Je možné otěhotnění, když je v krvi zbytkové hCG po potratu?

snezenka123
22. led 2018

Ahoj holky, vím, že každá jsme jiné a u každé to funguje jinak, jen by mě zajímalo, zda může proběhnout ovulace, pokud je v těle ještě přítomno hcg po potratu?(potrat vyvolaný tabletkami před 18 dny)a dnes jsem si dělala test jestli už je hcg na nule a pořád druhá čárka, slabší, ale jasně pozitivní...dva dny zpátky jsme se nechali unést🙂tak by mě zajímalo, jak to může být s tou ovulkou, jestli jí hcg nějak brání?
Moc děkuji

jancabr
22. led 2018

mě se zvýšené HCG po přerušení drželo ještě minimálně 3 týdny, takže si myslím, že to spíš bude ještě od předchozího a ovulace nastane až po řádné MS. Ale třeba taky ne 🙂

snezenka123
autor
22. led 2018

@jancabr jj taky jsem čela, že někdy to může trvat i několik týdnů...a nové těhu to být nemůže, protože to jsou teprve dva dny...jen mě zajímalo, zda může naskočit ovulace i při hcg v krvi?

linee
22. led 2018

@snezenka123
@snezenka123 jedna vec je hcg,druha je vyska obnovena sliznice.Pravdepodobnost je opravdu nizka

brokovich
22. led 2018

Mně klesalo hcg na 1 jednotku cele 3 mesice a otehotnela jsem az 4. mesic po revizi, takze myslim, ze to na to viv ma.

cinam
22. led 2018

Myslím, že hcg ovulaci zablokuje. Já po potratu měla asi 3 týdny hcg v krvi a ovulace přišla cca 5-6tydnu po potratu.

kacasa
22. led 2018

Je moc brzy!

snezenka123
autor
22. led 2018

@kacasa jj taky si říkám, že jsem to hcg měla dost vysoké a netrvá to pár dní, než bude 0, jen mě to překvapilo. Těším se, až mi přijde MS a bude všechno ok. a potom hurá na to se vším všudy❤