Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

mruk
7. lis 2016

Holky, byla jste už některá na imunologickém vyšetření? My byli s mužem dnes a výsledky budou za 8 týdný a já mám dilema, zda snažit, než budou výsledky. No na jednu stranu už fakt nechci čekat, ale...
Jak jste to měly vy? Díky ;)

simi1510
7. lis 2016

@arielka222 ja to nepoznala hele a pak najednou to zacalo.... jen jsem celou dobu po dobu sestinedeli chodila vybavena, jak jsem nevedela co kdy prijde 🙂

bibianne
7. lis 2016

@simi1510 simi,mije mamka mela myomy a vylecila ji to homeopaticka prirodnimi leky!!!!!!!! 🙂

klaraslavickova
7. lis 2016

Drzim palce at jsi opet brzo tehotna ja od revize cekam uz 7mesicu :( dnes by se male narodilo.. Kazdopadne ti preji hodne sil drz se

simi1510
7. lis 2016

@bibianne ja na to nikdy nebyla, tak nevim hele 🙂 cetla jsem ze pomaha i čínská medicína 🙂

Do gynexu ale rozhodne víckrát ja sama za sebe nejdu... i kdyz nektere zenske si to na to chválí taky

simi1510
7. lis 2016

@klaraslavickova dekuju! 7 mesicu a nic?

Ja se o tom dneska bavila s tim doktorem a ze pry si mam vzit, ze muzu 12x do roka otehotnet, x toho ale ne vzdy je dokonale vajíčko, pak to muze byt špatná spermie, pak se to nemusi uchytit.... a ze je to pry pak tak nejak ten rok... ja na toto nepovedené čekala skoro rok... ☹

alishaa
7. lis 2016

@mruk My jsme s manzelem byli na reprodukční imunologii prave taky ted po zamlklem tehu..byli jsme v Plzni u Dr. Gallove a čekali jsme na výsledky asi měsíc..mezitím jsem se jeste dávala do kupy po te revizi a ted po vysledkach to cheme zkusit..ale u nas je to trochu komplikovanější, musime jen pres IVF..tak věřím, ze pokud se člověk snaží "normálně" doma, tak taky nevim, jestli bych to vydržela čekat.. 😉 ale zas je to asi fakt lepší pockat, muzou to pak lip podchytit a připravit pripadne dle výsledku.. ale preji dobre výsledky a at se pak můžete v klidku snažit 🙂

beruszka82
7. lis 2016

Holky opět trošku povzbuzení... v dubnu jsem prodělala kyretáž dělohy pro ZT v 9tt,v srpnu opět druhá čárka,hodit to za hlavu jak jsem to udělala já,vím jak to bolí a je to těžké ale účinné! držte se! 😉 maximálně vitamínky s obsahem kyseliny listové a čaj z kontryhelu.

arielka222
7. lis 2016

@simi1510 tyjo tak to já měla vždycky PMS jako kráva a teď necítím nic...tak ti nepoznam ted, snad brzo dorazí 🙂 a uvidíš ze příští rok už budeme všechny vozit miminka 🙂

simi1510
7. lis 2016

@beruszka82 čaj z kontryhelu nedám 😀 za to můj mužíček ho vypije 😀

Já to hodila nějak tak za hlavu, i když občas je něco, co mi to připomene... Ale snad se povede no! A děkuji za povzbuzení! 😉

kolibricek36
7. lis 2016

@simi1510 Chápu ale třeba já čekala na otěhotnění - nevydařené - dva a půl roku - ted se snažíme 9 cyklus ....
nevěš hlavu jednou to přijde - a když ne, pomůžou lékaři

simi1510
7. lis 2016

@kolibricek36 drzim pesti!!!!

kolibricek36
7. lis 2016

@simi1510 dík, taky držím pěstičky

klaraslavickova
7. lis 2016

@simi1510 ano 7 mesicu je pryč a a otehotnení se nekoná

sukynecka01
8. lis 2016

@klaraslavickova taky jsem to tak počítala jako ty revize červenec a že by se v Unoru naarodilo a bum v březnu poslední ms jak sem na to přestala myslet ....a rodím cca za35 dni 😲

mruk
8. lis 2016

@sukynecka01 to je paráda, to bych taky chtěla. Já mám teď strach otěhotnět bez výsledků z imunologie, protože mám za sebou dva spontánní potraty a jedno zamlklé těhotenství s následnou revizí. Chtěla bych na to přestat myslet a normálně se snažit, ale výsledky budou až za dva měsíce - ono se nemusí nic zjistit a to co mi zjistili na hematologii je vše, ale to se nikdy neví....
Každopádně gratuluji k mimču, je to krásné, že se vám to povedlo 🙂

janea823
8. lis 2016

Tak dneska jsem si byla pro výsledky z hematologie (trošku jsem si pak nadávala, že jsem si to vyžádala, protože mi bylo řečeno, že se dělají až po 3 neúspěšných pokusech, a asi bych byla ve stresu víc, kdyby se něco našlo...). Naštěstí v pohodě a vše prostě byla asi blbá shoda náhod🙂 nyní jsem 2 měsíce po revizi a už tomu necháváme volný průběh...buď se zadaří hned, pokud to tak má být, pokud ne, hold si počkáme🙂

mruk
8. lis 2016

@janea823 a to jsi mela jeden potrat? Jinak je to super, že nic nenašli 😉 to je super zpráva 😉

janea823
8. lis 2016

@mruk jojo, ale jak jsem psala...s odstupem času jsem zjistila, že raději, že to takhle dopadlo, protože okolnosti nebyly úplně ideální a tak jsem to začala brát🙂

mruk
8. lis 2016

@janea823 Chápu ;) Snad se to příště v pořádku povede ;)

bibianne
9. lis 2016

@janea823 ahojky, tak to je paráda...já jsem na tom byla taky a výsledky mi sdělila teď 31.10., málem mě ranilo, než jsem tam došla z nervozity...dělala mi taky ty testy, co se dělají až po třech neúspěších...taky nic nenašla, nejspíš taky jen blbá náhoda, tak doufám, že se nám brzy zadaří. Mám taky po dvou ms, tak se začínáme pokoušet 🙂...kéžby jsme si tady za měsíc ukázaly dvě // 🙂 držím pěsti 🙂

arielka222
11. lis 2016

Holky tak dnes je to přesne 6 tydnu od revize a ms stále nikde :( už začínám byt trosku nervózní proč stále ještě nedorazila a jestli je vše v pořádku :(

simi1510
11. lis 2016

@arielka222 ono mozna cim vic to sledujes, tim se nervujes... a toto jsem si rikala taky a bum odpoledne se rozjela bez nějakého náznaku. Cetla jsem tu i holky, kterym dorazila pozdeji, popr pak jit na vyvolani ms.

Je mozne ze se jeste nespustil pokles hormonu, ktery by to vyvolal...

Nebo muzes zkusit červené vino a teplou vodu, popr nekdo rika ze i sex 😉

Drzim pesti!!! Ale hlavne se nenervuj!!!

arielka222
11. lis 2016

Já si dělala tehu test a je bíly takže hcg už v těle určitě není. Víno piju, svarak taky, horká voda a sex..vše vyzkoušeno a nic ;-/ tak zkusím počkat ještě týden a pak kdyztak zavolám dr ať se na mě podívá...tyjo to me fakt nebaví to čekání...snad mi tam nic nepodelali :(

pajulenka
11. lis 2016

zamlklinu jsme měli letos na zač. roku v únoru revizi pak jesm měla jen 2 Ms a od května jsem těhule, povedlo se to nečekaně rychle - možná proto prý čekáme dvojčata 🙂, je pravda, že pak je člověk dost ve stresu,aby se zase něco nestalo ( teď už je to dobrý holky se tam vrtí a hrozně se na ně těšíme ) takže nebojte určitě se to povede

simi1510
11. lis 2016

@arielka222 nemyslela jsem pokles hcg, ale hormonu, ktery roste do Ovulace a pak klesá a kdyz klesne na nejakou hladinu, tak se spoušti ms 😉

simi1510
11. lis 2016

@pajulenka ja mela zatim jen jednu, chtela jsem to zkouset, ale pritel mi ve vhodně dobe v sexu stavkuje... takze se druhé dockam taky a snad se pak zadari. Dle doktora mam stejne cekat jeste tu jednu nez se do toho pustíme :-/

Drzim pesti, at jste v poradku! 🙂

arielka222
11. lis 2016

@simi1510 aha tak tomu já nerozumím těm hormonům 🙂 Já myslím ze ovu jsem ani neměla teď, většinou to bývá anovulacni cyklus po revizi. Sice me břicho bolelo stejně jako při ovu tak jsem zkusila ovu test a tam carka byla slaba. Tak nevím...doufám jen ze brzo dorazí.
My se chtěli pokoušet hned po první ms. Ale dohodli jsme se ze to necháme až po novem roce..

simi1510
11. lis 2016

@arielka222 ja prave celou dobu zkousela měřit testem... a hned po ms se začínala zbarvovat carka, ale nebyla hned silná pak, ta silná a vlastne pozitivni carka byla az 20dc... ale u nas to na mimi rozhodne ted nebylo, kdyz mužského nářadíčko si vyhlásilo volno...

Prave ze ms se spoušti po poklesu... a dokud to neni na takove hladině, tak nic. A kdyz se k tomu jeste stresujes 😉 bude to urcite dobry, jen si toho nevsimej, zkus se zabavit jinak 😉 ale chod radeji vybavena a pripravena 😉

Ja tedy ten porevizni cyklus nemela anovulacni, jen se to protáhlo... což je mozne u tebe taky, pokud jsi nedělala testy den co den 😉

arielka222
11. lis 2016

@simi1510 aha no já nemerila ovu tak uvidíme. Ale jelikož jsme si nedávali pozor tak doufám ze nejsem tehu ale to snad by ani nebylo možné 🙂
Máš pravdu hlavně musím být v klidu a ne ve stresu pak se to zbytečné oddaluje..ale znáš to no červík hlodá proč furt nic