Pár dni po revizi lehce krvácím, bolí mě podbřišek

verusch
16. únor 2017

Ahoj mam dotaz asi blby ale nechci nic zanedbat jsem v mlada a nikdo nevedel ze jsem tehotna takte jdu pro radu za vama v pondeli jsem museka na revizi v 11tt byl jenom vacek v pondeli mi bylo celkem dobre jak sem se vyspala poradne pustily me asi za hodiny po zakroku domu no nic mene az do dnesniho dne mi bylo dovre nekrvaceka jsem ani ne spinila a dneska lehce krvacim a boli me celkem dost podbrisko jak pri silnejsi ms zacala mi ryma ale nevim jestli name neco neleze protoze me zaclo pobolivat v krku tedka nevim jestli mam navstivit lekare nebo to nechat tak nechci nic zanedbat natoz dostat zanet poradite co delat ?☹

luj89
16. únor 2017

A nemuze to byt menstruace?

verusch
autor
16. únor 2017

@luj89 tak brzy? Po 3 dnech to se mi nezda ..v papirech mam napsane ze horecky jsou priznaky zanetu tak orave nevim sice horecku jeste nemam a ani bych nevedeka jestli bych to mela radit pid chrikpu a nebo stim zakrokem

jipe
16. únor 2017

taky jsem tři dny po zákroku začala mírně krvácet, neřešila bych to, ale odpoledne se mi udělalo zle, úplně na omdlení, tak jsem se jela nechat zkontrolovat. Vše bylo ok. Prý do toho týdne po zákroku se děloha ještě čistí a slabé krvácení je normal. U mě to bylo asi zvýšenou námahou. Už jedno malé dítě mám. Kdyby to bylo intenzivní krvácení, cukavá bolest a horečky, asi bych raději jela. Odpočívej a uvidíš, jak se to bude vyvíjet. Ale asi se jen stahuje děloha

verusch
autor
16. únor 2017

@jipe diky aspon trosku uklidneni mozna to mam z prace sem tam neco vezmu ale prevazne jezdim ve zdvisce dooufam ze prvni ms poznam a b7de vsechno ok....jen mi je divne ze mi nezabira na tu bolest ani ibalgin v oondeli jsem si ho po zakroku vzala a brisko uplne ok a ted nic no

linee
16. únor 2017

@verusch ta bolest je normalni,hoji se ti to zevnitr,je to preci jenom zasah do tela.Pokud by to byla uz hodne neprijemna bolest,nebo zacalo silne krvaceni a nebo bys mela horecky,okamzite bych sla k lekari. jen mne prekvapilo,ze te pustili uz po par hodinach domu,ja byla v plne narkoze,takze vcetne hospitalizace.

verusch
autor
16. únor 2017

@linee byla to rychlovka ve dve jsem prisla do pul 3 semnou delali papiry a pred treti jsem na sal o pul 4 jsem sla domu byla jsem slaba a unavena doma jsem proslala 4 hodiny a bylo mi dobre brisko bolelo jak ori ms jen dneska jeto trosku horsi no

linee
16. únor 2017

@verusch to je uplne normalni,vcera jsi byla jeste pod vlivem utlmujicich leku,dnes se to probira.... Pokud by dr to zhorsovalo a nebo bylo opravdu k nevydrzeni,urcite zajdi k dr. Ale z toho,co popisujes,je to podle mne den po revizi nic neobvykleho. Oddchuj,lez a hlavnr netahej nic tezkeho.

verusch
autor
16. únor 2017

@linee ale ja byla v pondeli na revizi utery streda v pohodě a dneska celkem taky az odpoledni mi zaclo byt takhle zle

linee
16. únor 2017

@verusch pokud mas pocit,ze neco neni v poradku,zajdi si radeji k dr.Tezko poradit,sama musis citit,zda je to tak intenzivni. Ja mela bolesti i tyden po revizi,ale byla jsem v celkove narkoze. Mne rekli v nemocnici jen pokud zacnu silne krvacet a nebo horecky k dr.,jinak jakoby sestinedeli.

trilien
16. únor 2017

@verusch mna takto dva dni brucho pobolievalo, tretí už bolelo non-stop (na bolesťnezaberal aulin) a v noci začali horúčky, zimnice... štvrtý deň ráno som šla k Dr. zvýšené CRP (už sa rozbiehal záněť), nasadené ATB + kvapky na zmiernenie krvácania. Za mňa: určite choď zajtra k Dr., podľa toho ,čo čítam, má to rovnaký priebeh ako u mňa.

verusch
autor
16. únor 2017

@trilien uvidim jak mi bude na nocni a zitraa kdyztak zajdu