Vaše zkušenosti s proteinovou dietou KetoDiet

konik_testuje23.4.2019

KetoDiet je oblíbená proteinová dieta, která která vznikla před osmi lety v České republice a je určená pro všechny, které trápí nadváha. Tato dieta je založená na radikálním snížení příjmu sacharidů a zvýšení příjmu bílkovin.

Během dietního plánu nahrazují běžnou stravu speciální proteinová jídla, díky kterým se vaše tělo dostane do ketózy a začne spalovat uložené tuky. Škála produktů je doopravdy široká, od nápojů, smoothie, polévek, omelet až po chutný chléb a sladké tyčinky. Všechna jídla potěší vaše chuťové pohárky, zasytí vás a poskytnou vám všechny potřebné živiny, minerály a vitamíny, které jsou během hubnutí potřeba. Hubnutí s KetoDiet není jen o stravě, ale i o celkovém přístupu k jídlu, sportu a životnímu stylu.

Maminky testovaly balíček dobrot, ze kterých si vybrali příznivci sladkého i slaného:

- Proteinový croissant s máslovou příchutí
- Proteinové smoothie příchuť lesní směs
- Proteinová ledová káva s čokoládovou příchutí
- Proteinová polévka rajčatová s nudlemi
- Proteinový pudink s vanilkovou příchutí
- Proteinová palačinka s vanilkovou příchutí
- Proteinové chipsy s příchutí chilli
- Proteinová omeleta se sýrovou příchutí
- Proteinový nápoj příchuť banán
- Dámský stylový shaker
- Zelená trendy láhev na vodu

KetoDiet má výživovou poradnu online a zdarma, takže kdykoliv budete mít s čímkoliv potíže, můžete se na jejich poradkyně obrátit zde: https://www.ketodiet.cz/stranky/vyzivova-poradna/

S KetoDietou hravě a snadno aneb „cesta za lepším já“

Výhra v testování těchto produktů pro mě byla opravdu velkou příležitost začít se sebou něco dělat. Startovací váha ukazovala 73,2 kg k dnešnímu dni (tj. 20.5.2019) je moje váha na 70,4 kg při výšce 165 cm. V článku se vyjádřím k jednotlivým produktům, ale pro začátek malé ohlédnutí.

Musím uznat, že jsem zpočátku myslela, že budu opravdu dodržovat KetoDietu dle plánu na stránkách www.ketodiet.cz, ale upřímně po dni a půl na této „stravě“, jsem se rozhodla, že budu produkty spíše využívat jako doplněk k mé normální zdravé stravě. V balíčku jsem měla vždy testovaný produkt po 7 ks s výjimkou Croissantu a Chipsů – ty byly po 1 ks. Součástí byl ještě shaker a láhev na vodu, která patří k TOP produktům.

Pro zajímavost můj denní jídelníček:

SNÍDANĚ: Proteinová KetoDiet palačinka s vanilkovou příchutí doplněna ovocem

SVAČINA: Bílý jogurt, pomeranč a hrst oříšků (mix)

OBĚD: Veggie steak, zeleninový salát s kapkou olivového oleje

SVAČINA: Proteinový KetoDiet banánový nápoj + ředkvičky a kedlubna

VEČEŘE: Proteinová KetoDiet rajčatová polévka se zeleninovým salátem

V průběhu dnes jsem měla 2x espresso s kapkou plnotučného mléka a cca 2,5 l vody s citrónem.

Zjistila jsem, že takto nastavený jídelníček mi velmi vyhovuje. Jednotlivá jídla jsem střídala dle chuti – přidávala jsem jiné ovoce, zeleninu, někdy vyměnila jogurt ze tvaroh nebo naopak palačinku KetoDiet za puding KetoDiet apod.

A teď k samotným produktům, kdy se vyjádřím k chuti, konzistenci a zasycení. Vesměs všude bylo doporučeno míchat produkty s 200 – 250 ml vody – já si dávala necelých 300 ml, protože jinak to bylo na mě opravdu velmi sladké.

Proteinový KetoDiet banánový nápoj

Chuťově velmi výrazný po banánech, konzistence dobrá a zasytí zhruba na ty 2,5 hodiny. Osobně jsem ho využívala hlavně po cvičení k odpolední svačině.

Proteinový KetoDiet smoothie nápoj

Směs ideální k dopolední svačině s hrstí oříšků. Chuťově méně výrazný, na můj vkus i po větším naředění dost sladký. Plusem jsou kusy ovoce, které v něm jsou. Mínusem je, že jsem po něm měla celkem brzy hlad.

Proteinová KetoDiet káva

Pro mě, jako milovnici kvalitní kávy, to byla velká výzva. Po prvním ozkoušení popravdě 1/3 letěla do záchodu. Velmi sladká chuť kávy, která se nedala vypít. Při druhém testování jsem přidala dvojnásobek vody a zařadila do jídelníčku jako dopolední svačinu s ovocem. Kupodivu bych ji nakonec zařadila mezi nejlepší produkty.

Proteinový KetoDiet puding

Tak toto bylo obrovské zklamání. Konzistence by byla ještě dobrá, ale chuťově opravdu ne. Hodně byl cítit proteinem a celkově se to dle mého názoru opravdu nedalo moc jíst.

Proteinová KetoDiet palačinka s vanilkou příchutí

K snídani ideální volba! Stačilo velmi malé množství vody, na pánvičce jsem smažila bez kapky oleje a krásně šla otočit. Chuťově byla výborná a opravdu byla cítit po vanilce. Já vždy doplnila o ovoce, případně o lžíci zakysané smetany.

Proteinová KetoDiet rajčatová polévka

Musím uznat, že toto byl TOP produkt. K večeři se zeleninovým salátem a jak jsem si „pošmákla“. Stačilo zalít vodou, nechat odstát a mňamka byla na světe. Žádné hrudky, nudličky v polévce byly také dobré a konzistenci měla jako normální polévka.

Proteinová KetoDiet vaječná omeleta

Naopak toto byl největší omyl v celé nabídce. Jednou jsem si ji udělala k večeři se zeleninou. Chuťově nebyla vůbec špatná, ale popravdě se mi příčilo dělat si omeletu ze sáčku, když mám v lednici čerstvá vajíčka od našich slepiček.

Proteinová KetoDiet chipsy s příchutí Chilly

Kdy jindy je vyzkoušet, než k hokeji. A byla to dobrá volba. Na to, že moc kořeněná jídla nejím a to včetně chipsů, jsem si na těchto moc pochutnala. Ostré byly tak akorát, chuťově moc dobré a hezky křupaly. Dokonce i manželovi chutnaly a to už je co říci.

Proteinový KetoDiet máslový croissant

Neurazí, nepotěší. Jsem ráda, že byl v nabídce jenom jeden. Nic zvláštního. Chuťově hodně cítit po proteinu. Raději si upeču zdravý koláč 🙂

Mimo jiné byl v balíčku i:

SHAKER, který za mě splnil to, co měl. Dobře mi vše promíchal, hezky se umýval a jeho velikost byla ideální na cestování. Součástí byla i odměrka (zřejmě na proteinové nápoje), kterou jsem ani jednou ale nevyužila, LÁHEV na vodu, na čaj a na cokoliv Vás napadne. Dovnitř je možné vložit takové sítko, které jsem využívala na 100 % a dávala si do něj různé ovoce. Objem je 600 ml a vydrží vysoké teploty. Má skvěle řešený uzávěr, tudíž se Vám nikde neotevře a nemůže se vylít (docela mi trvalo na to přijít, jak se to vůbec otvírá). Skvěle se vymývá a je ideální na cestování.

Na závěr malé osobní ohlédnutí

Jakmile mi přišel balíček, byla jsem štěstím bez sebe. Jsem vděčná, že jsem byla do tohoto testování vybrána a rozhodně ničeho nelituji. Setkala jsem se během testování s řadou negativních komentářů, ale já můžu s klidným svědomím říci, že díky tomuto testování se mi hlavně navrátila chuť znovu cvičit, odbourala jsem sladké a mám energie na rozdávání. Tady pár výhod a nevýhod KetoDiety pro mě, i když těch výhod je mnohem více.

VÝHODY: 

· Shodila jsem pár kilo

· Naučila jsem jíst pravidelně

· Zvýšila jsem svůj pitný režim

· Znovu jsem získala chuť cvičit (a do dnešního dne cvičím každý den min. půl hodiny)

· Nemam chuť na sladké

· Vyřadila jsem pečivo z jídelníčku

· Zvedlo se mi sebevědomí

· Mám neuvěřitelné množství energie

· Lépe spím

· Dívám se na svět s větší úctou

NEVÝHODY:

· Stojí to dost peněz

· Některé produkty KetoDiet nejsou chuťově dobré

Pokud budete mít jakékoliv otázky, klidně mi napište do zprávy 🙂

Přeji Vám krásný den a třeba někdy zase u testování 🙂

#test_ketodiet2 #recenze #zkusenosti_ketodiet

KetoDiet - dílek do skládačky 🙂

Krásný den, do testování Ketodiet bych se moc ráda zapojila, protože s nastávajícím jarem a létem pro mě začíná sezóna zatahování břicha. Břicho vždycky bylo mojí Achillovou patou. Nemohu to svést na svá těhotenství, protože mým hlavním problémem je především strava. Myslím, že mám takzvané "moučné břicho", kdy i několikrát během dne je součástí mého jídla lepek. Bylo by potřeba ubrat i sacharidů, mlsání jako takové si umím odepřít a ani mi moc nechybí, ale přílohy u jídel už ano. Teď jsem si vyzkoušela a zamilovala několik low carb receptů a ráda bych tímto směrem pokračovala. Ani po třicítce se nechci smířit s postavou "ujde to, může být hůř". Chtěla bych se cítit dobře a být hezká pro svoje tři kluky. O KetoDiet jsem slyšela, ale osobní zkušenost nemám. Věřím, že toto testování by mě krásně namotivovalo. (Tak s tímto příspěvkem jsem se hlásila do testování KetoDiet.)


Už před měsícem, kdy jsem se do testování hlásila, jsem učinila pár změn ve stravování. Vyměnila jsem sladké sirupy za vodu, místo klasických tukových rohlíků kupuji celožitný chleba, dopoledne jím ovoce a odpoledne zeleninu, dopřeji si, když mě honí mlsná, kvalitní čokoládu. Oblíbila jsem si několik low carb receptů, které jsem zařadila do mého jídelníčku. Rozšířila jsem své zásoby potravin o zdravé, rozmanité suroviny. Ale taky si striktně věci nezakazuji a občasně si pochutnám na kousku pizzy...


Co se týče postavy a toho, kam bych chtěla směřovat, je to asi nějak takhle. Měřím 163 cm a vážila jsem 63kg. Není to žádná hrůza, ale tím jak jsem malá, je na mně znát každé kilo. Tuk se mi usazuje v oblasti břicha a právě tam bych potřebovala shodit nebo lépe řečeno ubrat pár centimetrů z obvodu břicha. Také by nebylo na škodu pravidelně cvičit a břicho posilovat, ale na to jsem úplně upřímně líná. Už několikrát jsem se do toho pustila, vydržela jsem vždy týden maximálně dva a konec. Jinak pohybu jako maminka dvou kluků mám dost, přispívá tomu i fakt, že bydlíme ve třetím patře bez výtahu a v neposlední řadě i péče o našeho pejska. 


Zastávám názor, že pokud by mělo hubnutí být zdravé a především dlouhodobě udržitelné, mělo by být pozvolné a založené na zdravé vyvážené stravě. Z těchto důvodů jsem se rozhodla KetoDiet zařadit v podobě dopoledních svačin a večeří. Nakonec jsem zůstala u dopoledních svačin. Takhle mi to naprosto vyhovovalo a nadále vyhovuje.


K testování jsme dostali několik druhů nápojů a jídel a to: banánový shake, proteinový nápoj lesní směs, kávu s čokoládovou příchutí, vanilkový pudink, vaječnou-sýrovou omeletu, palačinku s vanilkovou příchutí, rajčatovou polévku, croissant, chilli chipsy, shaker a lahev na pití. Když jsem balík otevřela, obsah na mě dělal dojem amarounů. 🙂



Dopoledne často trávíme s kluky mimo domov (vodíme a vyzvedáváme staršího syna ze školky, obstaráváme nákup, venčíme psa nebo jen trávíme čas na hřišti). V těchto chvílích často hladovím. KetoDiet je skvělým řešením. K testování jsme dostali několik nápojů a shaker k jeho přípravě. Shaker je opatřen víčkem, takže jednak je požadovaný nápoj v okamžiku připravený, ale i skvěle přenosný, takže ideální na cestování. Svačinka mě zasytí akorát cca na ty dvě hodiny, než je čas oběda. Každý den si opravdu pochutnávám na jednotlivých výrobcích KetoDiet.



Nejlépe hodnotím a nejvíce mi zachutnala káva s čokoládovou příchutí. Zalévám ji nejnižší doporučenou dávkou vody, tudíž má pudinkovou hustotu a chuťově je moc dobrá.


Banánový shake a vanilkový pudink jsou chuťové také dobré a patří k těm více oblíbeným produktům.


Shake lesní ovoce je pro mě slabší a řadila bych jej mezi průměrné. Chuťově mě úplně neoslovil.


Z jídel jsem si nejvíce pochutnala na rajčatové polévce, která je chuťově moc dobrá, obsahuje jemné, dobré nudličky. Polévku řadím mezi nejlepší produkt mezi jídly.


Vaječná omeleta je dobrá, ale na můj vkus více slaná a hlavně, i když už jsem ji dělala vícekrát, nepodařila se mi ji hezky otočit, ale měla jsem z ní vždy trhanec. 🙂



Palačinka je též dobrá, nemám k ní připomínky.


Velice mi chutnaly chilli chipsy, společně s přítelem jsme si na nich opravdu smlsli.

Croissant byl také chuťově moc dobrý, je krásně vláčný a řadím ho k těm chutnějším výrobkům.



Co bych chtěla ještě moc pochválit, tak je lahev na pití. Z té mám velkou radost. Vydrží do 120 stupňů, tudíž se do ní může nalít horký čaj, má síťku na ovoce nebo na led, ale co je na ní nejlepší, je pojistka na víčku, takže se pití nemůže vylít do tašky.



A jak to vše probíhá? Váha mi od doby, co jsem se hlásila do testování, ukazuje z 63kg na 62kg, já jsem prozatím spokojená. Změnu pociťuji na bříšku, že není tak ,,vyvalené." Bohužel, jsem si nepřeměřila obvod břicha před testováním, ale možná bystrý pozorovatel tu malinkou změnu uvidí 🙂



Na závěr bych chtěla říct, že tak jak jsem si testování nastavila mi naprosto vyhovuje. Myslím si, že KetoDiet by byla ideálním doplňkem na cestování nebo při pracovním presu, kdy není čas na jídlo. KetoDiet je rozhodně ideální úspora času. 

 

Děkuji za možnost testování a za rozšíření obzorů. 🙂

Hezký den

Eva


#test_ketodiet2 #recenze

KetoDiet nezkusíš, nevíš 🙂

Hezký den koníkovky, jedná se o mé první testování na Modrém koníku. Velmi jsem se na něj těšila a byla jsem nedočkavá  až nastane den D a kurýr zazvoní a předá mi balíček.  Při rozbalování jsem byla napnutá, co bude vše balíček obsahovat. Brala jsem to jako příležitost se sebou něco začít dělat.

S váhou bojuji opravdu celý život. Kdybych Vám měla vypsat co jsem vše zkusila, tak bych to do zimy nestihla sepsat. Myslela jsem, že budu poctivě Ketodietu dodržovat dle plánu www.ketodiet.cz, nicméně po 2 dnech jsem musela skončit. Večer se mi udělalo zle, ale opravdu tak moc zle, že jsem nebyla schopná vstát ani z postele. Přišlo mi to jako horší chřipka. Tělo se zřejmě dostalo do ketózy a bohužel takovou reakci jsem nečekala.

Myslela jsem, že už nic horšího být nemůže, ale mýlila jsem se. Přidala se mi k tomu bolest slepého střeva. V ten moment jsem si řekla, že to nevzdám. Nicméně zdraví máme jen jedno...

 Produkty jsem zařadila jako doplňkové jídlo během dne. Což pro mě znamenalo svačinky a večeře. Během dalších dvou dnů jsem se dala do kupy a bolest i nevolnost odezněla... Nevím jak moc to byla náhoda nebo zda na to měla KetoDieta vliv. Dle mého KetoDieta působí na každého jinak a holt pokud nezkusíš, tak nevíš.

 Co se týče produktů, něco mi chutnalo a něco ne. Opět je to o chuti každého z nás. Jídlo bylo doporučeno ředit 200-250ml vody, dávala jsem více cca 300ml, i tak byla konzistence dobrá a chuť nebyla tak výrazně sladká.

Proteinový KetoDiet Smoothie - lesní směs

- chuť dobrá

- obsahuje kousky ovoce

- nezasytil na dostatečně dlouhou dobu

Proteinová KetoDiet káva

- nedokáži objektivně posoudit - kávu nejsem schopna v jakékoliv podobě pozřít

- manželovi káva chutnala

Proteinová KetoDiet palačinka s vanilkovou příchutí

- chuťově průměrná

- ideální snídaně

- povedla se mi až napotřetí bez trhání

Proteinová KetoDiet vaječná omeleta 

- ta se mi povedla bez trhání na poprvé

- chuťově dobrá

- se zeleninou zasytila

Proteinový KetoDiet máslový croissant

- byl hodně práškový

- nezaujal mě

Proteinové KetoDiet chipsy s příchutí chilli

- tak ty byly výborné

- křupavé

- i manžel křupal 🙂

Proteinová KetoDiet rajčatová polévka

- tak ta byla ze všeho nejlepší

- chuťově výborná

- plná malých nudliček

- za mě opravdu TOP

Proteinový nápoj s příchutí banánu

- chtěl více naředit, jinak by byl hodně sladký

- voněl po banánech

- nezasytil mě

Proteinový pudink s příchutí vanilky

-nechutnal mi, opravdu jsem ho nedokázala sníst

Balíček obsahoval shaker a láhev na vodu, vše splnilo svůj účel na 100%. Díky nim jsem si jídlo mohla dopřát i na celodenní cestě v autě, což je super. V láhvi je síťka  na ovoce, do které jsem si nejčastěji dávala citron a mátu ze zahrádky. Shaker má na sobě přímo odměrku na vodu, takže není třeba dalšího nádobí. Za mě velká spokojenost.

Za 14 dní jsem zhubla 3,5kg. Naučila se dodržovat pitný režim díky skvělé lahvi na vodu. Jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost otestovat produkty KetoDiet. Vážím si příležitosti od Modrého koníka. KetoDiet doporučím vyzkoušet, ale jak jsem psala výše, ne každému sedne..

Každý z nás má jiné chutě, jiné představy a hlavně každé tělo reaguje na změnu jinak.

Děkuji za možnost testování KetoDiet, hezký den koníkovky 🙂

#test_ketodiet2 #recenze #zkusenosti_ketodiet

Story of vorvaň aneb šance na změnu

V první řadě děkuju týmu Modrého koníka za možnost testovat výrobky KetoDiet. Do testování jsem se přihlásila, protože s váhou bojuju celý život. Teď, "na stará kolena", jsem mámou rok a půl malého prcka, který je velmi, velmi akční. K tomu má jeho starší bráška vývojovou dysfázii a mimo jiné i poruchu soustředění s hyperaktivitou. Takže si umíte představit tu radost. No a já bych jim chtěla stačit, být aktivní a zdravou mámou.

Přiznám se, že s keto dietou už mám dřívější zkušenost, takže i můžu porovnávat. A zcela objektivně říkám, že KetoDiet je chutná, oproti té druhé, tam mě to stálo hodně přemáhání, abych jídla pozřela. Kromě dalších problémů...

 

Balík s produkty k testování obsahoval banánový koktejl, smoothie s příchutí lesní směs, vanilkovou palačinku, zeleninovou omeletu, rajskou polévku, vanilkový puding, kávu s čokoládovou příchutí a také jeden croissant a chilli chipsy. Až na ten croissant, který jsem do sebe fakt soukala pod tlakem, mi výrobky chutnaly. Palačinky i omelety jsou suché, ale dá se to vyřešit trochou bílého jogurtu, zeleninou nebo nápojem.

Káva je spíš taková chuťovka, rozhodně nezasytí, stejně jako smoothie. Jako svačina dobré, plnohodnotné jídlo tím ale nenahradíte. Naopak proteinovým koktejlem, omeletou atd ano. Jednoznačně TOP byla rajská ♥

 

Další plusy vidím ve vůni, všechny výrobky, které jsem testovala, mají příjemnou vůni. Na co si ale dejte pozor, zejména pokud nejste zvyklé sladit, je šílená sladkost, tak více řeďte 🙂

Za dva týdny, co dietu užívám, jsem shodila 6 kg. Při počáteční váze 93 kg si myslím, že jde o dobrý výsledek a že si jej udržím, ono velkou výhodou je, že vás ta suchost, sladkost a proteinová příchuť nutí neustále pít.

Což mě přivádí k dalšímu obsahu balíku, a to naprosto skvělé láhvi na vodu. Kromě vychytaného uzávěru s jištěním proti otevření, má i "síťku" ať už na čaj, ovoce, led, tak třeba na citron, který se stal mou oblíbenou příchutí vody. Dále bych ráda zmínila vychytaný šejkr, který má šroubovací nástavec na dno, takže pokud třeba plánujete výlet, můžete si vzít jídlo s sebou a snadno jej připravíte kdekoli. Šejkr má také na boku stupnici, takže vodu potřebnou k přípravě snadno odměříte a nemusíte hledat další nádobí.

Celkově jsem tedy z KetoDiet pozitivně naladěná, ačkoli chápu, že někdo proti ní může mít výhrady. Já ji beru jako berličku, která mne nakopla k tomu, abych se začala zase lépe stravovat a něco se sebou dělat. Myslím, že je to jako se vším - pokud k něčemu přistupujete se zdravým rozumem, tak je to v pořádku. Samospásné není nic, ani KetoDiet, ani jiná dieta, vše je ve vaší hlavě a ve vašich rukou 🙂

Hezký den a ještě jednou díky @konik_testuje

#test_ketodiet2 #recenze #zkusenosti_ketodiet

Keto... keto... KETODIET

Testování Ketodiet? Chci zhubnout? Ano, přihlásila jsem se k testování. V tu chvíli se mi vnukla taková ta myšlenka, ty brďo, když mě vyberou tak do toho jdu na plno. A to by bylo, aby nebylo.

Ano, ano, ano... jooooo.... jupí. Tak jsem ječela od radosti, když jsem obdržela zprávu, že jsem byla vybrána do testování. Pořád dokola jsem říkala, já začnu ze sebou něco dělat, začnu cvičit, začnu jíst zdravě a prostě toto jsem tvrdila, ale slova a činy nikde. Jenže, potvrzením, že se zúčastním testování do mě vjel jistý drive. Teď už fakt prostě nevycouvám. Takže nejočekávanější balíček byl na cestě. Dorazil!!!

První reakce při otevření balíčku byla, tak to je fakt husté, mé jídlo je od teď z pytlíku. Docela mě to jako i pobavilo, já která jsem dokázala sníst obědy za dva chlapy. Ale začala jsem rozbalovat. Proteinový nápoj s příchutí banán, smoothie lesní ovoce, proteinová káva, rajská polévka, vanilková palačinka, vaječná omeleta s příchutí sýru, vanilkový puding, máslový croissant a proteinové chipsy. A největší srdcovky láhev na pití se sítkem na ovoce a malý šejkr. V každém balení pytlíkových jídel bylo po 7 kouscích. Croissant a chipsy byly na chuť po 1 balení. Takže plán byl jasný. Navštívit stránky www.ketodiet.cz.

Celý večer jsem strávila tím, abych zjistila co nejvíce o této dietě. Jak postupovat, jak zařadit jídlo, jak vlastně fungovat, jak správně využít toto testování ke prospěch mého hubnoucího maratonu. Na stránkách ketodiet je toho tolik, líbilo se mi vysvětlení, programy, recepty. V podstatě jsem tam zjistila vše potřebné a mohla se pustit do testování. Veškeré jídlo jsem si roztřídila na 14 dní do krabice. Na každý den jsem si dala číslo, protože jsem nechtěla jíst stále to samé po sobě.

Den první

Snídaně - banánový proteinový nápoj. Šejkr, voda, nasypat a šejky šejky šejky. Šup do ledničky na 10 minut odstát. Návod k použití splněn. Tak jo, teď to jen vypít. Docela jsem se bála, protože vesměs takové nápoje bývají fakt hnusné. Opravdu to chutná po banánu. Tu chuť bych přirovnala jako polotučné mléko s banánem bez cukru. Teda aspoň mě osobně to tak chutnalo. Nebylo to hrozné, čekala jsem blivajz a chutnalo mi to.

Za 2,5 hodinky jsem si udělala smoothie. Ale protože jsem do sebe chtěla narvat i něco víc, dělala jsem si smoothie z ovoce a zeleniny. Takže špenátové smoothie byla tutovka, protože to já můžu s čímkoliv.

Na oběd jsem si udělala vaječnou omeletu. Do omelety jsem si dala šunku se sýrem navíc. Aby toho sýru nebylo málo posypala jsem jím i omeletu + navíc salát z bílého zelí. Ta omeleta je fakt chuťově výborná. Samozřejmě, že když to srovnám s omeletou z vajec, tak to vedle omelety z vajec ani neleželo. Ale jednalo se mi o to, zda se to dá vůbec jíst. A dá a je to dobré. Hlavně mě ten oběd zasytil a to bylo nejdůležitější, nemít hlad.

Na svačinu jsem si dala polévku. Já nemám ráda rajskou z pytlíku. Z pytlíku přece není nic dobrého. Ale rajská od KetoDiet je chuťová topovka. Jako tu polévku si objednám i mimo testování. Prostě mňam. Fakt rajčatová nasládlá chuť, dobře slaná, byly v ní nudle, co víc si přát při dietě.

Když přišel čas večeře, udělala jsem si smoothie s příchutí lesní směs. Tak šejkr, voda, nasypat a šejky šejky šejky. Nedala jsem do ledničky odstát a to byla chyba. Uff, no. Chuť docela nic moc. Takový pocit pití teplé omítky. Ta chuť ovoce se nějak ztratila. Takto proběhl můj první den. S mým výpočtem BMI mi byla doporučena dieta Intense. A to je jídelníček pro krok 1.  Neměla jsem hlad, přežila jsem to. Za den jsem opravdu vypila snad 3 litry vody s citronem.

Den druhý

Snídaně proteinová káva. Šejkr a jedem... odstát 45 minut. No, nebudu lhát, že to je docela dost. Když si chceš dát jídlo a musíš čekat 45 minut. Ale já si musím dát ráno lék a nesmím na něj 30 min jíst, takže já jsem už naučená a problém mi to nedělalo si počkat. Chuť. Káva s čokoládou. Ale káva, jako logr bez cukru takové té kávy zabiják s jemným instantním nápojem z čokolády. Nebylo to ani nejhorší ani nejlepší, ale bylo to studené a po ránu je hlad, takže to bodlo. A kávu tu já můžu v jakémkoliv stavu. Takže v podstatě spokojenost. Svačinka opět zeleninové smoothie.

Oběd. Teď, když si vybavím co jsem udělala se fakt směji a říkám si, že jsem fakt čuně.  Jako první věc, všechno čtu bleskovou rychlostí. V mém případě jako bych to nečetla. Říkala jsem si palačinka. Jéé, tak bych si dala plněnou palačinku na slano. Tak jsem si udělala vajíčko se šunkou. Náplň dala do palačinky, posypala sýrem a dala si k tomu salát z bílého zelí. První sousto, no do .... co to sakra je. Ano, palačinka je s příchutí vanilky, kdy já nikde o vanilce nečetla dokud jsem to nedala do pusy, následně jsem běžela do koše hledat co to sakra je za palačinku. Od té doby jsem raději četla všechno pořádně. A jako správné čuně, když už jsem se s tím dělala, jsem to i dojedla. Ano, jsem čuně.

Na svačinu jsem si udělala vanilkový puding. Miluji puding a tak jsem se těšila. Krásně jsem si ho připravila, zbíhaly se mi sliny. První lžička. Fuj, ble, ble.. fakt, puding se absolutně nepovedl. Takový humus. Hnusný humus. Třepalo se to jak sulc a chuť, vždyť to se nedá k ničemu přirovnat. Prostě puding fakt ne, samozřejmě můj pes nepohrdne ničím, když se nejedná o granule. Argo si dal puding.

Na večeři jsem si udělala zeleninový talíř. Udělala jsem si radost, miluji zeleninu a po pudingu bylo potřeba si spravit chuť.

Takto probíhalo 5 dní. Kdy jsem pila hodně vody a flašku nosím všude sebou. Ven na procházky s kočárkem, do auta, do batůžku. Opravdu srdcovka.

Jeden den jsem si dala na snídani croissant. Fakt mňam, byla to taková bomba sladká a přitom bez cukru. Ukojilo to mojí chuť po něčem sladkém. Na chuť bodly i chipsy. Fakt super. Chutnají jako krekry. Lehce pálivá příchuť a dobře slané.

A přišel den měření. To bych nebyla já, abych si neudělala tabulku, nezměřila se a nezvážila. Začala jsem na váze 81 kg. Za těch pár dní jsem už pociťovala změny na oblečení. Po týdnu jsem se dostala na váhu 77 kg. Pro mě neskutečný šok. Není dieta jako dieta, že jo. Takže 3 kg dole, jako masakr. Další týden jsem si už zařadila jídlo k tomu testování. Po 2.týdnu jsem se zvážila a 76 kg. Takže v podstatě zdravé hubnutí.

Kdy fakt se mi nechce vymýšlet, co si dám na večeři, protože manžel si poručil pečený bůček a ten fakt si dát nechci. A namísto si udělám omeletu nebo polévku. Spěchám ráno něco vyřídit a udělám si proteinový nápoj, který mě zasytí. 

Takové shrnutí těch 14 dní testování. Nesčetné hejtování tohoto testování. Až jsem si říkala, ty brďooo proč. Vždyť já do toho šla dobrovolně, vím, že to jsou chemicky upravená jídla, věděla jsem, co to obnáší. Komentáře odpůrců mě ale neodradily. Ba naopak bych moc chtěla poděkovat, že jsem dostala šanci jít do testování. Nakoplo mě to. Já ty 4 kg na sobě cítím. A  mám v plánu zhubnout více, protože já chci být zase ta sexy ženská. Ketodiet mě posunulo vpřed k tomu mému cíly. 

#test_ketodiet2 #recenze #zkusenosti_ketodiet

KetoDiet

Tak hezky od začátku. Do testování KetoDiet jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti. Věřím, že vesmír nám pošle to, co zrovna potřebujeme. A já vážně potřebuju zhubnout, vesmír mi to utvrdil. O ketonové dietě jsem mnohé četla, včetně zahraničních webů. Tak jsem to musela zkusit. A ejhle! 

Produkty:

Ty jsem si nejdřív otestovala, abych věděla, zda se pouštět do ketonové diety.

Croissant se mi vryl do srdce, naprosto boží chuť a pokud jste spíš na sladké, je to výborná alternativa ke croissantu "normálnímu". Chuťově mňam, výživově pecka! 

Vanilkový pudink je ovšem velké zklamání. Nemůžu si pomoct, ale tohle jsem do sebe tlačila jen z povinnosti. (Tedy abych ho otestovala) Po pár šancích, které dostal, si prostě nenašel místo v mém srdci. Cítím v něm prostě prášek, není to vůbec jako klasický pudink a zkrátka se to nedá sníst.

Káva s čokoládovou příchutí byla mou největší touhou, kterou jsem nemohla udržet a tak z testovaných produktů šla na řadu jako první. Velmi silná káva mi ale dala velmi zabrat, zjemnila jsem si ji mlékem a více naředila, pak už se to dalo. V oblibě ji tedy ale nemám. 

Rajská polévka stojí za to! Kdo má rád rajčatové polévky do hrnečku, tuhle musí zákonitě ocenit. Výborná chuť, rychlá příprava, spousta nudliček (ty jsou nejlepší!). 

Vanilková palačinka je produkt, který asi nedokážu dobře ocenit. Máme pánvičku, s kterou jsem neměla nikdy problém, nicméně tahle palačinka mi tam buď zůstala přismažená, nebo se mi trhala. Takže jsem jí měla buď seškrábnutou nebo polorozpadlou. Chuťově velmi vaječná, prostě vanilka jak kdyby vymizela. 

Omeleta se zeleninou a sýrovou příchutí je placka, co dobře chutná, ale má stejný problém, jako palačinka. Prostě asi potřebuje určitý druh pánvičky, kterou nemám. Ta se teda nepřismažuje, ale trhá se zrovna tak. Chuťově ujde, ale žádná sláva.

Banánový koktejl je prostě klasický banánový proteiňák. Nic hrozného, ale výrazně nepotěší.

Smoothie Lesní směs je ovšem mňamka. Sladký, s kousky ovoce a krásně smetanový.

Chipsy mne velice potěšily. Nemám ráda ostrá jídla, chilli chipsů jsem se opravdu bála. Ale chutnaly lehce ostře, ale nebylo to vůbec hrozné. Naopak chutnaly moc dobře, trochu sušší, ale fakt super.

Šejkr mi teda poslední den testování udělal přesně to, co jsem věděla. Zmátl mojí mámu a ta mi vyhodila víčko. Chtělo by to vychytat design víčka, jinak klasický šejkr.

Láhev na vodu je úplně nejvíc top produkt a jsem ráda, že ji mám. Praktická, bezproblémová, jen ten bílý nápis se seškrabavá. 

Závěrem chci říct, že většina produktů není tak chuťově zlá, jen je třeba si na některé věci zvyknout. Z dlouhodobého hlediska nejde jíst pudink, jinak všechno.

PS:

počáteční váha: 94,4 kg

váha nyní: 88,0 kg

#test_ketodiet2 #testovani #recenze #zkusenosti_ketodiet

KetoDiet mýma očima

Fuuuha, kde začít..?

PROČ JSEM SE PŘIHLÁSILA NA TESTOVÁNÍ?

Hledala jsem alternativu k občasným nestíčkám... dnům, kdy cestuju a nemám čas si pořídit vhodnou LowCarbHeighFat (tak se momentálně stravuju) svačinu. V LC se svačiny moc nenosí, ale furt je lepší mít něco proteinového než sacharidového... s tím jsem do testování šla. Najít nějaké svačinky, které bych využila v běžném životě např. 1x - 2x týdně. Nikoliv, abych se tak stravovala celodenně několik týdnů. To mám už s jinou! keto dietou za sebou. 

CO PŘIŠLO V BALÍČKU K TESTOVÁNÍ?

Tak tady jsem vážně hleděla! Přišel "po strop" napráskaný balík mnoha, ale mnoha věcmi! Mimo proteinové produkty přišli také dva skvělí pomocníci: shaker a pomocník při dodržování pitného režimu - nádoba na vodu.

CO KONKRÉTNĚ JSEM OCHUTNALA A JAKÉ TO BYLO?

Upřímně nejpozitivněji hodnotím skvělého pomocníka na dodržování pitného režimu (viz úvodní foto). Pro mě je to nejlepší nádoba ever (a že jsem jich už měla několik), ostatní, co mám. doma leží jen nevyužité, ale tohle mi fakt vyhovuje. Ráno tam hodím mražené ovoce, zakápnu limetkovým/citronovým extraktem a doleju vodou (někdy perlivou). 

Z "jídla" byla nejlepší Tomatová polévka! A asi jako jedniná věc, kde vidím přidanou hodnotu poměr cena - výkon (pokud bych netestovala a měla kupovat za své). Chuťově není vůbec zasažená, jako ostatní produkty, tou proteinovou práškovou pachutí... Kdepak, je to fakt věc, kterou, když nevíte, tak slupnete jako malinu.

Jedlé byly ještě chili chipsy. U těch ale mi přijde poměr cena výkon už na hraně...

Bohužel ostatní produkty mě absolutně neoslovily... Je mi to moc líto i vzhledem k lidem, kteří na tom pracují, ale opravdu se to nedalo jíst. :( Silná proteinová pachuť přebíjela i mnou "vytuněnou" omeletu či palačinku.

Pro mě tedy velké zklamání:

* Proteinový croissant s máslovou příchutí 
* Proteinové smoothie příchuť lesní směs 
* Proteinová ledová káva s čokoládovou příchutí 
* Proteinový pudink s vanilkovou příchutí 
* Proteinová palačinka s vanilkovou příchutí 
* Proteinová omeleta se sýrovou příchutí 
* Proteinový nápoj příchuť banán

Víc to rezebírat nechci, zkrátka a jednoduše, z jídel bych si za své vlastní koupila jen Tomatovou polévku. 

A ZÁVĚREM..?

V poslední řadě chci říct, že jsem člověk s "open mind" a šla jsem do toho bez nějakých předsudků o tom, zda je to nutričně a z dlouhodobého hlediska prospěšné, zda lidé striktně na KetoDiet jsou "hloupí" a neví, co je zdravá strava apod. NE, TAKHLE JSEM K TOMU NEPŘISTUPOVALA. Ale narovinu jsem byla zklamaná, že u mě prošly jen dva produkty...

Každopádně co do počtu produktů to bylo skutečně testování v pravém slova smyslu... Jen škoda, že pro KetoDiet nevyšlo trochu lépe.

I tak děkuju

Maru

#test_ketodiet2 

#recenze #zkusenosti_ketodiet

MŮJ týden s KETODIET

Krásný večer 😊

Ketonovou dietu jsem chtěla vyzkoušet z více důvodů :

• Chtěla jsem zhubnout před naší dovolenou u moře

• Zkusit to, o čem se u nás (Chomutov) tak mluví a pro všechny ženy je tak skvělé a zhubly díky dietě nespočet KG

• Vyzkoušet něco, co je rychle hotové a dá se vzít u sebou (na cesty, procházky, k doktorům)

• A hlavně jsem chtěla zhubnout, jelikož mi váha několik měsíců stála, a nešla ani nahoru ani dolů (vyzkoušela jsem už více diet a žádná to nerozhýbala)



Měla jsem možnost testovat “bohužel” jen týden 😊🙃 z důvodu nečekaně, akutní operace slepého střeva 🚑🏥


Do dnes nevím, zdá-li zánět slepáku přikládat ke KetoDiete nebo ne, na otázku jsme se ptala i lékařů, a jejich odpověď?? “Je to pravděpodobné” 🤷🏼‍♀️ Tudíž dodnes nemohu na 100 % říci, že jsem na sál musela kvůli této dietě 🤫 Hold operaci mám za sebou, slepák už není součástí mého těla a ke KetoDiete jsem se radši “ze zdravotních důvodů” nevrátila 🙂


Sáčkovou proteinovou dietu jsem vyzkoušela jako náhradu SNÍDANĚ, SVAČIN a VEČEŘE 😊 Oběd jsme vždy měla klasický, ale ne mastný, nijak tučný, snažila jsem se spíše zdravější jídla 😊


PROTEINOVÁ RAJSKÁ POLÉVKA

• MI chutnala ze všech testovacích produktů nejvíce, chuťově byla výborná, bylo v ní dostatek nudliček, a navečer vždy zasytila.

• Jen už 4. den jsem měla nějakou krizovku, že už jdu opět jíst polévku stejné chuti, neměla jsme pak vůbec chuť ji jíst, asi to chce měnit příchutě polévek 😊



PROTEINOVÝ BANÁNOVÝ SHAKE

• Tak ten bych pro změnu mohla každý den, chuťově byl výborný, zasytil, a skvělý byl na cesty.

• Dál se jíst/pít k snídani i místo svačiny.

• Za mne TOP!!



CROISANT MÁSLOVÝ

• Ten mě osobně 2x nezaujal, po první kousnutí to bylo dobré, u konce už jsem myslela, že ho nedojím, cítila jsem slano/sladke složení, kde spíš převládala chuť slaného.

• Já osobně bych si takový produkt už nedala.


SÝROVO-VAJEČNÁ OMELETA

• Chuťově byla dobrá, jen jsem si k ní vždy musela dát okurku, samotnou bez pečiva bych to asi nesnědla.

• Příprava byla náročnější jak s klasickými vajíčky, nešla pořádně na pánvičce otočit, nebo s ní nějak manipulovat, hned se šíleně potrhala.



OVOCNÉ PROTEINOVĚ SMOOTHIE

• Tak ten bohužel za mne propadák, když to nebylo vychlazené, nedalo se to pít vůbec.

• Cítila jsem v nápoji umělinu, jako kdybych pila roztavenou hmotu.

• Zkusila jsem 2x, že to napodruhé hodně vychladím a dám tomu ještě šanci, ale ani napodruhé to u mne neuspělo.



PROTEINOVÁ KÁVA

• S menším množstvím vody velmi sladká (až moc)

• Pro mě osobně to bylo lepší ředit s větším množstvím vody, než píšou na obalu, nechat déle vychladnout a pak se to dalo vypít, ale tím, že nejsem kafař, to na mne bylo silné a velmi sladké.



PUDING S VANILKOVOU PŘÍCHUTÍ

• katastrofa!!

• Totálně bez chuti.

• Špatně se to smíchalo v hmotu.

• po dvou lžičkách se mi chtělo zvracet.

• To jsem bohužel nedala vůbec, i kdybych se přemlouvala kvůli postavě sebevíc.

• Tento puding už nikdy více.



LÁHEV A SHAKER

• Láhev nenahraditelná (díky lahvi jsem začala dodržovat pitný režim).

• Skvělá přihrádka na ovoce/čaj/led.

• Shaker výborný na rozmíchání a případných tekutých svačin.



Bohužel více výrobků jsem nestihla otestovat.

Věřím, že u této diety si člověk musí vybrat jaké příchutě a co má rád, na testování jsme dostali produkty, které mně třeba osobně nechutnaly, ale je možné, že v jiné příchuti by to zrovna tak špatné nebylo 😊


Původní váha na začátku testování:

77.1 Kg


Váha po týdnu (před nástupem na operaci) :

74.4 Kg



Děkuji za takovou zkušenost, jednou se ráda určitě k této dietě vrátím, jen ne k takovýmto příchutím 😊


#test_ketodiet2

#recenze