Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

simi1510
11. lis 2016

@arielka222 vim to moc dobre hele 🙂 ale jakmile jsem na to přestala myslet sup, bylo to 😂

wosk
11. lis 2016

@mruk čekání je dlouhé, ale podle mě se vyplatí. Kdybychom nečekali na výsledky a snažili se než přišly, skončilo by to dalším potratem. Takže za mě jednoznačně počkat a vydržet... s podchycenou léčbou jsme se dočkali dalšího miminka :o) držím palce, ať vám to taky vyjde!

mruk
11. lis 2016

@wosk dekuji za mila slova 😉

bobule77
11. lis 2016

Zdravím Vás holky...Potřebuji se vypsat jak se cítím...Před 4 dny jsem prodělala revizi v10 to tehotenstvi.Tehotenstvi bylo plánované aLe jak jsem to zjistila že čekám dítě...najednou mě přepadl strach jak to všechno zvládnu...Domácnost dvě děti a svoji práci kterou mám nesmírně moc ráda.Najednou jsem si uvědomila že moje práce pro mě skončila na určitou dobu,pracuji jako sociální pracovnice v domově důchodců a tam se dost nataham s klientama...Musela.jsem jít na pracovní neschopnost...ale. práce mi chyběla a pořád jsem myslela na jak jsem si mohla v.klidu pracovat...Nevím jestli jsem tím mojim hloupym uvažování nemohla miminku nějak ublížit...Teď si to hodně vyčítam a dávám za vinu...Je mi 39 let

simi1510
11. lis 2016

@bobule77 Mrzí mě to! Tvoje vina to určitě ale nebyla! Děje se to v posledních rocích dost často... Doktor mi řekl, když jsem si tím prošla taky a to v 27 letech, že to neovlivní bafnutí, ani špatná tchýně... je už na začátku něco špatně - špatná spermie, špatné vajíčko,....

Drž se!!!

baskervile
11. lis 2016

@mruk Ahoj,pokud můžu poradit,tak určitě na výsledky počkej.My oběhli genetiku i imunologii,čekali skoro tři měsíce.Nakonec zjistili problém právě u mě na imunu.A jsem možná radši,než kdyby nic nikde nezjistili a já se nervovala,že se to bude opakovat (2x potrat).Takhle se sice taky nervuju 😀 ale už jsem zajištěná nějakou léčbou,tak aspoň doufám,že to zabere a bude to ok

mruk
11. lis 2016

@baskervile dekuji moc 😉 ja uz mam potvrzeny problem na hematologii a mela jsem s tim imunem dilema, protoze mi manzel ktery je doktor rekl, ze by to klidne dal zkousel. Ze si stejne budu muset pichat injekce na ředění krve a budu muset brat asi prednison... ze se s tim pry neda vic delat...A ty uz mas lecbu za sebou? Jak jsi snasela Prednison?

baskervile
11. lis 2016

@mruk No,mám potvrzené těhu zatím jen z krve,na utz jdu příští týden a jsem pěkně vystreslá,jestli to bude ok.Měla jsem ho nasadit jakmile otěhotním,jen 5 1xdenně (zjistili mi zvýšenou buněčnou imunitu),takže ho beru asi 14dní,zatím bez problémů

mruk
12. lis 2016

@baskervile Budu držet pěsti, aby to bylo ok. Určitě dej pak vědět ;)

bibianne
12. lis 2016

@baskervile @mruk holky,prednison je podobne jako utrogestan???

mruk
12. lis 2016

@bibianne utrogestan je prirodni progesteron, tedy zensky hormon ktery se dava k navyseni hladiny hormonu pokud ho telo neprodukuje dostatek. Prednison je v podstate kortikoid, ktery se dava ke snizeni imunitni reakce tela - pokud je treba skergie na sperma, trofoblast, embryo....

mruk
12. lis 2016

@bibianne omlouvam se za preklep.. ..alergie na sperma....

arielka222
13. lis 2016

@simi1510 tak konečně ms dorazila přesně po 42 dnech..sem si oddechla..🙂

simi1510
13. lis 2016

@arielka222 tak super!!! Vidis 😉

arielka222
13. lis 2016

@simi1510 tak konečně si můžu říct, že se blýská na lepší časy a vzhůru do dalšího snažení ;)

baskervile
13. lis 2016

@mruk Zítra jdu na kontrolu,tak písnu

mruk
14. lis 2016

@baskervile budu držet pěsti 🙂

kolibricek36
14. lis 2016

@baskervile drzim palecky, pak napis jak jste dopadli

baskervile
14. lis 2016

@mruk Je to v pořádku a máme i srdíčko.Snad to takhle dobře bude pokračovat

mruk
14. lis 2016

@baskervile jeeee, tak to je krasa! Moc gratuluji, cely den jsem na vas myslela 😉

baskervile
14. lis 2016

@mruk Moc děkuju,pořád to ještě beru s rezervou (po předchozích zkušenostech).Jsem zvědavá jak dopadnu na imunu 😖 Snad Prednison zabere

bibianne
18. lis 2016

@baskervile gratulujiii 🙂 to je skvělá zpráva...🙂

bibianne
18. lis 2016

Ahojky holky, tak jak se vám daří??? Jaké jsou novinky? 🙂 já jsem 1DPO a až dneska mě bolí podbíšek a nalevo jakoby píchání v boku po běhání :D ..ale i ovu test byl včera jasně pozitivní a dnes ráno už druhá čárka slabá...jinak tento měsíc jsme se snažili docela dost a na ovušu včera taky, tak teď budu muset zase čekat a doufat, že se zadařilo :/ 🙂

arielka222
18. lis 2016

@bibianne ahojky. No vidíš tak budu držet palečky. Já jdu ve čtvrtek na kontrolu k dr po první porevizní ms a příští víkend by měla být ovu. Tak to taky zkusíme i když nepočítám ze to půjde hned napoprvé ;)

simi1510
18. lis 2016

@bibianne drzim pesti! 🙂

bibianne
18. lis 2016

@simi1510 Děkuji, budu doufat...kéž by nám vyšel takový dvoučárkový dáreček 🙂

simi1510
18. lis 2016

@arielka222
@bibianne

Ja v teorii cekam mrchu, prvni termin je pryc, druhy dle aplikace zitra...

V tehu testech jsem davala testy, kdy se objevil na tehu testu duch... i kdyz kolem ovu pozitivního testu sex jako takovy nebyl, tak nevim 🙂

A nektere zenske by me malem ukamenovaly za to, ze nedodrzuji porevizni narizeni a hodlám se spolehnout na sve telo... a ze si vubec dovoluji honit duchy...

Jenže ja nikdy duchy nelovila a byla proti tomu... ale kdyz najednou z toho, jak mate jindy tehu testy bílé, se tam objeví carka a nevíte zda se vam to da nebo ne, tak se obratite na holky, zda jste v tom samy a nebo tam vazne neco je...

Nas samotné nikdo jiny nezná tak jak my samy sebe, co nase telo, mysl a tak. Jestli je clovek připraven nebo neni... a ze dle doktora ke kterému jsem se nové zaregistrovala a delal mi i revizi jsem mam cekat jeste jeden cyklus radeji? A dle sve původní s tim ze jsem nemela ani vubec plod pred revizi, stačila jen ta jedna? A kolika holkam se to povedlo...

Cetla jsem i studie kdy je to nejlepsi na zacatku hned,...

bibianne
18. lis 2016

@arielka222 jj, já jsem koukala, že už ti konečně mrska dorazila, ikdyž tě taky pěkně dlouho potrápila...ještě dýl než nás se @simi1510 , že 🙂

A doktor říkal, že hned můžete zkoušet? Mně to totiž doktorka nedoporučila, že až po dvou kontrolách a dvou ms,..ale je pravda, že první ms dorazila za hodně dlouho a tělo mělo čas se dát do pohody a druhá ms dorazila úplně přesně a teď ovu taky...tak jsem to nikdy nemívala 🙂

bibianne
18. lis 2016

holkym chtěla bych si tady na začátku prosince ukazovat testíky s dvěma // 🙂

simi1510
18. lis 2016

@bibianne prvni doktorka ze staci jen jedna porevizni, co byla vid.

Na kontrole jsem byla u toho nového 7.11.a ten rikal ze by jeste počkal jeden cyklus (takze ze 3 to snížil na 2)... a ja si jen rekla ze to zkusíme a bud bude telo připravené nebo ne. Jako popravdě 20dc byl ovu test jasne pozitivni, to jsem nikdy nemela, jako ms jsem dostala silnější po te revizi, čekala jsem na ni 6 tydnu presne... takze telo musi nejak byt peizpusobene tomu. Jen nevim, kdy pak pripadne počítat zpozdeni nebo ne... a chtela bych k Vánocům darek prave 🙂

A ted jen cekam na vysledky cytologie, ktere by mely byt do pondeli a dle toho kontrola po pul roce nebo roce. Jinou kvuli po revizi nechtel... a ze kdyz by, tak mam mezitím prijit tehu 🙂