bytu musí být stále zavřený. Stejně je tomu tak u tělového mléka, kde nemusíte mastnou rukou opakovaně brát lahvičku do ruky a stačí zatlačit na píst.


Velmi příjemná je i vůně. Nijak zvlášt neparfemovaná, naopak voní čistotou. Sprchový gel i na jedno stlačení pístu hodně napění, tudiž i z ekonimického hlediska připisuju bod. Sprchový gel ačkoliv je na olejové bázi, človek po něm na povrchu není mastný.

Tělové mléko se rychle vstřebá, což je pro mě jakožto mámu dvou raubířů důležité, i dvě ruce sou totiž málo, obzvlášt je mít chvilku ,,mimo provoz''.


Obecně shrnuto tedy do plusu: 

  • Velikost balení
  • Domyšlený uzávěr
  • Příjemná čistá vůně
  • Stačí použít malé množtví
  • Rychle se absorbuje


Teď už ke konkrétním případům:


Matthias, 8 let:


U Matýska není problém natolik vizuální, aby se mi ho podařilo dobře zachytit na fotografii, přesto jsem se o to pokusila.  Na začátku uživání byla jeho kůže suchá, hrubá na dotek,  potřebu se drbat.



Po týdnu užívání je kůže hezky hladká, hydratovaná, i on sám mi říkal, že ho konečně kůže nesvědí.


Erik, 15 měsíců:


Před začátkem užívaní měl Eriček na první pohled kůži hrubkou, zarudlou, vystouplé ložiska. Přestože jsme ho myli mouze čistou vodou, má vysazené dráždivé potraviny a o kůži jsme pravidelně pečovali doporučenou kosmetikou, kýžený výsledek nikde.



Erik není zrovna dítě, které by vydrželo alespon půl minuty v jedné pozici a tudíž tomu odpovída i kvalita fotografií 🙂 Přesto si myslím, že rozdíl je patrný na první pohled. Kůže je hladká, ložiška prakticky nepatrné.


Já - Jitka, 30 let:


U sebe mohu být konkrétnější o pocity. Na začátku testovaní moje kůže na rukou a obličeji byla suchá, šupinatá, nehezky zarudlá a měla sem tendenci drbat se i ze spaní.

Jako pro každou ženu, co o sebe dbá a chce se líbit pro mě byl fakt, že mám ložiska zejména na rukou a obličeji velmi frustrující. Každý den sem se suchou kůži z obličeje snažila dostat pryč peelingovou houbičkou, abych na ni následně nanesla framykoin a make up. Ve společnosti sem se styděla i podepsat, jak moc mé ruce byly ekzémem poznamenané.



Myslím, že výsledky jsou patrné na první pohled. Přestože přípravky od bideormy používám teprve týden, rozdíl je markatní a to i po pocitové stránce. Tendence drbat se je již minimální a skoro se těším do sprchy, až se umyji sprchovým gelem a následně namažu tělovým mlékem, uleva totiž přichazí okamžitě. Nemohu se dočkat co přinesou další dny a je pro mě k nevíře, že i já bych se v zimě po 30 letech mohla cítit komfortně.


Snažila sem se najít alespon jeden mínus, aby můj článek nepůsobil jako ,,řitolezectví'', bohužel sem na žádný nedokazála přijít 🙂 Možná snad, že by součástí balení mohl být i Gerard Butler, který by mi sprchový gel i mlého aplikoval 🙂


Až testující lahvičky dopoužíváme, ráda zakoupím nové, jelikož vím, že investice se vrátí ve zdravé kůži a zejména navrátivším seběvědomím.


#test_bioderma

Testování Biodermy - maminka a dcera

Když se objevilo testování na Biodermu řekla jsem si ty jo, to by se nám hodilo mně se ruce zase zhoršily a dceři na ekzém už nic nezabíralo.Tak jsem usoudila,ze stejně nic určitě zas nevyhraju, ale za zkoušku nic nedám. Napsala jsem svůj komentář a přešla to. Za pár dní mi přišla zpráva od Modrého konika, ze mě vybrali na testování. Mela jsem obrovskou radost,protoze dcera se furt škrabala a na těle měla červené suché fleky od AE a mastičky od Dr. nezabíraly.


Balíček dorazil a šlo se na věc.




Překvapil mě krém, který přišel ve velkém balení 500ml a gel i když má 200ml, tak stačí opravdu malinko a dcera je umyta po celém tělíčku.


Den 1.


Ihned jsem si šla umýt ruce sprchovým gelem Bioderma atoderm po umytí jsem cítila nevtíravou vuni.ne jak u ostatních sprchacu. Ekzém byl po prvním umytí takový jemný než doposud drsny..dost mě to překvapilo. Poté jsem se namazala krémem Bioderma Intensive Baume. Večer jsem opět zopakovala.


Dceru jsem večer zarudlou vykoupala ve sprchovém gelu a poté namazala. První den jsem nečekala žádné zlepšení.


Den 2. 


Ráno jsme vstaly a dceřiná kůže byla překvapivě jemnejsi,ale zatím furt problémová. Tak jsem ji namazala znova a sledovala jí přes den jestli se bude škrábat. NEŠKRABALA!


Večer jsme zopakovaly koupání a namazání.


Kůžička zase opět jemňoučká a sem tam míň zarudlá. Moje ruce po opětovném opláchnutí a namazání nesvědily a trochu vypadaly k světu.


Den 3. 


Už když jsem ráno dceru převlékala všimla jsem si,ze suchá místa na nožkách a ručičkách jsou krásné jemné a ekzém už také trochu ustupuje. Jásala jsem,ze konečně něco funguje. Opět namazat a hrát si. Dcera se zase vůbec neškrabala na mistech,kde jí to trápilo.


Moje ruce byly klidnější i když dostaly zabrat po jaru a saponátu k vytírání. Večer zase moje hygiena a dceřiná hygiena jako každý den,ktery byl čím dál tím lepší díky Bioderme.


Den 4.


Dceřino zlepšení už bylo vidět na 75% hrozně se mi ulevilo,ze pro testování jsme nebyly vybrány ,,zbytecne" a že dcera i já můžu být spokojena. Nic jí nesvědilo a kůže byla trošku zahojená. Proto jsme ráno zkusily nenamazat. Moje ruce už také byly celkem zahojene.tak jsem si rikala,ze mám též vyhráno nad AE. Přes den i když jsem dceru nenamazala,tak i tak se neškrabala. Pro večerní hygieně jsme zase namazaly.


Den 5. 


Jakou jsem měla obrovskou radost z mých rukou,tak jsem se v noci vzbudila s pocitem poškrábat si prsty,jak svědily. Hned jsem namazala Biodermou,protoze každodenní mytí nádobí bez rukavic bylo znát. Ráno jsem se opět vzbudila s rudýma prstama a svedením. Ekzém se opět rozjel. Dceřiná kůže byla na 1 za to já nic moc.


Den 6.-7.


Moje prsty jsou zas, jak rudé škrábadlo, takze od teď myju vše jen v rukavich a celkem to zas jde. Dceřiná kůžička je plně zahojená a já jsem spokojena maminka, že jí nic nesvědí a po ekzému není ani známka. U nás za dceru 100% 🙂 akorát maminka ještě trochu bojuje.


Moc děkuji za možnost testování a když od teď používám rukavice na mytí nádobí je zas znát zlepšení viz foto nize,nejsou už tak zarudlé. U dcery jsem maximálně spokojena. Gel krásné voni,kuze je po umytí jemná a krém se krásně roztírá a opravdu funguje 😉


#test_bioderma

Suchá pokožka - každodení problém celé rodiny

Suchý vzduch, klimatizace, slunce, vítr, časté vystavování chlorované vodě, nepříjemné pocity pnutí, svědění trápí celou rodinu po celý rok.


Celá rodina trpí suchou pokožkou, červenými skvrnami, popraskání a u dětí zarudnutím a atopickým ekzémem. Problémy jsem vždy řešila s kožním lékařem a hledali jsme tu nejlepší a hlavně účinou kosmetiku na danné kožní problémy,ale ne vždy byla léčba účinná. 


V poslední době jsme použivali kosmetiku připravovanou v lékárnách, míchané na předpis , tyto krémy jsou ale velice mastné a dlouho se vztřebávají. Účinnost těchto krému při vetší zátěži pokožky není tak efektivní.



Sprchový olej Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm

Sprchové gely a mýdla u dcer nepužívám, (jen na intimní hygienu) jejich pokožka hned po opláchnutí byla hned vysušená s načervenalími skvrnami. 

Po použití sprchového oleje Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm nenastala žádná rekce a pokožka byla jemná a nevysušená.


Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm tělová emulze

Krém má velmi jemnou konzistenci, je bez parfemace a kůže je po něm hezky jemná. Nezanechává mastnou vrstvu, stačí malé množství emulze na namazání celého tělíčka. Mažeme 2krát denně a výsledky jsou znát jemná pokožka s méně podrážděnou a vysušenou pokožkou.


Výrobky Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm jsme začali používat i s manželem a jsme velice spokojení a rozhodnuti, že je používat budeme dlouhodobě.


Děkuji že jsem byla vybrána na testování s Bioderma Atoderm Intensive Baume a Atoderm.


#test_bioderma

Náš týden s Biodermou

Značka Bioderma a jejich řada atoderm pro mě není žádnou novinkou. Kosmetiku Bioderma používám všeobecně často a sprchový gel Atoderm a tělové mléko je běžnou součástí našeho dne.

Syn trpí velmi silným atopickým ekzémem a já, sice nemám ekzém, ale každá sprcha nebo koupel je pro mě peklo, protože mě svědí celé tělo a jsem schopná se škrábat do krve. Navíc mám celkově extrémně citlivou kůži.


Do soutěže jsem se přihlásila bez naději na výhru, o to víc jsem byla překvapená, že jsme byli pro testování vybraní. Říkala jsem si, jaký bude v oleji proti sprchovému gelu a krémech rozdíl...Pochopila jsem hned. Do oleje jsem se zamilovala hned po první sprše, nevím co se stalo, ale tělo mě nesvědí! Hned jsem otestovala na koupání i synovi a typické začervenání se nekonalo! Ok, náhoda, ale druhý den to stejné! A tělový krém? Syn má krásně vláčnou kůži ještě ráno, takže za nás funguje!!!


Nevím, jestli je to náhoda nebo opravdu Biodermou, ale syn je po roce a půl absolutně bez AE!!!! a já se konečně koupu jako člověk, bez stresu ze svědění a škrábání!


Děkuji ti Biodermo a zpětně se omlouvám za jakoukoliv pochybnosti, co jsem k tobě měla, za mě obojí zázrak, který už nedám z ruky! Jen se tluču do hlavy, že jsem ho sama nekoupila dřív. U nás doma pomáhá dvoum lidem a v koupelně má čestné místo!


#test_bioderma