Neprosperující těhotenství

9sarka
19. led 2017

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, minulý týden mi doktor potvrdil těhotenství s tím, že zatím je vidět jen dutinka. Dnes jsem byla na kontrole a na ultrazvuku byla stále jen dutinka a doktor mi řekl, že se na 90% jedná o neprosperující těhotenství. Za týden mám přijít znovu a pak případně na vyčištění. Měla jste to některá taky tak a stal se případně zázrak?

jade85
19. led 2017

@9sarka U me byl videt na prvni kontrole jen gestacni vacek, za 2 tydny uz embryjko se srdickem. Co by videl ten tyden mezi, tezko rict. Urcite bych to jeste nevzdavala a pockala, co bude za tyden. Drzim palce. 🙂

9sarka
autor
19. led 2017

@jade85 no mě právě říkal, že teď už by měl být vidět gestační váček.. ani nevím v jakém bych měla být týdnu.

luj89
19. led 2017

@9sarka a jak vi, ze uz by mel byt videt gestacni vacek, kdyz ani nevis tyden tehotenstvi?

jade85
19. led 2017

@9sarka Aha. Tak tyden si muzes spocitat podle prvniho dne posledni menstruace. Treba tady http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka. Ale u me to treba nevychazelo, tehotenstvi bylo ve skutecnosti o dva tydny mladsi. Zalezi na tom, jak mas pravidelny/nepravidelny cyklus.

reynocek
19. led 2017

Měla jsem vidět gestační váček a čekali jsme na srdíčko. V nemocnici mě před zákrokem ještě dvakrát zkontrolovali během jednoho týdne, ale bohužel se neobjevilo. Navíc mi klesalo hcg, takže byl potvrzen zamlklý potrat.

9sarka
autor
19. led 2017

@luj89 to mi říkal doktor.. minulý týden 4 řikal něco 3+2 ze to vypada.. ale ovulaci jsem mela kolem 10. prosince.

9sarka
autor
19. led 2017

@jade85 tak podle kalkulačky bych měla být v nějakém devátém týdnu, tak to vubec nesedi s tím co říká doktor.

luj89
19. led 2017

@jade85 v tom vypoctu nejde jenom o nepravidelnost, ale hlavne o delku cyklu, resp. Jaky den cyklu byla ovulace. Vychazi to tedy jen v pripade, ze ovulace byla cca 14DC.
@9sarka tak jestli byla ovulace 10. 12., Tak jsi cca v 8tt a to uz by melo byt neco videt...

9sarka
autor
19. led 2017

@luj89 no právě, a stále je vidět jen dutinka...

medulinek
19. led 2017

@9sarka měla jsem to taky tak,ale bohužel zázrak se nestal,takhle v začátku jsou změny vidět pomalu každým dnem,bihužel,ale třeba to u tebe ten zázrak právě bude

absintka19
19. led 2017

@9sarka spise by jsi mela pocitat s nejhorsim :( bohuzel, pokud neni vacek a jsi tedy cca v 8tt uz by melo byt srdicko....Je mi to lito. Priste ti vyjde. Jinak priste se neboj doktora teptat na to co te trapi, cemu nerozumis (napr.v kterem jsi tt, co se bude dit...atd...), on je tam pro tebe, neboj se ptat, neni to ostuda.

9sarka
autor
19. led 2017

@absintka19
@medulinek snažím se s tím smířit, ale chce to asi cas.. děkuji za příspěvky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru