Jak poznám zamlklý potrat? Kolik dní bych byla v nemoc.?

kikina9
26. dub 2011

Holky, které máte za sebou zamlklý potrat, měly jste nějaké problémy, nebo jak lze poznat kromě ultrazvuku, že jde o zamlklý potrat?
Minulý týden jsem byla na ultrazvuku, byla jsem 6+3, a zatím bohužel nebylo vidět srdíčko. Hladinu HCG jsem měla dost vysokou, 27000. Doktor si mě pozval na kontrolu za týden. Mám strašný strach ze zamlklého těhotenství, tak bych vás chtěla poprosit, kdybyste mě napsaly, jak se to u vás projevilo, jak jste se cítily, zda jste měly pořád těhotenské příznaky apod. Já na sobě teda pořád pozoruji docela velkou únavu, a chvílemi mě pobolívá břicho, jako bych měla dosta MS. A nevíte, jestli HCG roste i při zamlklém potratu?
A jak je to po revizi, kolik dní jste byly v nemocnici, a byla nutná pracovní neschopnost?

madole
18. dub 2017

@kikina9 Já zamlklý potrat na sobě nepoznala. Hladina HcG v po dvou dnech klesala dle krve. Nyní jsem po 4 měs.od revize znovu těhotná a mám strach a proto planuji první návštěvu u Dr.az na 8.-9.tt., ať je jistota co se týče srdeční činnosti.

renndys
2. kvě 2017

Ahoj holky mam dotaz,
jsem 10.4. po transferu 2 embryi...Krev na Hcg byla 24.4. hodnotu nevim.26.4. jsem zacala spinit a hcg bylo 1200.Mela jsem klidovej rezim.29.4.jsem zacala hodne krvacet a skoncila v nemocnici.Na UZ tehu je potvrzene,zatim bez srdicka,ale odpoledne ze me vysel gestacni vacek...vypada to ze jeden odešel.Lekari nemuzou potvrdit i vyvratit...pry to mohlo byt.V nedeli jsem mela hcg 3400 a ultrazvuk gestacni vacek s zlutym teliskem.Vcera obri bolesti bricha a opet krvaceni silne.Dnes kontrolni ultrazvuk a nalez stejny ale hcg jen 3568...coz neni zadnej narust...chci se zeptat,je mozny,ze kdyz odesel jeden ze hcg muze byt zkreslené??Dalsi odber mam za dva dny....je to nekonecne....bojim se aby emryjko se neprestalo vyvijet...nemate nekdo s tim zkusenost???To hcg me desi...dekuju moc

absintka19
2. kvě 2017

@renndys obavam se, ze to nedopadlo dobre dle toho co pises tak hcg neroste tak jak ma. Ono hcg zustava v tele i kdyby jeden plod odesel, streda 1200, sobota udajny potrat 1z embryi, nedele 3400 a utery 3568 hcg-
to neni dobre znameni. Zda to ovlivnil ten neuspesny plod. Prala bych ti to i kdyz se mi to nezda, bohuzel.

renndys
2. kvě 2017

Diky moc...pomalu se s tim smiruju...11 let cekame na mimisko.Behem 2 let 4 potraty...a v tenhle transfer jsem vazne verila...

absintka19
2. kvě 2017

@renndys a co zkusit zavest jedno? Nam vysvetlili ze kdyz daji dve a jedno bude slabe a odejde tak muze narusit zdrave. Proto jsme volili jen jedno.

renndys
2. kvě 2017

@absintka19 my ze zacatku zavadeli jedno...ale nikdy se nechytili...a loni v lete jsme poprve uz zavedli dve a byli dvojcatka,ale neudrzeli se.Ted taky jsme dali dve a zase se chytli...uz muj 4 potrat behem 2 let...a vzdy max.5-6 tyden...vic ani nahodou...😕

absintka19
2. kvě 2017

@renndys a jeje, to me mrzi :(

renndys
2. kvě 2017

No příroda si zaridi jak chce....bohuzel,od soboty lezim s.nohama nahore a nejistota silena....kdyby clovek vedel ze to nema byt tak se s tim bohuzel smíří...
Stoji nas to nervy,zdravi a finance...mame posledni embryo zamrazene a pak uz na to kašlu....to driv se budu nekde houpat nez otehotnim 🙄 😉 po novem roce zkusime zadost o adopci...11 let jsem se nedočkala a cekat neni ma co👍

nikimich
3. srp 2019

@zizelin chci se jen zeptat a na neschopence jsi byla jak dlouho. Já musela jít na zákrok v 9 tt a doktor mi řekl že miminko rostlo do 8 tt ze nezije. Jsem tedkom týden doma od zakroku. BrI chodit me často povoliva i se cítím unavena. Mamka mi řekla že mám právo byt doma normálne 6 nedeli jak mají ženy ktere bud potrati a nebo porodi. Tak nevím bojim se toho ze me doma nenecha

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz