Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

daisyjane
3. led 2015

@saraha1a kolika den cyklu jsi ovulku dostala? Jako obvykle? Jedna holčina v jine diskuzo mela pry po revizi ovulku az 28DC.

saraha1
3. led 2015

@daisyjane tak primo po revizi 19.den a po te orvni MS pak kolem 15.dne, coz myslim bylo uz bezny jako pred tim tehu.

zuhra
4. led 2015

Mne rikala v lekarne, ze multivitaminy mam vysadit - pry tam ale vadi jen vit. A, ktery se nema moc v tehotenstvi brat. Samozrejme jsem predtim taky multaky jedla:( Ted beru jen Femibion a piju tehotensky caj - jak pisete, klasika, malinik, roiboos apod..

zuhra
4. led 2015

@saraha1 Dekuju, nebudu to zakrikavat. Horsi je, ze musim okamzite nastoupit rizikove, pak se bojim, ze to zase nevyjde. .... uvidime, moc tomu neverim:(

saraha1
4. led 2015

@zuhra jo, ja se bala taky. Porad se bojim, ale uz verim v dobrej konec 🙂. Ted mam zjistenou tehotenskou cukrovku, tak to asi budou krusny tri mesice. Moc na tebe budu myslet a podavej mi info, jak mimco roste 🙂.

daisyjane
4. led 2015

@saraha1 Díky za odpoveď. Tak to jsi měla ovu ukázkově. Promiň prosím za chyby, psala jsem z mobilu.

saraha1
4. led 2015

@daisyjane nemas zac, klidne se ptej na co potrebujes 🙂.

daisyjane
6. led 2015

@saraha1 Potřebovala bych vědět, jak přežít tu prázdnotu než se nám znovu podaří miminečko. Je mi nějak smutno.. Ach jo. Bojím se, aby to vůbec znovu šlo..

nonacek
6. led 2015

@daisyjane tak ja prodělala zamlkle tehu,také jsem pak mela pocit jako když my někdo zmizel ze života.....
,ale to chce čas.....! A neboj půjde to Já jsem opět tehotna😉 a to z jedním vajecnikem po mimo děložním těhotenství..😉 Držím ti palce✌
Já to tenkrát přečkala tim ze sme se začli snažit o další mimino hned!

daisyjane
6. led 2015

@nonacek My taky začli se snažením hned jak doktor dovolil, ale testuju a nic. Ale ani jsem nepoznala ovulku. Musela jsem to nějak prošvihnout nebo nevím.Tak ráda bych měla už ty dvě čárečky na těhu testu a mohla se začít znova těšit. Zkoušela jsem i teď pár dní ovu testy a nic. Buď už proběhla a nezadařilo se a nebo teprve bude, ale po měsíci od revize už si moc nadějí nedávám a čekám teda na další měsíc. Nebo jsem možná měla anovulační cyklus, ale měsíčky pořád taky nikde ☹ Už jsem myslela, že jsem relativně v pořádku, ale pořád se mi vrací to smutno a prázdno.

daisyjane
6. led 2015

@nonacek Mrzí mě, co sis prožila. To mimoděložní a i zamlklý potrat. Jsi statečná. Myslím na tebe, ať je miminečko v pořádku a tentokrát se dočkáš toho nejšťastnějšího konce 😉

nonacek
6. led 2015

@daisyjane no me po zámlklem tehu to trvalo 6 měsíců.
počkej až ti dorazi MS a potom zkoušej ovu test tak od 10 dne cyklu.,ale lepší je to pojistit sexem obden a to pokud ovulka proběhne tak ji nezmeškás,to my poradil ginekolog.
Jo a měsíc po zámlklem tehu jsem mela taky anovulacni cyklus,vím to testovala jsem celý měsíc ovu testama obden a nic,zato druhý měsíc byla ovulku úplne šílena.... (ale me na prd,protože zrovna ten měsíc u mě měl fungovat levý vejcovod,a ten Já mám nefunkcni) až sem se dostala bolesti na pohotovost a tam my to ginekolog řekl.⬆

nonacek
6. led 2015

@daisyjane moc ti děkuji,tobě přeji brzy 2 čárky na testu a za pár měsíců miminko v peřince🍼🍼🍼
teď ti přeji ať se brzy s toho psychického traumatu dostanes🍀🍀🍀🍀
💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
💋💋💋💋

daisyjane
8. led 2015

@nonacek Děkuji, snad to bude brzy.

denysek
11. led 2015

Ahoj holky, i já se přidávám k vám.....Máme doma skoro 3 letou princeznu a na vánoce jsme zjistili to krásné překvapení.....Plánované miminko....Radost byla obrovská.....Co čert nechtěl, tolik očekáváné a vymodlené těhotenství skončilo páteční revizí☹(( Jsem rozsekaná na padrť,bolí to moc a nějak nevím, jak se s tím poprat....☹ Prázdno a bolavo....A nemluvím o těch myšlenkách.....Můžu za to, dalo se to nějak ovlivnit? Co když to nepůjde....☹
Holky, co jste si s tím prošly, prosím o radu....Čekáte nebo jste čekaly s dalšími pokusy po šestinedělí a alespoň jeden další cyklus nebo jste zkoušely hned po šestinedělí?
Vím, že zase bude dobře, jen teď ten mozek to nechce nějak pobrat....☹

verunka_korunka
11. led 2015

@denysek ahoj, vím že je to šílené a bolavé... buď ráda, že máš doma tu malou princeznu. Je nás tu dost co mají doma jen manžela/přítele....
Co se týká toho kdy to zkoušet 🙂 jsou tu holky co jdou do toho ještě v šestinedělí, ale od lékařů je doporučené počkat alespoň na první porevizní MS (ono se tím tělo dočistí). Ale to platí jen pokud jsi bez problémů. Já třeba musela na druhou revizi a dočištění a pak jsem musela čekat 3MS. Takže doufám, že u tebe bude vše ok a po prvni MS se můžete zase snažit 😉
Přeji hodně síly a hlavně brzké daní se zpět do formy ať se můžete zase snažit.

maggi
11. led 2015

@denysek Ahoj, my jsme čekali 3 MS. První porevizní a pak ještě dvě. V nemocnici mi řekli 3 měsíce neotěhotnět a i moje doktorka mi řekla že mám počkat na 3 menstruace i když jsem neměla po revizi absolutně žádný problém. Takže jsme se řídili podle toho, nechtěla jsem riskovat, že otěhotněním dřív, protože kdyby náhodou bylo zase něco špatně tak bych si pak vyčítala že jsme nepočkali. Nejdřív mi to taky připadala hrozně dlouhá doba čekat 3 měsíce, ale nakonec to rychle uteklo a pak se nám zadařilo hned. Uvidíš že to taky tak bude, ani se nenaděješ a budete moct zase zkoušet. Já jsem věřila tomu že to vyjde brzo a vyšlo. A hodně holek psalo že po revizi se jim zadařilo hned. Držím palce ať je zase brzo všechno fajn!

denysek
11. led 2015

@verunka_korunka
@maggi
Holky, moc děkuju...Je to dost blbý, že to říkám, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama....Snad víte, jak to myslím....
Můj dr říkal, vydržet alespoň jednu menstruaci, ale četla jsem od spoustu holek, že nevydržely...Ale jak píšeš maggi, vyčítala bych si, kdyby náhodou něco☹ Takže holt se dám do kupy a začnu myslet pozitivně....Doufám, že to bude co nejdřív....Neztrácím naději, jen to prázdno ve mě....
Bože, proč se to vůbec stává....???☹

tarra27
11. led 2015

@denysek já jsem četla, že nikde není jasný duvod proč tři cykly, že je to nepotvrzene a v závěru nekdo otehotní i po porodu v šestinedělí a vše dopadne dobře....takže když je revize, počkala bych asi na první MS pro svůj klid, ale 3 měsíce ne...to bych jednak nevydžela a jednak to že počkáš ti nikde nezaručí že bude vše vpořádku....vpořádku to může být i po 1 MS.... 😉 dokonce nekde psali, že se zadaří hned a brzy a vše je dobré.....pokud se ti toto stane...

je to smutné, bolavé....ale lepší ted než pozdeji.....já se vždy modlila i modlím k Bohu, pokud je neco blbe, radeji hned vpočátku konec....
vydrž, přebolí to, brzy se budeš radovat ze dvou čárek....a pak i z miminka neboj 😉

maggi
11. led 2015

@denysek chápu co myslíš když říkáš že jsi ráda, že v tom nejsi sama. Já jsem taky chodila na diskuze kde mě holky co si tím už prošly povzbudily. Jo, a jinak jsem hned po revizi začala pít kontryhelový čaj a jednou denně Nosifol.

denysek
12. led 2015

@maggi Taky jsem konryhel pila před otěhotněním....A dnes si uvařila svůj první porevizní....🙂Tak snad bude úspěch.
Holky, ještě k té menstuaci, asi jsem natvrdlá, ale....Jsem rozhodnutá, že vydržím první a pak šupky dupky na nové snažení....No a moje otázka - když to dostanu ještě v šestinedělí, dá se to počítat za první mršku nebo musím počkat na první až po šestinedělí? Jsem z toho lehce zmatená....Nějak ani nevím, jestli to můžu dostat v šestinedělí....Po porodu jsem měla šestinedělí a pak to dostala až po roce, tak nevím☹

maggi
12. led 2015

@denysek já jsem měla týden po revizi špinění asi 2-3 dny, ale to jsem jako menstruaci nepočítala. Až asi za 5 týdnů dorazila normální menstruace a tu už jsem počítala jako tu první porevizní. Myslím že bys to měla do konce šestinedělí dostat, moje dr.mi říkala že pokud nedostanu první porevizní do 6 týdnů, tak mám přijít.

linee
12. led 2015

@denysek ja dostala svou první 3 tydny po revizi a pocitam to jako první🙂

linee
12. led 2015

@maggi jinak mne rikala dr. 3 cykly (asi se to pocita podle toho, ze ms chodi co 28 dni). Problém je, ze mam kratsi cykly, tak jsem zvedava🙂

denysek
12. led 2015

@maggi
@linee
Opět vám děkuji za cenné rady🙂 Takže když to dostanu v rámci šestinedělí, tak počkám až skončí šestinedělí a půjdem do toho, je to tak?🙂

linee
12. led 2015

@denysek ja se po 2.ms objednam k doktorce at mam jistotu, ze je všechno jak ma.

maggi
12. led 2015

@denysek ano, tak to je. 🙂

ojo
12. led 2015

@denysek také mě mrzí, co se ti stalo, já šla na revizi 2 dny před štědrým dnem 😔 taky piju kontryhelový čaj a začla jsem brát opět listovku, špinila jsem asi 10 dní, no na sexík jsme vlítli už 13.den a zrovna dvakrát jsme se nechránili, ani včera jsme se nechránili, já zase jedu na tom,že tělo samo ví, kdy je na těhotenství připravené 😅 dneska jsem byla na první kontrole po revizi a vše v naprostém pořádku, děloha krásně zahojená, sliznice vysoká a dr. říkal, že už se strartuje ten normální cyklus, že tam mám uzrávající folikul a dnes nebo zítra proběhne ovulace 😅 s otěhu taky doporučovat 2-3 cykly (jako při mé první revizi před 2 lety), nuže snažit se začněme hned po první MS...
přeji brzké fyzické i psychické uzdravení 🙂

dostala jsem i ten letáček na Nosifol, tak musím nastudovat, o co přesně jde 🙂

denysek
12. led 2015

@ojo Ach jo, tak to jste si ty vánoce asi moc neužili, že?☹(( mě teda bylo ty 2 dny po opravdu mizerně☹ Dneska už je to lepší, i když do skoku mi pořád není, no...
Taky počkám 1 cyklus a půjdem do toho, ikdyž mě pobolívá břicho, protože já trubka si včera vlezla do vany, abych ze sebe smyla všechnu tu "špínu"....Myslím tu psychickou, tak snad jsem nic nepohnojila!!!
Ten Nosifol koupím zítra a budeme to dlabat (pít) oba dva a snad taky bude mít svůj účinek....No kontryhelu jsem měla dnes dva hrnky a s listovkou začnu zase od zítřka🙂
Tak tfuj, tfuj....Ať se nám brzy zadaří zadělat jen zdravá miminka🙂 😵

ojo
13. led 2015

@denysek no ta vana vážně nebyl dobrý nápad, neřekli ti v nemocnici, že máš dodržet režim šestinedělí aspoň 2 týdny? tzn. nesexovat a nekoupat se, jen sprcha a dbát na zvýšenou hygienu, aby se ti tam nedostal nějaký zánět 😕
já jsem taky musela do sprchy hned to pondělí po revizi, abych ze sebe smyla tu "špínu" a očistila se, taky mi to trochu pomohlo 😅