Chemické těhotenství, zažily jste ho?

itworks
18. bře 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste některá zažila tzv. chemické těhotenství? Mi se to stalo teď v březnu, v únoru jsem zjistila // čárky na testu, hcg bylo nejdřív jen 337 (na utz jen zvýšená sliznice a malá ohraničená dutinka), pak se za týden zvýšilo na 1507, tak už jsem měla radost, ale po další kontrole na utz už nebylo vidět nic, ani zvýšená sliznice. Doktorka říkala, že se nejspíš spojili špatné buňky, které tělo pak vstřebalo, tak jsem alespoň nemusela na revizi a že se můžeme snažit po další menstruaci znovu. Tak snad se nám to znovu povede a mimi se udrží. Děkuji Vám za každou odpověď

sarkad2856
18. bře 2013

@itworks Ahoj,tak to je mi líto,ale třeba se to povede hned 😉 Bohužel tohle jsem nezažila,ale samovolný potrat ano,takže to zklamání znám taky 😒

v_lady
18. bře 2013

ahoj, říká se, že po potratu (jestli to v tvém případě lze říci?), který nastal přirozeně a nejsou žádné následky, je dobrý se snažit hned. tělo je hormonálně nastimulované a má hezky narůst děložní sliznice a šance na otěhotnění je tak nějak vyšší než v jiných cyklech. samozřejmě to chce časově ideálně naplánovat 😉 držím palce

itworks
autor
19. bře 2013

Děkuji moc za podporu, teď stejně musím počkat, až dostanu menstruaci (prý se mi možná i hodně zpozdí). Nakoupím znovu ovulační testy a začneme znovu 🙂 chtěla bych, aby se to povedlo hned, ale musím mít trpělivost, na tyto první // jsem čekala skoro rok 😠 ale už víme, že se nám to jednou podařilo, tak doufám, že to nebude trvat zase tak dlouho 😖

sarkad2856
19. bře 2013

@itworks Třeba se zadaří hned 🙂 hlavně na to moc nemyslet 😉 Hodně štěstí at jsou brzy //