Maminka v nouzi

klaryta
13. zář 2017

Zdravím všechny maminky.. mám na vás veliký doraz a možná i prosbu.Ma kamarádka maminka dvou malých chlapců 2 a 3roky.Samozivitelka pobírá jen sociální dávky které ji byli včera i s peněženkou odcizeny..Tudis nemá na zaplacení nájmu,na jídlo na zimní oblečení dětem..Na úřadě jí řekli že ji nepomůžou neboť dávky vyplacené dostala.Ja osobně ji pomohla aspoň tak že jsem ji dala nake jídlo.Financne jí bohužel pomoc nemohu,sama mám malého chlapce a jsem na md poraďte prosím na koho se má obrátit?

pavlina212
13. zář 2017

@beetlejuice1666 Máš pravdu. S tou srážkou jsem to přehnala. To se omlouvám. Ty mlýny sedí víc. Nemyslím, že je to o rozdílným názoru. Spíš o černobílém světě a tak.

roozenka
13. zář 2017

@beetlejuice1666 přesně,lempl a flink zůstane lemplem a flinkem a je jedno, jestli je z domova nebo že skvělé rodiny. Kdo chce,snaží se a nespoléhá na to, že každý měsíc dostane prachy od státu ( od nás)

beetlejuice1666
13. zář 2017

@pavlina212 nemam cernobile videni. Jen jsem kdysi mela pomahajici profesi. A vim, ze kdo chce hleda zpusoba kdo ne, hleda duvod. Vadi mi, jakym zpusobem si nekteri lide navykli na parazitovani. Tot vse, nehledej v tom nic jineho.

journals
13. zář 2017

@caverina I když se mi příspěvek jeví jako hodně podezřelý, nedokázala bych sice paní soudit tak z patra (byť si opravdu o celé té storce myslím své), tak se musím @beetlejuice1666 zastat. I když tu s ní tak úplně nesouhlasím (jinak v 99 % jejích příspěvků ano), tak si prosím nech ty svoje cancy o pokoře k životu a ta přání stejné situace sama pro sebe. Kolikrát jsi mi taky přála abych se dostala do stejné situace a hlavně tu pokoru, že? Nějaký nový trend, nebo co? Jak prosím tě z diskuze poznáš, kdo je k životu pokorný a kdo ne? Jak víš kdo jak žije a čím si prošel? Opatrně s těmi soudy - když to tu tak kážeš 😉

journals
13. zář 2017

Ono je to totiž tak (a tuším, že jsme se na toto téma už několikrát tady přely), že určité typy lidí prostě svou budoucnost neřeší - nějak bylo, nějak bude. Teď se nechci vyjadřovat k té celé kauze, ale spíš k tomu, že si někdo myslí, že se do spousty situací dostat nemusí. Jo, život umí sakra překvapit. Ale když je někdo připravený, tak ho možná zaskočí míň. A o tom to celé je. To je myslím to, co se tu @beetlejuice1666 snaží vysvětlit. Však tyto příběhu jsou tu dnes a denně. Dítě v 18, druhé ve 20, svatba je zbytečná, takže přítel se po třech letech rozhodně že ho to doma nebaví, vystudováno třeba ani není. Ale lidi, pomozte! To by šlo každému. A maminek, které neřeší budoucnost svou a svých dětí je tu fakt kvanta. Jsou spolu půl roku a tak moc se milují, ke štěstí jim zbývá jen to jedno - miminko... ☹

caverina
13. zář 2017

@journals tvůj názor na podobné případy znám tak me to vůbec nepřekvapuje..víš co je dnešní trend...všechno vědět,všechno znát a mít ten jediný správný názor...je mi vas fakt líto...

journals
13. zář 2017

@caverina Vůbec nemusí, já se mám fajn 😎 neměnila bych 😀

caverina
13. zář 2017

@journals víš a ja zase fandím maminkam které si pořídí dítě třeba ve 25 i když nemají zdaleka takové zázemí jako ty které si budují kariéru,staví domecek atd.a pak tu chodí brečet ze nemůžou otěhotnět.

journals
13. zář 2017

@caverina Plivej si jed dál, koukám že jsi charakter... a pokornej! 😀

beetlejuice1666
13. zář 2017

@caverina lito ti me byt nemusi, jak rikam, ja se o sebe umim postarat a uzivim se vzdycky. Jsou veci, ktere se meni, ano. I mne muze odejit manzel. Ale mam takovy zaklad, ue to i s dvema detmi dam.

Jo a tehotnim uz kdyz si pujcim zubni kartacek. Fakt s tim problem nastesti nemam, za coz dekuju vsem bohum sveta.

T mluvis o pokore, ale taky ti chybi... zamysli se nad tim.

caverina
13. zář 2017

@journals aha...takze do jedné skupinky maminek se tady pomyslne kopat muze ale ta druha skupinka je chranena...uz jsem to pochopila..a uz mi nepis...fakt mě nezajímá co si o tom myslíš..

dominikaromanova
13. zář 2017

@caverina,

opravdu nechápu, proč se zde neustále navážíš do lidí, Tvé názory bohužel zrovna rozumné nejsou.

beetlejuice1666
13. zář 2017

@dominikaromanova taky tomu nerozumim. Jasne, nekdy si fakt neberu servitky, ale nemyslim si, ze bych byla az tak mimo, ze by do me a do @journals tady musela cele odpoledne sit.
Moje nazory jsou hodne ovlivnene tim, ze jsem osvc (manzel tez) a fakt si musime vsechno urvat sami. Je to extra hardcore skola zivota.

vendelinka08
13. zář 2017

SLEPICE....opravdu...kazda na to ma svuj nazor a hadate se tady o cizich lidech a osudech jako slepice...budte rády..ze se mate dobre a ze vas nic takoveho Nikdy nepotka.

beetlejuice1666
13. zář 2017

@vendelinka08 tak co tady na slepicarne delat jinyho, nez slepicit? Jinak vitej do klubu, jak zadiskutujes, slepicis s nami. A kdo neslepici s nami, slepici proti nam!;-D

maii
13. zář 2017

"Maminka v nouzY"- cerstve vlakno, novy uzivatel, otazka penez a nezodpocedneho zivota. Tato diskuze je fakt vyzivna. Skoda, ze sem uz asi zakladatelka nepachne...

roozenka
13. zář 2017
beetlejuice1666
13. zář 2017

@maii Ja jsem mozna i rada, protoze ty hrubky fakt bolely do oci 😉)

vendelinka08
13. zář 2017

Nedalo mi to...nez se vyjadrit. Zajimalo me tema...ale kdyz se to zvrtlo takhle tam jsem musela. Jinak bych nepsala...neb radu pro mladou maminku neznam. Je to moc malo informaci..takze k tematu nereaguji.

journals
13. zář 2017

@vendelinka08 Neboj, ono pokud to bylo reálné, tak tu pár rad - a řekla bych dost použitelných padlo, tak by si tu paní mohla vybrat 😉

beetlejuice1666
13. zář 2017

@vendelinka08 inu bať...

maii
13. zář 2017

@beetlejuice1666 to jo, a taky tema ve stylu obcanky v sesty tride zs. Jako ja nevim, to si mysli, ze existuje nejaka tajna davka? Nebo charita, co pusobi celorepublikove, ihned a pomahaji s najmem a zimnim oblecenim (v zari)?

maii
13. zář 2017

@vendelinka08 to ses vyjadrila kvalitne, ale aspon sis ulevila. Dekujeme za obohacujici prispevek a posilame klicenku.

beetlejuice1666
13. zář 2017

@maii prapodive zalozena debata, mozna od zacatku i flame. Ale coz, clovek tu i na trollingu vybrousi jazyk 😉

maii
13. zář 2017

@beetlejuice1666 zejo. A nebo to zkusila, treba by neco kaplo. Ale na psanem projevu to chce zapracovat, tech chyb tam neni dost, aby pusobil duveryhodne neduveryhodne:D

zuzana_ka
13. zář 2017

@maii s tím posledním příspěvkem a klíčenkou si mě pobavila 😀

maii
13. zář 2017

@zuzana_ka rado se stalo :D