Potrat ve 23tt, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět?

medvide30
20. srp 2013

Ahoj všem co máte podobný osud a zkušenost s potratem ve druhém trimestru. Za jak dlouho se vám zadařilo opět otěhotnět? Děkuji za odpovědi.

mm_mm
20. srp 2013

@medvide30 Já jsem po týhle zkušenosti dlouho cejtila, že si neumím představit znova otěhotnět, takže jsem prostě dva roky brala antikoncepci a nechala tomu čas, musela jsem si vyčistit hlavu....

petriska
20. srp 2013

Mě zase držela při životě práce a představa dalšího těhotenství. Otěhotněla jsem za půl roku.

leontyna83
20. srp 2013

Jediné co jsem chtěla bylo otěhotnět co nejdřív, ale nešlo to.Nakonec jsem otěhotněla za necelý rok. Zpětně si myslím,že je z pohledu psychiky dobrá pauza alespoň půl roku.

ronda8
20. srp 2013

Já jsem přišla o mimi při porodu a pak ještě jednou v 16. týdnu. Lékař mi vždy doporučil rok čekat, než se vše upraví a děloha se dá znova do pořádku. Je to strašně dlouhá doba. Mě pomáhalo o tom mluvit. Psychika má hrozně velký vliv. S druhou dcerou jsem přišla do jiného stavu až tehdy, když jsem to úplně vzdala a začala si hledat lepší práci...Posílám Vám mnoho sil a věřte, že bude líp

veruska007
21. srp 2013

Poprve jsem otehotnela po 3 mesicich, podruhe hned po sestinedeli. Obe dalsi tehotenstvi dopadla dobre. Tehotenstvi nam vsem pomohlo tu ztratu prekonat. Cekat rok... to bychom se asi zblaznili a rozvedli 😔

medvide30
autor
21. srp 2013

@veruska007 a byla jsi na revizi nebo ne?

veruska007
21. srp 2013

@medvide30 Jj, v obou případech se mi neodloučila placenta a málem jsem vykrvácela.