• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zahnat chmury a smutek, když zase nevyšlo těhu?

26. září 2013 
@danka4 V práci byli naštěstí v pohodě i po oznámení mého nečekaného těhotenství, mám hodně pohodového šéfa. Práce mě často štvala, proto jsem chtěla změnu, ale na přímého nadřízeno fakt nemůžu říct ani půl křivého slova. Sám má tři děti, takže měl pochopení :slight_smile: A jak mluvíš o té hypotéce atp: jsme na tom podobně: taky budeme byt splácet dalších dvacet let, manžel nějak extra velké přijmy nemá, takže jsem taky nemohla být bez práce. Ale jestli cítíš, že pak budeš míň ve stresu, tak změna určitě stojí za úvahu. A možná pak dopadneš jako já: dítě přijde sice trošičku "nevhod", ale stejně ti to vůbec nebude vadit.
6. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Naději neztrácej, ta vždycky umírá až jako poslední! Když to klaplo jednou, tak je vidět, že tělo funguje a určitě to vyjde znovu :slight_smile: A za nějakou dobu budeš podobně jako já řešit obavy z porodu a strach z té obrovské změny a zodpovědnosti, kterou dítě přinese (to je hrozné, jak ten mozek nemůže být chvilku v klidu: nejdřív se člověk bojí otěhotnět, pak se bojí, že nikdy neotěhotní, pak se bojí porodu a péče o dítě, no a pak už se celý život nejspíš jen bojí o to dítě ...)
6. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hope01 Ani nevíš, jak ti rozumím. Než jsem otěhotněla i já, tak jsem se tak trochu "štítila" všech těhotných a nedokázala jsem se upřímně radovat z toho, že se zadařilo někomu v mém okolí. A s rodinou jsem to rovněž nebyla schopná řešit (do toho furt máma básnila o vnoučatech, a jak ji je nechce nikdo z jejích dětí dopřát a mě to úplně neskutečně trápilo ....). Ale ségra bude mít určitě pochopení, zkus si s ní o tom promluvit. Možná tuší, že bys taky ráda děti, a nejde to, a neví, jak se o tom s tebou bavit. Třeba zjistíš, že na tom před pár měsíci byli podobně ...
6. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahhojte holky. Dostaly jste se do situace kdy jste toužily po miminku strašně moc, ale váš partner mimi nechce ještě? Už jsme spolu přes tři roky a pořád nechce. Nejdříve to bylo až dodělám školu...Potom až budu pracovat...a ted se ještě necítí být otcem. Už jsem z toho zoufalá. Kolikrát se přistihnu při představě že dcera mého bratra je moje a mého přítele. Nechci ho nutit ale mě dochází čas kdy budu moct otěhotnět. Už nevím jak dál... Jestli máte taky podobnou zkušenost napište prosím jak to zvládat. Děkuji moc
26. zář 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek