S kým jsem otěhotněla?

mishell123450
21. říj 2017

Dobrý den,je mi to velice trapné a velice se za to stydím,ale čas nevrátim zpět.. Takže:Dne 6.9.2017 mi začala menstruace..11.9.2017 mi skončila.. ale 9.9.2017 mi ten den asi ňák vynechala a já měla pohlavní styk s kamarádem,jeho vyvrcholení bylo mimo pochvu..Dne 10.9.2017 jsem spala již se svým přítelem ten den 3krat..ale opět se menstruace dostavila a úplně skončila toho 11.9.2017..Ja se svým přítelem spala od 10.9.2017 již každý den..Ten ale své vyvrcholení skončil také mimo pochvu,í když je mi to trapné,že to musím takhle napsat,ale párkrát mi ,,sperma,,dal na postevak a okolo..Takhle je to od toho 10.9.2017 skoro pořád.. 6.10.2017 jsem měla dostat dalsi menstruaci,ale ta se stale nedostavila a asi uz nedostavi,jelikoz Tehotenske testy jsou pozitivni..Ja mam ted strašný strach,protože to vůbec neumím vypočítat s kým jsem otehotnela,nebo kdy se to tak mohlo stát.. Myslím si,že je blbost,aby k tomu došlo s tím kamaradem..Doted toho opravdu moc lituju,í když vím že čas nevrátim zpět.. Děkuji mnohokrát za odpověď.. ☹

cabalkova
21. říj 2017

@mishell123450 Vzhledem k tomu, ze jsi s kamaradem spala treti den cyklu, je velmi, ale skutecne velmi nepravdepodobne, ze by ten den ci nejak blizko po nem mohla byt ovulace, protoza ta prichazi obvykle kolem poloviny ci v druhe poloviny cyklu, tedy cca 14 dni po zacatku menses, takze si troufam tvrdit, ze na 99,9 procent nejsi tehotna z toho uletu ale s pritelem.

mishell123450
autor
21. říj 2017

Děkuju aspoň trochu za uklidnění.. Každý den si to tak vycitam..Radsi bych nebyla..Ale prostě se to stalo..☹..Vim,že teď jsem za tu největší mrchu..Uvedomuji si to..Nebudu tady teď brečet,když už je po všem.. A nejšťastnější opravdu budu,pokud to tak opravdu je.😢❤

marrrtinna
21. říj 2017

Taky se priklanim k názoru že je to hodně nepravděpodobné že je to kamaráda navíc s ním to bylo jen 1x a s přítelem hodně krát po tom druhá věc je jak s tím dokážeš pak žít a jak se k tomu postaví kamarád

mishell123450
autor
21. říj 2017

@marrrtinna ...byl to úlet.. on přítelkyni má.. a Já?...Bude me to trapit dost dlouho..😕...jen jsem chtěla vědět názor..

marrrtinna
21. říj 2017

@mishell123450 šlo mi o to jestli jste ne třeba domluvili na mlčení apod aby později nevyvadel že je to dítě jeho i když spíš ne

mishell123450
autor
21. říj 2017

My jsme si jakože jisti,že to tak nemůže být.. jen jsem chtěla slyšet prostě od zkušených maminek radu..vim,že on to nikdy neřekne..hlavne me plodné dny začaly od 15.9 do 21.9...

kajka750
22. říj 2017

Co ta divna MS,nemuzes byt tehu dyl?

mishell123450
autor
22. říj 2017

@kajka750 ..ja to prostě neumím vypočítat.. k doktorovi jdu až začátkem listopadu..Ja si nejsem teď jistá jestli mi začala 4.9. Nebo 6.9. Ale trvala jakoby v kuse tak do 8.9..9.9.jakoze nic..a v neděli 10.9. zase a úplný konec 11.9...od ty doby nic..a asi 3 týdny potom při sexu s přítelem jsem začala spinit,ale jen chviličku.. a od ty doby nic😕

kajka750
22. říj 2017

To asi ted nespocitas,melo by se to poznat ve 12tt na ultrazvuku,rika se,ze do tohoto tydne se deti vyviji skoro stejne,az pak zacnou odlisnosti ve velikosti. Drz se

alkuska
22. říj 2017

@mishell123450 Oni ti pak upřesní termín porodu na podrobném ultrazvuku a z toho si zpětně dopočítáš datum oplodňující soulože.

Hele, já vím že si to musíš rozmyslet sama, ale já bych na tvém místě příteli nic neříkala, leda by se ukázalo, že to není jeho, ale to je opravdu velmi nepravděpodobné. Mě přijde, že většina přiznání nevěry uleví svědomí tomu podvádějícímu a partnerovi to naopak přidá trápení. Vlastně to přesune tu duševní bolest od viníka k partnerovi co nic neudělal, ten se s tím musí nějak vyrovnávat. A už neblbni.

galatea_a
22. říj 2017

Je velice nepravděpodobné, že by to bylo kamaráda. Je i možné, že jsi otěhotněla už dřív, a proto jsi měla tu menstruaci takovou zvláštní. Každopádně doktor ti pak řekne, jak je miminko staré.

mishell123450
autor
22. říj 2017

Holky,Já Vim,jsem fakt nejvíc pitomá.. ☹...Tak me to mrzi..:-/...Dekuju vám všem za názory.. vážím si toho..😕

shine2015
22. říj 2017

@mishell123450 příteli rozhodne nic nerikat!!! Podle mě je miminpritelovo s velkou pravděpodobnosti... hlavne nic nepriznavej abys ještě nezůstala sama

shine2015
22. říj 2017

@mishell123450 a nikdo nemá právo té soudit... stalo se stalo.... ber to jako ponaučení 😉

mishell123450
autor
22. říj 2017

Jste zlati..i když mi to bude naky čas trvat,než se z toho vzpamatuju..☹..Beru to jako ponaučení,í když teda pořádné..Tohle bylo poprvé a naposledy..v životě už nikdy to přísahám..

alkuska
22. říj 2017

@mishell123450 Nám to tady neslibuj, nám to může být fuk... To si sama musíš srovnat se sebou. Černé svědomí je holt trest.

gorda
22. říj 2017

Jak jsi to popsala sem, popis to stejne svemu gynekologovi. On priteli nic nerekne a pomuze ti to spocitat. A priklanim se k nazoru nic nerikat. Hlavne si to ujasni v hlave, proc se to stalo a jestli chces s pritelem byt, at s nim nakonec nejsi kvuli spatnemu svedomi. A pak si tohle tajemstvi nech pro sebe, ty vytrestana touhle opravdu hloupou nahodou jsi a takova milosrdna lez je nekdy lepsi, nez uprimna pravda. Navzdycky si to pamatuj, ale dal se tim netrap, nepomuze to nikomu a uz vubec ne tomu prckovi pod srdcem. ;)

shine2015
22. říj 2017

@gorda přesně - netřeba se teď hroutit stalo se stalo.... myslím ze to bude dobre 😉

mishell123450
autor
22. říj 2017

Děkuju vam moc..😢