• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat ve 23tt, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět?

21. srpna 2013 
Ahoj všem co máte podobný osud a zkušenost s potratem ve druhém trimestru. Za jak dlouho se vám zadařilo opět otěhotnět? Děkuji za odpovědi.
20. srp 2013 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@medvide30 Já jsem po týhle zkušenosti dlouho cejtila, že si neumím představit znova otěhotnět, takže jsem prostě dva roky brala antikoncepci a nechala tomu čas, musela jsem si vyčistit hlavu....
20. srp 2013 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě zase držela při životě práce a představa dalšího těhotenství. Otěhotněla jsem za půl roku.
20. srp 2013 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jediné co jsem chtěla bylo otěhotnět co nejdřív, ale nešlo to.Nakonec jsem otěhotněla za necelý rok. Zpětně si myslím,že je z pohledu psychiky dobrá pauza alespoň půl roku.
20. srp 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem přišla o mimi při porodu a pak ještě jednou v 16. týdnu. Lékař mi vždy doporučil rok čekat, než se vše upraví a děloha se dá znova do pořádku. Je to strašně dlouhá doba. Mě pomáhalo o tom mluvit. Psychika má hrozně velký vliv. S druhou dcerou jsem přišla do jiného stavu až tehdy, když jsem to úplně vzdala a začala si hledat lepší práci...Posílám Vám mnoho sil a věřte, že bude líp
20. srp 2013 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Poprve jsem otehotnela po 3 mesicich, podruhe hned po sestinedeli. Obe dalsi tehotenstvi dopadla dobre. Tehotenstvi nam vsem pomohlo tu ztratu prekonat. Cekat rok... to bychom se asi zblaznili a rozvedli :pensive:
21. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 a byla jsi na revizi nebo ne?
21. srp 2013 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@medvide30 Jj, v obou případech se mi neodloučila placenta a málem jsem vykrvácela.
21. srp 2013 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek