S kým jsem otěhotněla?

elizabeth16
15. bře 2022

Dobrý den. Potřebovala bych prosím poradit. Jsem trochu zoufalá. Se stálým partnerem se tak nějak snažíme o miminko. Netlačilime na pilu,jen to tak zkoušíme. Ale 4.2. mi skončila menstruace, po tom jsme měli nechráněný sex 7.2. Bohužel se mi stalo to,že jsem měla chráněný sex 8.2. s jiným mužem. Než si dal ochranu opravdu ve mě byl chviličku. (Toho 8.2. jsem ještě neměla plodné dny) Plodné dny se u mě projevily 10.2. a ovulace mi vycházela na 13.2. S partnerem jsem měla nechráněný sex 10.2.,11.2. a i v den ovulace 13.2. Menstruace se mi opozdila a 3.3. jsem měla pozitivní těhotenský test. Prosím Vás, podle nějakých výpočtu jsem otěhotněla v týdnu,kdy jsem měla sex i s jiným mužem. Já mu věřím,že se opravdu nic nestalo,ale proto se ptám. Mohlo se stát,že bych otěhotněla s tím jiným partnerem,když to bez ochrany bylo jen chviličku. Víte,jsem z toho rozčarovaná. Tak dlouho se nějak snažíme a teď to přišlo. Děkuji moc za každou informaci. A nezlobte se za takový dotaz. Ano čtu tu spousta článků a někdy jsou komentáře opravdu šílený. Soudíte lidí a tak. Prostě to tak bylo a nic jiného s tím nenadělám.
Děkuji Vám.

anickaaa28
15. bře 2022

Soudit tě nebudu vytrestana si už dost sama 🙂 Ale pokud to bylo s ochranou s tím jiným muzem,tak bude miminko toho stálého partnera. Kdo ví no,je to takhle těžké odhadovat.....I když byl chvilku v tobě bez ochrany stát se může cokoliv.Ale ted to zřejmě nijak nezjistis.

hasara33
15. bře 2022

@elizabeth16 z toho, co popisuješ jsem si na 99% jistá, že dítě je partnera, ale samozřejmě jistotu by ti daly jen genetické testy 🤷‍♀️ nicméně stát se sice může všechno, ale nemyslím si, že výrazná šance na to, aby dítě bylo jiného muže 😉 každopádně hodně štěstí 🍀 budeš ho potřebovat

elesse
15. bře 2022

Stat se muze vsechno, ale je to pravdepodobne je to staleho partnera. A ja si to neodpustim, mit miminko neni jednoduche, tak o vztahu nepochybuj uz ted

bara88
15. bře 2022

Prý věřím mu🙂ty jsi fakt dobrá, hlavně aby tobě věřil tvůj chlap

bara88
15. bře 2022

Spíš doufám že 16 je tvůj věk a jen si z nás tady utahuješ

andelka
15. bře 2022

Víš že otěhotnět se dá i z preejakulatu ( opravdu dá,a i když to třeba několik let vycházelo a chlap si umí dávat pozor) a že spermie vydrží i pět dní? Proboha proč sexujes s jiným,když máš chlapa, se kterým se snažíš spojit se do konce života? Protože dítě přesně tohle znamená.
Jistotu ti dají až testy DNA. Jinak je to jen o větší či menší pravděpodobnosti.
Tu ovulaci máš zjištěnou jak? Na utz rozdíl pár dní nelze rozeznat. Doufej, že otcem je stálý partner ( je to pravděpodobnější) a chovej se jako dospělá,ne jako naivní puberťačka. Když už chceš být matkou.

mimi1004
15. bře 2022

Taky nechápu. Plánuješ rodinu s jedním, ale klidně skočíš do postele s druhým. My ti tady neřekneme, čí to dítě je. S největší pravdepodobností toho stálého partnera, ale... Jistotu ti dá jen DNA test.

treasurka
15. bře 2022

Juzusky, to je sladá formulace "bohužel se stalo, že jsem měla nechráněný sex" 😍 Ale nejspíš čekáš s tím jediným a pravým, kterého sis zvolila jako otce svého dítěte, takže je vše v pořádku 👍

nazka
18. bře 2022

@elizabeth16 znám holku, která otěhotněla bez ejakulace partnera. Stačila k tomu tedy jen "kapička lásky". S větší pravděpodobností bude partnera, ale jistota to fakt není a jediný zákon, co 100% funguje, je ten zákon schválnosti

nazka
18. bře 2022

@treasurka 😂😂😂

nazka
18. bře 2022

@elizabeth16 ovulaci jsi si jistá?

rozitta
18. bře 2022

"Bohužel se mi stalo to" 😂😂 samo se to stalo, já nic, já jsem v tom úplně nevinně 😂

baja1122
18. bře 2022

Takže můj příběh - druhé těhotenství - otěhotnění z preejakulátu, třetí těhotenství - otěhotnění přes ochranu (kondom).. Takže to, že měl ten druhý "partner" ochranu + ještě před ochranou byl v tobě, tak se taky může stát, že může být dítě jeho. Asi je to malá pravděpodobnost, ale existuje.

pinkyy
18. bře 2022

100% je to toho druheho, se kterym jsi podvedla sveho partnera a dobre ti tak 😜

nelinka5217
18. bře 2022

@elizabeth16 🤮😠 snažíš se o dítě s partnerem a šukaš jinde 😡🤷

vitezove
18. bře 2022

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

exbordelar
Autor odpověď smazal
Zobraz
adulik14
18. bře 2022

@elizabeth16 nechapu ,nechápu a fakt nechápu ....když plánuješ dítě s jiným a dáš jinému....prostě to nechápu..Takové ženy si nezaslouží ty co podvádějí

hermanka88
18. bře 2022

Na to ti řeknu jediné a myslím to zcela upřímně : to máš blbý a dobře ti tak. Pro mě vrchol neúcty vůči partnerovi. Nic dalšího ani řešit nebudu. To už bylo napsáno výše.

ruzovyjednorozec77
18. bře 2022

Že to vubec komentujete. Jasný troll. Profil založený tento měsíc 😀

hermanka88
18. bře 2022

@exbordelar no,tak já taky nejsme svatá. Ale zahnout někomu,s kým chci rodinu ..Jsou určitě meze. A je úplně fuk,proč. Když je mi 18,20..To se stane. Ano. Ale ve chvíli,kdy s někým plánuju dítě a nakonec i on se mnou logicky..No,já bych se na sebe nemohla podívat . Ale chápu. Někdo a tím umí žít, ja bych nemohla. Neuměla bych to.

triskova_v
18. bře 2022

Nejsi ty i mexicanka123? V rijnu tu byl podobny dotaz. Ale tam “praskl/nepraskl” kondom 🤣

honatko092
18. bře 2022

"Bohužel se mi stalo"...tos na něho upadla nebo jak se toto stane? 😂😂😂

lachtanice86
19. bře 2022

@exbordelar tohle není obyčejné selhání, tohle je svi...na nejvyššího kalibru

alubif
19. bře 2022

@exbordelar tak ten příběh je naprosté dno, dva chlapy, kdy jeden vychovává cizí dítě a druhý o svém dítěti neví. Ať byly pohnutky jakékoli, je to prostě smutné a neomluvitelné. Takže tvým příběhem bych se moc neohanela.

prezdivka
19. bře 2022

Karma 🤔

nijij
19. bře 2022

Sranda bude jak druhý chlap je černoch, partnerovi budeš tvrdit že je jeho a ejhle vyleze čokoládka😂😂😂 to už neukecas 😂😂😂

werik153
3. čer 2022

Moje křišťálová koule tipuje, že bude miminko toho cizího pána...
Když už se zahejbá, tak se má dávat pozor, aby to nemělo takovéhle následky.