Stará láska nerezaví?

nici121
19. zář 2018

Ahoj vsem, mam problem. Spis zamotanou hlavu. Hodne ve zkratce - pred tremi lety jsem mela pritele, cizince, vedli jsme v podstate vztah jen na dalku pac jsme oba byli v te dobe studenti, on v Recku, ja v Cr a financne to proste lepe neslo. Mela jsem ho opravdu hodne rada, ale ta dalka me ubijela. Rozesla jsem se s nim. Hodne jsem plakala, on taky. Cely ty tri roky jsem na nej myslela, tak nejak, jak se asi ma, zda ma pritelkyni a tak. Nasla jsem si partnera, ale uz na zacatku vztahu byly problemy, udelal mi hodne zlou vec, kdy jsem se docetla o sobe dost hnusne veci. Zkousla jsem to, chtela jsem byt opravdu stastna s nekym. No pak to bylo fajn, ale posledni rok je to uplne na dve veci. Spime spolu jednou za mesic cca, tak 5 min sexu. nebavi me to s nim. Zrusila jsem i nasi svatbu...Hadame se kvuli prkotinam. Ted jsme vybirali dovcu a ja si prorazila misto, kde zije ten muj byvaly. Chtela jsem ho nekde v koutku duse videt. Moc. Nakonec jsme se vecer sami sesli, 2×. Byly to moc hezke dva vecery. Citila jsem se tak, jako pred tremi roky s nim. Jako ja, krasne, volne. Nejlepe za ty roky, fakt…No a ma nejlepsi kamaradka je shodou okolnosti i jeho dobra kamaradka. Rekla mi, ze od doby, co jsem se s nim rozesla zadnou holku nemiloval tak jako me. A on mi i priznal, ze cely ty roky mysli na me. A ja na nej. Jenze, ted mam uplne zamotanou hlavu. Byli jsme tak nejak obcasne v kontaktu cele ty roky a ted poslednich 14 dni neustale...Pritel to samozrejme nevi, zitra letime domu a ja brecim uz ted. Nevim co delat… Diky za precteni, N.

michaela_2
18. led 2019

Poslala bych do háječka jeho i kamarádku .......

jitulka87
18. led 2019

Božínku, to je debil!!! Vyhoď ho, je to vtěrka a tohle by mě naštvalo. Hraje si s tebou jak kočka s myší a vůbec tě nerespektuje! A kámoška asi taky stojí za to..

nici121
autor
18. led 2019

Čauky, zase já .. 😀 No právě, že jsme se teď stále hádali, protože já se prostě nedokážu přenést přes tu jeho "letní lásku", kterou vůbec prý nemiloval jako mě, ale fotečky postoval, tvrdil jak je šťastný apod. S tím jsem si vzpomněla na jednu situaci ..můj již bývalý byl na služebce ve Švajcu a tenkrát ten týden měli mé babičce, která je pro mě jako moje vlastní máma (protože ta mě v 6ti opustila, že už mě nechce) operovat rakovinu žaludku. Prostě šílenej stres, říkali, že neví jak moc velké šance má, že je to prostě vabank. Jezdila jsem do práce, z práce do nemocnice, večer strhaná domů a jeden večer (den před operací) jsem si otevřela víno a napsala mu tenkrát, protože jsem byla fakt na dněm že je mi smutno a že se děje tohle a tamto. A co on - a tak mi poslal fotku té jeho přítelkyně a že se má fajn, a že se omlouvá, ale ted jde na rande s ní. Tak ok, prostě nebyl semnou, já jsem byla ta, co se s ním kdysi rozešla a on pak koukal jak mám 4 roky přítele a když mi napsal, že by mě chtěl zpět, tak jsem mu napsala sorry ale jsem zadaná. Jenže to bylo před třeba 2 roky, ne v létě, kdy jsem se na něj obrátila uplně s nervama v loji.
Jo jinak, kamarádka mi psala, že pro mě má dárek a že v pátek nebo v sobotu se staví na otočku mi ho předat. Já jsem to ale prostě nějak vycítila, že přijede on a prostě je seřvala oba, že jako zeptat se mě, jestli mám čas nebo něco nejde? že tyhle překvapení fakt nemám ráda. A on, že přiletí jen na víkend, že mě prostě chce vidět. Tak jsem mu řekla, fajn, v pátek přiletíš, ale já budu mít čas až v neděli odpoledne, to někam můžeme zajít. Ale jinak čas nemám, tečka. Tak on, že tomu rozumí apod. Ještě nevím co mu řeknu. No s tím Mnichovem mi říká, jak mi bude dávat polovinu na bydlení a vše apod. Ale práci tam zatím nemá 😀

raschwa
18. led 2019

@nici121 Ahoj, ze zvědavostijsem nakoukla a nakonec projela celou diskusi od začátku. Chtěla jsem vědět, jestli to aspoň někomu s nějakým Jižanm klapne, moje romantické já by si to přálo. Byl to hezký červený románek, ale moje praktické já ti radí nejvyšší opatrnost. Přijde mi, že chlapec má pocit, že mu unikáš z osidel a proto nahonem chce přijet. Přeci jen takový dotovaný pobyt v Mnichově není k zahození. Pokud budete ve vztahu pokračovat, opravdu dávej pozor, ať ti nezbudou jen oči pro pláč a radši to ber jen jako užívání si hezkého sexu a řečiček, ale nic víc bych si od toho neslibovala.

michaela_2
18. led 2019

@nici121 no, můj osobní pocit je, že on si chce proste užívat a nechce o tebe přijít - jak psaly holky, prakticky vše sis v Německu zařídila a on přijede do hotového a bude mít dostatek času, pomalicku hledat nějakou tu práci....🙂 nebo spis brigadku, aby si kdykoliv se mu bude chtít mohl odskocit domu....

Můj názor na nej je prakticky stále stejný, jen ti musím napsat to mi nedá - přestaň se prosím te už šťourat v tom jeho vztahu s ex! 😃 sama jsi napsala, zes v te době také měla jiný vztah - to je pro tebe tak strašně důležité jeho ujišťovani, že ty jsi ta nejkrásnější kterou kdy měl a nikoho tolik nemiloval atd atd? 🙂)
At už spolu budete nebo ne, tohle je fakt hloupý - jasný taky jsem ženská zvědavá a na par EX od manžela jsem na FB mrkla 🙂)) ale nikdy jsme teda neprobirali, jestli náhodou v te době nemiloval nějakou víc nebo min a co se mu na které líbilo víc nez na mě - to mi přijde detinsky a takový jakoze to pak vypadá na nízký sebevědomí, což se vůbec neslučuje s holkou, která si jde za svým cílem a stěhuje se za prací do zahraničí (a ne ledajakou prací 🙂) To jen tak třeba i do budoucna.....

priefi
20. led 2019

@odula 😂bravicko 😂 tos vychytala presne 👍 ja si to taky uz rikam delsi dobu. Prvne cervena knihovna a pak bravicko. Dokonce mi uz to zacina pripadat smyslene, jak to je bizardni

jitulka87
20. led 2019

@priefi souhlasím...

nici121
autor
7. únor 2019

Ahoj vsem, skoncila jsem to. Uz jsem nemohla. Bohuzel mě začala jeho ex do toho všeho stalkovat a sama se mi ozvala. Povyprávěla mi vše a já jsem si jen srovnala co dělal on pro ní a co pro mě. No pro ní skoro modré z nebe, láska jak trám, pomalu na svatbu. :D A semnou nula k nule. A dokonce ji psal, když byl u mě. Po 2 měsících vztahu ji psal co udělal špatně, proč se s ním rozešla a že na ní čekal. Prostě mi to přijde trošku divný, když leží v mé posteli, semnou a píše své ex. V hrozně věcí mi lhal. Prý abych nebyla smutná. A to nesnáším.

sudylichozrout
7. únor 2019

@nici121 je to skoda, ale myslela jsem si, ze to tak bude a dopadne. Tyhle letni "lasky" maji vetsinou podobny scenar. K necemu tobale bylo, rozstipla jsi nefunkcni vztah s byvalym a pracovne se posunula, mas zarez v kariere jako blazen 🙂 Takze... Secteno, podtrzeno, vsechno dopadlo dobre 🙂

nici121
autor
10. bře 2019

Ahoj holky, píši již z Mnichova - pomalu si tu zvykám, ale ta samota mě ubíjí tedy. 🙂
S Řekem, no, stále jsme to spolu tak nějak řešili, on tvrdí, jak mě miluje a chce semnou žít, ale já prostě nedokáži odpustit to jeho extempore a chování. Furt vidím kolik času a všeho věnoval jí a když si na něj vzpomenu, vybaví se mi i ona, to že se k ní choval krásně a ke mně defakto vlastně jak k holce na jednu věc... Bolí to, ale to je život, nebo?

verinikki
10. bře 2019

@nici121
Jj, to je život...a dobře tak...
...pokud jsi chytrá, tak ten život můžeš prožít s někým jiným, kdo se k tobě bude právě tak chovat krásně jako on k té svojí bývalé.
Nenech si věšet bulíky na nos, pokud Tě to teď moc trápí, rázně to na čas utni a věnuj se jenom sobě. Hlavně se k němu nevracej jenom proto, že je Ti smutno a on že dělá psí oči.

odula
10. bře 2019

@nici121 ahoj. Tak ti přeju hodně štěstí na novým fleku. Začátky jsou vždycky těžký. Prej první tři měsíce v zahr krize, pak už to jde. Člověk se otrká a naváže nový vztahy atd. Já začínala v zahr 2x a platilo to 100 %. Takže hlavně vydržet! S Řekem se neuzirej, koukej dopředu. Jestli máte bejt spolu tak to vyjde i kdyby za x let až třeba trošku dospěje. ;) a nebo to nevyjde a bude zas něco jinýho krásnyho. 🙂 tak good luck a ať ti to tam v Némesku jde!!!

sudylichozrout
10. bře 2019

@nici121 Ahoja, tak ti držím všechny palce, ať se ti v Mnichově líbí a hlavně daří! 🙂 Na Řeka zapomeň, nemá to budoucnost a soustřeď se teď na to, aby ses dobře zapracovala. Tohle je velké životní štěstí. Vyhrála jsi v loterii a ani o tom nevíš 🙂

nici121
autor
24. bře 2019

Ahoj holky, Mnichov super, uz jsem celkem zabydlena. 🙂 Kolegove jsou fajn, ale pomerne solisti, proto jsem vetsinu casu sama. No a jsem totalne hloupa. Stahla jsem di Tinder. Haha, ja vim... Sppusta muzu mi psalo, mne se vsak zalibil jen jeden. Byl mily, pozorny, meli jsme stejne zajmy. Psali jsme si tyden a neco a narazili jsme na spolecnou lasku k Star Wars filmum. Tak pry ze se sejdeme. U nej, aby on ochutnal ceske pivo a pustili jsme si film. Ok. Samozrejme, ze se to zvrhlo, hned na zacatku me chytil kolem ramen a me bylo zase hezky. Jako by nekomu na me zalezelo. Sex s nim (jo, jsem desna, prosim neodsuzujte me) nebyl tak super. Mel na zacatku problemy, aby mu vydrzel stat a tak. A potom? kdyz to slo, tak byl hotov asi za 2 nebo 3 minuty. Omlouval se mi ... Nevadilo mi to tak moc. Spis vubec v tu chvili. A pk mi ukazoval videa z Ciny, byl tam pul roku, popisoval mi vse, to bylo hezky. No jenze pak prisla krize ... nebo nevim jak to popsat. Zeptal se mi, jestli vim, do kdy mi v noci jezdi metro. What? Oki, vim. Chces abych prespala, nebo mam jet domu? Asi bude lepsi kdyz tentokrat pojedes, dlouho spim a tak abychom se oba vyspali. Fajn. Tak jsem se ve pul 1 nebo v 1 rano oblekla a jela domu sama metrem. Nastesti to mam jen 5 min metrem, ale stejne. Neni to divny? Dal mi pusu ve dverich a rekl at napisu az dojedu domu. V metru me jeste obtezoval nejakej chlap. No proste pecka. No a pak uz mi dalsi den nenapsal. Ja do toho dostala horecku, 39. Poslala jsem mu to, ze mi je zle a on .. je to je blby, tak se brzy uzdrav. Thats all. A pak uz ani nenapsal, jestli mi je lepe nebo tak neco. Boze proc ja mam takovou smulu furt? To neexistuje normalni chlap? Konec hlaseni. :D

rencinka87
24. bře 2019

@nici121 Holka, to neni smula, to je naivita.. Vetsina chlapu na techhle sitich typu tinder skutecne nehleda lasku, ale sex. Pokud jsi svolna jit do toho hned na prvni schuzce, tak bonus pro nej. Pokud te poslal v noci domu a uz se neozval, tak je to jasny, byla jsi mu dobra na sex a jeste jsi mu to uzasne usnadnila.
Jinak byt tebou, davam si velkyho bacha - toho cloveka jsi vubec neznala a sesla se s nim poprve v jeho byte, v soukromi, beze svedku. Mohla jsi dopadnout hodne zle. Priste doporucuju schuzky na neutralnich mistech mezi lidma, tohle je fakt hazard.

rencinka87
24. bře 2019

@nici121 A normalni chlapi existuji, ale nenajdes je na tinderu.. (ted ti tu urcite nekdo napise, ze pres tinder ma uz dlouholety vztah a manzela a deti, ale to jsou kapky v mori, vyhry v loterii).
Ty spis pritahujes tyhle typy, stejny jako byl tvuj Rek. Pletes si poblouzneni a hormony s laskou a naklonnost pri sexu s opravdovym zajmem.
Spis se zkus zamyslet, proc to takhle mas, odkud to prameni, nejak to zmenit a pak se objevi nekdo, kdo s tebou bude chtit mit skutecny, rovnocenny, laskyplny vztah a ne nekdo, kdo te “pouzije” a odhodi. (Omlouvam se za uprimnost a drsna slova a drzim moc palce.)

kajalka
24. bře 2019

@nici121 No přesně, tohle není smůla, ale tvoje vlastní blbost. Taky bych nechtěla chlapa, co by mě hned lákal do postele, stejně tak chlapi nechtěj kdejakou rozhoďnožku. Nebo už je randění nemoderní?

jerou
24. bře 2019

no nebylo to asi uplne rozumne, ale co uz. hlavne, ze to nebyl nejakej uchyl, co te nakonec mucil. treba byl jen rozhozenej z te situaci v posteli. bylo mu trapne. uz bych to neresila, dobra zkusenost to byla a to se taky pocita.
at to priste je nesmely princ s kytici ruzi a obdivem v ocich, preju! at si pocteme 🙂

priefi
24. bře 2019

@nici121 ehm... tohle je jak z ucebnice..... nic vic k tomu nenapisu. Chtelo by to trochu pouzivat mozek 😉 chlapi na seznakach atd.ve vetsine pripadu nehledaji spriznenou dusi 😉 pokud chces, aby si Te.chlap vazil, nelez s nim hned do postele.
Btw.bud rada, ze to nebyl uchyl... chtelo by to kapku pudu sebezachovy

michaela_2
25. bře 2019

@nici121 ty jo, kolik že ti je doopravdy? 😅😅 Neber to ve zlem! Rozhodně tě nechci nijak odsuzovat!! Sama jsem si kdysi par podobnými schuzkami prošla ;) Spíš mě jen překvapuje, že tebe překvapilo to vyústění?
Tak pokud tě chlap z Tinderu pozve na první schůzku k sobě....a hned spolu spite - asi to není základ nějakého vztahu snů no 🙂
Seznamování přes internet bych ale úplně nezahazovala - ono ne vždy na někoho narazis na ulici, jako ve filmu a seznamování někde v baru, to mas prašť jako uhoď....

Jen trosku víc přemýšlet 🙂 pokud ty sama nechceš vztah jen na jednu noc, nechod na první rande k nekomu do bytu (nechod na rande vůbec s tím, kdo ti to nabízí)

nici121
autor
25. bře 2019

Jako jo, jsem hodně blbá, že jsem do toho šla. 😀

Ale prostě, říkám si, jestli nejsem špatná třeba já - ošklivá, nebo tak něco …Ale zase na druhou stranu, proč by se chtěl tak moc mazlit a vše? Dávat mi pusy na čelo apod …říkat mi jak jsem krásná, jak příště musím vzít i svého psa (hrozně se mu líbilo, že mám doma labradora) a tak …a pak mě pošle v noci domů. :D

Říkam si, jestli se třeba necítil nějak blbě - že měl problémy s tím, aby mu pořádně stál a pak se několikrát udělal hrozně rychle …jeslti se třeba nestyděl, nebo tak …

Nejradši bych mu napsala, jak to vidím a jak bych to chtěla, jde mi jen o jedno a tohle by se mohlo zlepšit. Nechci si složitě hledat partnera, vztah teď ani nechci, jak říkám, jen příležitostný sex s někym o kom vim, že mě neudusí, nebo nezabije…:D

rencinka87
25. bře 2019

@nici121 jezis, jak jsi krasna, jak ma rad psy, pusinky na celo - to jsou prece klasicky strategie, kdyz te nekdo chce dostat do postele!! Potreboval, abys roztala, zacala mu duverovat a mel vetsi pravdepodobnost, ze “roztahnes nohy”, o nicem jinym to neni. Spis me prekvapuje, ze si tyhle otazky pokladas ted ve svym veku - tohle se resi tak v 18 mozna - proc mi nevola, kdyz rikal, ze je mu se mnou dobre 🙄
Proste jsou to klasicky strategie svadeni a ty si - jak uz jsem psala - tohle pletes s naklonnosti a zamilovanosti.
Neni to tim, ze jsi oskliva, ale tim, ze jsi naivni a chlapi snadno vyciti, na kterou to takhle muzou zkusit..
Az potkas nekoho, kdo bude chtit tebe a vztah s tebou, bez postrannich umyslu, tak to poznas prave tak, ze bude naopak zdrzenlivejsi, bude se zajimat, bude te sam kontaktovat, a nebude te hned zvat k sobe.. Pozve te na dobrou veceri nebo do kina, bude se snazit neco vymyslet, bude treba nervozni, protoze o tebe bude moc stat.
A nemyslim si, ze by te tenhle vypoklonkoval vecer proto, ze se stydel, jak to mezi vami probehlo, to by se ti pak sam hned ozval a vypadalo by to jinak.
A jestli chces jen prilezitostny sex, tak zaprve nechapu, proc ho chtit s nekym, s kym to moc neslo, na tinderu najdes urcite spoustu lepsich, pokud ti jde o sex, na druhou stranu, pokud by ti slo jen o sex, tak skutecne neresis to, co ted resis.
Prilezitostny sex vypada tak, ze si zavolate, u me nebo u tebe, zadny tanecky okolo, vyspime se spolu a domu. Takze se nesnaz sama sebe obelhavat, ze chces “jen sex”. Takovych holek, co tohle dokazou, netouzi ve skrytu duse po vztahu (ani poprve, ani po desaty), a zaroven si po tom nepripadaji jako pouzity a dokazou to ustat, je fakt hodne malo. A ty to nejsi.

nici121
autor
25. bře 2019

@rencinka87 Víš, když já si prostě připadám neschopná, blbá, ošklivá, prostě, že jsem udělala něco špatně ... Když mě takhle poslal defakto do háje. :(

rencinka87
25. bře 2019

@nici121 Ja tomu rozumim, ale to neni o tom, ze bys byla oskliva, blba a podobne.. To v podstate neni o tobe.. Je to o nem a jeho preferencich - chce sex, nechce vztah, to je vsechno..
Uzil si a tim to pro nej konci. Uz bych ho urcite nekontaktovala, protoze to nema vubec vyznam, on o to nestoji a ty jen ukazes, ze to resis..
Vykasli se na to, obzvlast kdyz to za moc nestalo.. kdyby to byl sex stoleti, tak bych to chapala, ale nekdo, kdo ma problem s erekci a je hotovej za tri minuty - to mas snad prece na vic???

rencinka87
25. bře 2019

@nici121 citis se sama, opustena, bez lasky, chybi ti pozornost i fyzicno - to je jedina tvoje “chyba”, ze jsi proste “snadna korist” kvuli tomu, jak se momentalne citis.

odula
25. bře 2019

@nici121 holka.... 😘 tvoje hodnota a krasa preci nezáleží v tom, jestli te nějakej chlap chce nebo ne... když jsi osaměla tak je to samozřejmě těžší - ale, ačkoliv teda nejsem žádnej psycholog - zkus mít sama sebe raději jo? Dyť jsi superschopná, inteligentní, umíš minimálně dva jazyky, jsi schopná se o sebe postarat v cizině, navíc jsi odvážná a silná ,protože do zahraničí, novýho prostředí a nový země by se hned tak nikdo neodvážil. Taky jsi citlivá a velkorysá... a to jsou prosím pozitiva, který se daj vyčíst jenom z diskuse! nemusíš se nikoho prosit o přijetí a pozornost, a už vůbec ne žádnýho mužskýho na seznamce, ten přece není vůbec měřítkem toho, jaká jsi a jakou máš hodnotu!! ty si zasloužíš chlapa, kterej tě bude respektovat a vážit si tě i kdybys na něj měla nějakej ten pátek čekat. Protože fakt je lepší bejt sám než ve vztahu kterej stojí za prd. vydrž, ona ta osamělost za pár měsíců pomine. 🙂 hlavně si uvědom, že jsi žena, která má hodnotu a důstojnost i bez toho, jestli jí nějakej chlap chce nebo ne!

barag
26. bře 2019

@nici121 tohle není o tobě, ale o něm, o jeho vyčůranosti...Tvůj vzhled nebo schopnosti s tím nemají nic společného, měj se ráda a jeho pošlu k šípku, jen Tě trápí a zkouší, kam až může zajít.

barag
26. bře 2019

Prosím Tě a už mu fakt nepiš, on určitě nebude stát o holku, která na první dobrou: 1.)vlezla cizímu chlapovi do bytu, 2.) vlezla cizímu chlapovi do postele, 3.) byla při jeho ne úplně úspěšném tahu na branku (rozhodně tě nepotřebuje k tomu, aby si připomínal, že se mu moc nezadařilo)

Promiň, ale občas při pročítání této diskuze mám pocit, že se někdo na druhé straně náramně baví tím, jak jsme my ženské blbé a pořád reagujeme, na to co banda na nějaké party vymyslí za hovadinu...Protože jak už psal někdo přede mnou, k Tvému věku už snad taková naivita nepatří ne? ...

barag
26. bře 2019

PArdon, v prvním příspěvku byla má reakce trochu kravina, neboť jsem jen zběžně přelétla příspěvky a myslela si, že je to pořád o Řekovi 😀

priefi
28. bře 2019

@barag mno... uprimne, ja uz jednou psala, ze mi to uz prijde jako fejk...