Za jak dlouho jste se pokoušeli o miminko po revizi?

tkacveronika
10. bře 2017

Dobrý den, v 7. týdnu jsem musela na revizi dělohy po ZT. Chceme se snažit po druhé menstruaci a ráda bych znala vaše zážitky a názory. Miminko si moc přejeme. Děkuji za vaše poznatky.

aliennn
23. bře 2017

@tkacveronika Ahoj, prosím, to že jsi přišla o miminko kvůli chřipce si myslíš? Nebo ti to řekl doktor? Já jsem právě měla taky něco jako chřipku/virózu, a také zamlklé těhu v 9+1....ale jako příčinu to nikdo nepotvrdil, moji doktoři říkali jen že to se prostě neví, že to příroda...tak by mě jen zajímalo, zda to nemohla skutečně způsobit ta chřipka :( abych už o tom dokola nemusela přemýšlet, proč se to stalo....

mku
23. bře 2017

Ja mela 2MS a treti uz neprisla 🙂 ale ta druha stala za to, to jsem jela na pohotovost, protoze takovou silu a s uplnyma cuckama jsem nikdy nezazila... v nemocnici mi ale rekli, ze je to po revizi u prvni nebo druhe MS bezne... brala jsem hned od revize femibion a listovku a verim, ze to pomohlo, abych ted cekala zdrave mimco.
Hodne stesti! 🙂

vjercik
23. bře 2017

U nas asi taky za to mohla nemoc, oba sme meli antibiotika, manzel teploty.
Zamkle v 6t.
Ted cekam na ms jak na smilovani...snad nejsem tehule,3x probehlo tuleni ale ne za ucelem snazeni. Tak zvazuji jestli udelat test😝

tkacveronika
autor
24. bře 2017

@aliennn taky mi doktor řekl že je to příroda, ale říkali, že pokud je chřipka v takovém začátku tehu tak to nejspíš bylo tím. Měla jsem i zvýšené CRP tak možná to bylo tím.. ale pořád si říkám, že je to lepší než kdyby to miminko botom bylo nemocné. Moc mě to mrzí, budu držet pesticky ať se brzy zase zadari. Já tomu pevné věřím a už teď se moc tesim.

tkacveronika
autor
24. bře 2017

@mku já myslím, že nemoc udělá bohužel své. Já právě čekám na druhou menstruaci a první byla v celku normální, jen trvala déle. Já beru femibion celou dobu tak už se taky těším na to až se zadari. Držím pesticky ať jste s prckem zdraví.

tkacveronika
autor
24. bře 2017

@vjercik my jsme začali se sexem až po prvních mesickach, ale s ochranou. Snažit se začneme po druhé menstruaci raději. Já bych to asi být vama nevydržela a test si udělala. Nic tím neskazite, ale raději bych pockala až po druhém krvaceni.

vjercik
24. bře 2017

@tkacveronika test bilyyyyy 🙂

tkacveronika
autor
25. bře 2017

@vjercik možná je to dobře. . Zkuste si chvilinku na to stesticko počkat 😉

anettak
25. bře 2017

@aliennn ahojky čtu si tu vaše příběhy a já jsem byla na revizi v 7 tt a také jsem na začátku těhu měla velkou chřipku a gynekolog mi říkal že je to možné že příčina potratu mohla být tou chřipkou ☹

tkacveronika
autor
27. bře 2017

@anettak a nejhorší je, že ta chřipka byla nejspíš proto, že tělo je ze začátku těhotenství, kdy mi o tom ještě ani nevíme strašně náchylné na nemoci. Je snížená imunita.

aliennn
27. bře 2017

@anettak já jsem právě nemocná celkem často, a to beru všemožné vitamíny, jím ovoce, zeleninu :( možná bude lepší počkat až se oteplí, mě virózy trápí hlavně v zimních měsících...prostě už potřebuju být zdravá, aby vše bylo ok, ale ten strach :( to už prostě neodpářeme po tom, co se nám stalo...nechci na to myslet, ale nejde to

svetty
28. bře 2017

ja si myslim že je to na každém jak se cítí a že si tělo samo řekne kdy je připravené. Já jsem byla na revizi v lednu, tam mi ríkali, že 3 mesice jsou akorát,kamarádce zase říkali že po první MS klidne muze... nekterí trvrdí až za rok... ale v podstatě jsem nenašla nikde odůvodnění proč čekat půl roku nebo rok.... počkala jem na první ms a už to neřešíme...až to příjde tak to příjde 🙂 navíc jsem cetla ze mnoho otěhotnělo i v sestinedelí a donosili zdrave deti....

anettak
28. bře 2017

@svetty čekali jsme jen na první MS, a teď to bereme tak že to buď přijde samo a nebo si v červenci můžeme zajet pro mrazáčka 🙂 necháme to do léta na osudu, jelikož přes rok jsme se snažili, poté 2 IUI, 1 IVF tak že kdyby to šlo přirozeně tak by to bylo opravdu štěstíčko 🙂 ale kdo ví, třeba to bude malí velký zázrak 🙂 všem přeji mnoho sil, úspěchů a vytouženého štěstíčka 🙂

tkacveronika
autor
29. bře 2017

Já si taky osobně myslím, že tělo samo ví kdy je připravené. Ale i tak se těším na to snažení 😀

vjercik
29. bře 2017

Presne tak holky. Ja uz mam porevizni ms, jsem 3dc a uz se tesim na snazeni 🙂
Drzim nam vsem palce 🙂

anettak
29. bře 2017

@tkacveronika
@vjercik já už mám po první reviyní MS a u mě podle mobilní aplikace dnes probíhá ovulace, celí týden se snažíme, ale snažíme se tak nějak s tím že buť to půjde samo nebo nee 🙂 já si myslím že žena nejvíce ví jak se cítí a nevím proč třeba čekat na snažení půl roku, jak už tu některé holky psali, nikdo nikdy neřekl pořádný důvod proč čekat a hlavně každý má jiný názor 🙂 tak že holky snaženíčku zdar ať si co nejdříve fotíme ty krásné // čárky 🙂

lu_cy
29. bře 2017

Ahoj, taky se podělím... revizi jsem prodělala na konci 4. měsíce po "porodu"...po první porevizní MS jsem tomu nechala volný průběh a druhá už nepřišla ☺ ...

vjercik
29. bře 2017

@anettak ja sem se citila dobre hned po revizi. Ale zodpovednost mi to nedovolila.
Takze ti drzim pesti a snad se zadari.
Uz chci at je aspon po ms🙂

anettak
29. bře 2017

@vjercik já jsem se citíla také hned po revizi už v poho, já tomu sice nedávám moc velkou šanci že by se poštěstilo přirozeně, ale třeba nás příroda mile překvapí 🙂

vjercik
29. bře 2017

@anettak presne tak, zkusit se musi vsechno 🙂

svetty
29. bře 2017

@anettak ja jsem mela tu smulu ze jako jedna z mála jsem Rh- a přítel Rh+ takze telo to bralo jako parazita :( ale dostala jsem hned po revizi injekci aby se to uz neopakovalo,tak snad to bude v pohode.Musime vssichni doufat že se nám brzo poštěstí. Tak přeji at to brzy vyjde 🙂

vjercik
29. bře 2017

@svetty urcite 🙂

tkacveronika
autor
29. bře 2017

Holky, držím nám všem moc moc moc pesticky ať vše dobře dopadne a za chvilinku máme všechny bříško a malého prcka 😉

svetty
30. bře 2017

No ja cekam MS v pondělí, tak uvidíme jestli dojde 🙂

vjercik
30. bře 2017

No ja uz se tesim az budu po ms.
Jsem dnes 4dc, na velikonoce cekam ovulaci, ale treba bude I drive, ale pred revizi jsem ji zjistila 21 dc. Vzdycky sem sI myslela ze ji poznam a mam kolem 14dc a ono ne a pak se nedivim ze neslo otehotnet ☹
Ted uz jedine ovu testy 🙂

svetty
31. bře 2017

@vjercik tak drzim palecky at to vyjde 😉

vjercik
31. bře 2017

@svetty diiiky, budu doufat 🙂

sedlackovak
31. bře 2017

Ahoj taky se podělím ze svou zkušeností,přesně 6.11 2016 jsem samovolně potratila v 7 tt nechala jsem proběhnout 6 nedělí plus 2 Ms a březnová Ms už nepřišla jsem v 8tt a doufám,že už vše bude v pořádku

tkacveronika
autor
31. bře 2017

@sedlackovak tak to je skvělá zpráva, držíme pesticky ať jste oba zdraví.

sedlackovak
1. dub 2017

@tkacveronika moc děkuji a tobě taky moc přeji brzké miminko