• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak poznám zamlklý potrat? Kolik dní bych byla v nemoc.?

19. ledna 2017 
@ikaty nečekala bych pár dní, není důvod, ale zašla bych určitě ještě k jinému lékaři, který má dobrý ultrazvuk ... pokud by se opravdu potvrdilo, že srdíčko netluče, tak revize bude bohužel asi nutná ... držím palce :angry:
17. črc 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zamlkle tehotenstvi poznat nejde....

@ikaty pokud byl prcek uz dva tydny pozadu tak na nic necekej a upaluj na revizi...muzes si koledovat i o otravu :frowning2: pred kazdou revizi delaji v nemocnici jeste pred zakrokem kontrolni utz...(uz jsem to zazila 2x :frowning2: )...hodne stesti
17. črc 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zamlklé těhotenství mám teď bohužel za sebou i já a také nepotěším. Ještě před tím než sdělím mé zkušenosti bych chtěla říct, že je nesmysl zkoumat jakékoli možné problémy, které by mohly nastat, jakékoli negativní myšlenky totiž plodu vůbec neprospívají. S přítelem jsme se dlouho snažili o miminko a když to nešlo, tak jsem si řekli, že to tak asi má být a přestali jsme to řešit a hned příští měsíc jsem otěhotněla....
Všechno probíhalo v pořádku, ale stejně mi to nedalo a začala jsem si pročítat možné problémy které by mohly nastat...neměla jsem žádné komplikace, měla jsem většinu příznaků těhotenství (bolavá prsa, celodenní nevolnost, citlivost na pachy, únava...žádné krvácení ani bolesti břicha..) V 8tt jsem šla na utz a gynekolog sdělil, že ve váčku není nic vidět ani slyšet, tak mě poslal do nemocnice, tam také nic kromě váčku neviděli. Ihned mě hospitalizovali, odebrali krev na hcg - měla jsem hodnotu 116 827, což jsem si říkala, že při tak velké hodnotě tam mimí prostě někde musí být, bohužel po 2 dnech hodnota hcg klesla na 106 000, tak mě poslali na revizi. Ten den mě poslali domů a řekli že můžu kromě dodržení šestinedělí normálně fungovat. Po revizi všechno v pořádku, nic nebolí, je to krátký zákrok - trvá 10-15 minut. Spíš po psychické stránce je ta rekonvalescence horší. Proto se holky nestresujte a nečtěte žádné články o možných komplikacích. V těhotenství je psychika alfou a omegou, musíme myslet pozitivně :slight_smile:
9. led 2015 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zamlklé těhotenství nepoznaš. Minulý týden jsem byla na ultrazvuku, byla jsem 7+0, a zatím bohužel nebylo vidět srdíčko. Hladinu HCG jsem měla dost vysokou, 26000. Doktor si mě pozval na kontrolu za týden, 8+0tt srdičko nebilo a doktor konstatoval zamlkle těhotenství. Za 5 dnu jdu na revizi. To že něco není v pořádku jsem poznala podle vymizení tehotenských příznaku, špinění a poslední týden se mi příšerně zhoršila pleť.
29. dub 2015 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vůbec žádné příznaky neměla...zjistili mi to až na velkém ultrazvuku ve 20tt. A to jsem ještě tak 2 dny předtím cítila pohyby :( A v nemocnici jsem byla tak 5 dní... Neboj, určitě to bude v pohodě, na srdíčko je ještě brzo...
29. dub 2015 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem taky ZT - nebylo srdíčko. Neměla jsem vůbec žádné příznaky toho, že je něco v nepořádku, naopak mi bylo šouvl. Proto se to také jmenuje zamklé těh. Čekaly jsem asi do 9 týdne.... Mám dobrého gyndaře, nabídl mi ambulantní hospitalizace v Gyncentrum - Brno Orlí - nevím odkud jste. Řekl mi, že se samozřejmě může poslat na 2 dny do nemocnice, ale já si samozřejmě vybrala možnost, že můžu 2 hodiny po kyretáži s manželem domů pěkně do své postýlky, byla jsem za to moc vděčná. Jinak je pravda, že v tvém případě se srdíčko může ještě klidně objevit. Jinak jsem tam byla myslim ve čtvrtek, v pátek jsem si vzala volno a pak šla do práce v pondělí normálně, v práci sedím u pc tak to nevadilo, ale pokud by si dělala nějako práci např. ve skladě, tak asi neschopenku budeš určitě potřebovat.
29. dub 2015 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ve 12 tt. Podle ultrazvuku je vše v pořádku, ale podle krve mám velmi slabý plod a nízký obsah Hcg. Doktorka mi sdělila, že se může jednat o zamlklé těhu. Už se to některé stalo? Ultrazvuk dobrý a krev špatná? Děkuji
3. čer 2016 v 15:56  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
6+3 je nekdy moc brzy na to, aby bylo videt srdicko. Toho se neboj. U mne to poznala dr. podle nerostouciho plodu (srovnani nekolika utz s odstupem nekolika dnu) a hladina hcg take nerostla, jak mela. 27000 je moc krasna hladina hcg, ja mela ani ne 1500. Zcela uprimne - sama to nepoznas a v teto faze bych se spise uklidnovala, ze je vse v poradku a dodavala sobe i miminku silu, ze vse bude v poradku, nez myslela na to, jak to vse nedopadne. Takze klid, vsechny spatne myslenky pryc a dej sobe i mimi pohodu. Vice proto udelat nemuzes. Drzim palce
3. čer 2016 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , 25.5 jsem se dozvěděla že čekám druhé miminko , byla jsem zrovna 6+1 . bez srdeční akce . což na to bylo ještě brzo .. Můj gynekolog mě objednal za měsíc na kontrolu s tím ze už dostanu tehotensky průkaz atd . což bylo 22.6 .. Šla jsem k doktorovi na ultrazvuk , když mi ho dělal nic nebylo vidět , co už říkal ze je poněkud divný , takže me vzal vnitřním ultrazvukem a tam mi zjistil že to umřelo , seklo se to v 8+3 týden což jsem mela byt v 11tydnu . bylo to pro me vážně hrozny , ještě ten den jsem musela nastoupit do nemocnice na zákrok , něco jako interrupce . furt si pokládám otázku co se vlastně stalo , proč jsem o to přišla . hrozně mě to mrzí .:(
25. čer 2016 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja po IVF otehotnila, ale doprovázelo mě celou dobu špineni, až krvaceni. Plod byl opožděny, coz u IVF by byt nemělo ( ovulaci vyvolavaji lekari, transfer je delan presne na den, čili tt menstruace a tt velikosti plodu by mely byt shodující se) takze u nas to byl první impuls. Srdicko tlouklo a pak přestalo v 7tt, potratila jsem samovolne v 10tt. Priznak u mě neprosperujicijo těhu bylo asi 3tydeni špineni a krvacení. Ale krvaceni v těhu je časty jev nesignalizujici hned něco špatného. Takze je to celkově težké ZT rozpoznat.
28. čer 2016 ve 13:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... Když je v 7tt vyvinuté srdíčko, je možné, že může být i přes to zamlkly potrat? Že by srdíčko přestalo bít i když je vyvinuté? Koncem ledna jdu na genetiku a hrozbě se bojím :( teď jsem cca 11tt
19. led ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mates92 Možné to je.... Já měla v 7 tt srdeční činnost prokázanou a v 9tt už srdíčko nebilo, takže následovala revize....
19. led ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na kontrole v 7tt a srdicko krasne tlouklo, pak jsem šla na kotrolu v 12tt u už srdicko nebylo a musela jsem na revizi. Vývoj se zastavil někdy v 10tt a já opravdu nic netušila. Nela jsem i tehu příznaky a stejně to bylo blbe. Tak asi tak. Hold se to bohuze stává. Obrecela jsem to. A teď se snažíme zase.
19. led ve 13:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arielka222 Achjo, ja se ty genetiky nemůžu dočkat, každý den nad tím přemýšlím :frowning2: Ale to je hold příroda, někomu je to souzeno, někomu ne no.
19. led ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejvíc mě irituje to, že některé které si to vůbec nezaslouží rodí jak na běžícím pásu, chlastaji do toho a bůh ví co ještě a mají zdravá miminka a jsou bez problémů. Člověk co se snaží a doufá, že vše bude v pořádku, tak to doplatí. Blbej zákon schválnosti, fakt!
19. led ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mates92 já myslím ze se vůbec nemusíš bat, určitě bude vse v pořádku ;) hold jsem si vybrala černého Petra tak doufám ze podruhé to bude už ok.
Ano maď pravdu to mě štve taky. Já nekouřím, nepiju, jsem zdrava a mladá a manžel taky. Jíme zdrave, miminko můžeme hezký zajistit a vidíš, stejně k nám nechce :/
19. led ve 14:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arielka222 na podruhé to určitě vyjde :slight_smile: ono se to štěstí unaví a vyjde to :heart:musíme jen věřit, nic víc neuděláme. Život je hold nespravedlivý, ať se člověk snaží sebevíc, tak je to stejne naprd.
19. led v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek