Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

alishaa
24. led 2017

@sedlackovak
No pocitat cca do 30 000,- muze to byt i min, to se neda uplne takhle dopredu rict, záleží na ceníku jednotlivého centra a co vse by bylo potreba..ale myslim, ze to u tebe nebude zapotrebi, uvidis😉

sedlackovak
25. led 2017

@kstablova tak je ro opět tady začínám zase špinit 😢😢ještě ze jsi k doktorovi

simi1510
25. led 2017

@sedlackovak tak držím palce, a dej vědět, jak si dopadla!

sedlackovak
25. led 2017

@simi1510 ty jo nechápu fakt ne co se děje

simi1510
25. led 2017

@sedlackovak tělo je nevyzpytatelné :-/

alishaa
25. led 2017

@sedlackovak
drzim palce at to dobre dopadne!

vmonty
25. led 2017

Ahoj holky,ráda bych se s Vámi také podělila o svoji nemilou životní zkušenost se zamlklým těhotenstvím a zároveň bych se chtěla o pár věcech poradit.V srpnu 2016 jsem zjistila,že jsem těhotná,bylo to naprosto neplanované,ale moc jsme se těšili,kontrola v 8 tt naprosto vpořádku,další měla být ve 12 tt,ta ale nedopadla dobre,pry v 8tt+4 došlo k zastavení srdíčka,tudíž jsem téměř měsíc chodila s mrtvým mimčem a kdych ho na té kontrole ve 12 tt nechtěla vidět,tak by mi ani nedělali UZ a já tak chodila ještě kdovíjak dlouho...dost špatně jsem to nesla,13.10. jsem podstoupila revizi,vzbudila jsem se na pokoji vedle maminky v 6.měsíci těhotenství,což mi na psychice taky nepřidalo,měsíčky jsem dostala 5 týdnů po revizi a po druhých jsme to začli zkoušet znovu,momentalně jsem nachlazená a v nejistotě,menses se nedostavil,na testu uplně slabounká čárečka,minulÿ týden jsem byla na prevenci a na UZ mudr nic neviděla,takže nevím...takže nezbývá než pár dnů počkat.Chtěla jsem se optat,zda některá z Vás šla hned po zjištění dalšího těhotenství hned na neschopenku,pracuji totiž v zakouřeném prostředí s pracovní dobou do půlnoci a nechci znovu nic riskovat a bojim se,že by mě mudr. hned od začátku doma nenechala.

simi1510
25. led 2017

@vmonty Moc mě mrzí, že jsi další z nás, která si tím prošla ☹ Já zjistila také v srpnu těhotenství, ale v září to skončilo revizí v 9tt, kdy se plod nevyvinul. I tak to pro mě byla hrozná rána...

Teď se snažíme, jedu 4. cyklus a nevypadá to na to, že by se zadařilo (takže to opět nevyšlo).

Pokud bych byla v nějakém stresovém zaměstnání, tak bych při zjištění dalšího šla na neschopenku, abych měla čisté svědomí, že jsem to nezpůsobila já a ani stres, kterým jsem si procházela. I když jiný řekne, že to neovlivníš, i kdybys byla doma a v pozici stojky atp. Něco člověk sice neovlivní, pokud je to špatné, ale něco z toho může - to si myslím já.

Já beru příležitost do svých rukou a začnu o svém životě si rozhodovat sama a nebýt stále někde ve stresu, kvůli blbým šéfům, problémům, intrikám atp.

Držím palce, ať se podaří a pokud se podařilo, tak ať je to vše v pořádku konečně!

vmonty
25. led 2017

@simi1510 mockrát děkuji za podporu,mám jen obavy,že by mi mudr nechtěla hned dát neschopenku,ale nebudu se zbytečně předčasně stresovat.
Držím pěstičky,aby to co nejdříve vyšlo 🙂

kstablova
25. led 2017

@sedlackovak jéje. Tak dej prosím vědět co a jak u mudr... držím palce.

sedlackovak
25. led 2017

Ahoj holky,tak sliznice je v pořádku mohlo to být to ovulační krvácení dostala jsem nějakou injekci s hormonama a mám brát ascorutin 3 krát denně 1 tabletu.Dostala jsem papírový menstrulačni kalendář a mám přijít až budu mít po Ms,nic víc mi neřekl.Prý tam vidí špinění ale bát se nemusím.Musim teda počkat na Ms a pak uvidím co mi řekne.

simi1510
25. led 2017

@sedlackovak mě ti přijde, že kdybychom si radily navzájem kolikrát tady, tak si poradíme snad víc než doktoři... Ascorutin třeba mamka brala na zmírnění krvácení (mě absolutně nepomáhal).

A proč papírový menstruační kalendář? 😀 jsme v době, kdy jsou aplikace, ne? 😀

sedlackovak
25. led 2017

@simi1510 no prý na tom potřebuje vidět jakejsi graf a na aplikaci to nejde,hlavně ty injekce mě stály 70 kč 5 ks a sestra si ji vzala a dala mi 2 z rozdělané krabičky. Takže 3 mají k dobru,to sem nepochopila.A dostala jsem plnou injekci takže dávku pro koně

simi1510
25. led 2017

@sedlackovak a z jakého důvodu ti to vůbec dali? A to jsou taky dobráci, zaplať krabičku a zbytek si necháme...

A co tam máš psát, když potřebuje tedy graf?

Co tak koukám, tak z něj nejsi moc moudrá, co?

sedlackovak
25. led 2017

@simi1510 no asi na tu Ms vyznacil mi tam tu první plus tu ovulaci,krvácení jsem z toho jelen

simi1510
25. led 2017

@sedlackovak a proč to má tak přeškrtané? 😀 a že mu z toho vyjde graf jo? 😀 To mi spíš přijde jako spatlanina... Ale tak já nikdy nerozuměla ani těm doktorům, co píšou na receptech atp. 😀 obdivovala jsem lidi v lékárně, že to z toho poznali 😀

sedlackovak
25. led 2017

@simi1510 taky tomu nerozumím je to primář měl by asi vědět co dělá jen kdyby mi třeba řekl víc,teď ani nevím jestli můžu otěhotnět nebo ne

simi1510
25. led 2017

@sedlackovak nemůžeš jít ještě k někomu jinému?

sedlackovak
25. led 2017

@simi1510 tak můžu ale jsem u něj víc jak 10 let je moc hodnej vždycky mi poradí

simi1510
25. led 2017

@sedlackovak dát případně hormony bez vysvětlení? Defakto kalendář, se kterým nevíš co a jak... ? Nevíš, zda si dávat pozor nebo ne :-/ Nevím no. Já bych zkusila konzultaci u někoho jiného ještě pro jistotu. A nebo hold čekat a řídit se svým rozumem pak.

kstablova
25. led 2017

@sedlackovak spíš bych řekla, že je doktor dost stará škola. Ono občas není od věci jít aslepoň na konzultaci jinam, jestli si třeba nejsi úplně jistá vývojem situace. Třeba by byly ve vzduchu i jiné "pokrokovější" metody případně.

simi1510
25. led 2017

@sedlackovak to se v teorii dává na vyvolání ms, ne? a popř. když je žena těhotná, tak to tělo podpoří.

Co vím jen z toho, co tu čtu, sama jsem to nikdy nedostala

sedlackovak
25. led 2017

@simi1510 no jenže nechápu to ,že mám dostat Ms až 2 proč by mi ji teď vyvolával,je to na zastavu toho jiného krvácení,né?

simi1510
25. led 2017

@sedlackovak je možné, že špiníš v důsledku toho, že máš málo po ovulaci progesteronu a tím ti ho jako doplnil? Nevím hele, s tímto jsem se já sama nesetkala. Jestli se tu najde někdo zkušenější s tímto

našla jsem diskuzi:
http://www.emimino.cz/diskuse/agolutin-1252/

sedlackovak
25. led 2017

@simi1510 ale já ms mívám normálně,nechápu tam se holky baví že ji nemají,tak proto to dostali,ktomu mi kámoška psala,že tam píšou cosi o mimoděložním,tak já teď nevím,co se semnou bude dít

simi1510
25. led 2017

@sedlackovak http://www.emimino.cz/diskuse/agolutin-a-ovulac...
tady rozebírají něco o tom, že je možné, že zastaví ovulaci... Nevím hele :-/

Proto mě překvapuje, že ti nevysvětlili z jakého důvodu to dělají...

V teorii do x dní by ti měla ale asi dojít MS :-/

vmonty
25. led 2017

@sedlackovak možná je ta injekce i proto,aby jsi měla správnou hladinu hormonů a tím se srovnala i menstruace a vše správně fungovalo 😉

mruk
25. led 2017

@simi1510 Já si myslím, že ho dostala přesně z toho důvodu, že ji klesl progesteron a proto žačala krvácet. To neznamená že bude mentruace dvakrát, ale že se hladina hormonu vyrovná a menstruace přijde tak jak má. To je podobný, jak když lék který beru na snížení mojí imunity proti trofoblastu a celkově embryu holky dostávají nejen když mají vysokou buněčnou imunitu, ale i když mají nízkou buněčnou imunitu. Ty léky jsou prostě někdy zvláštní a používají se u spousty problémů, které se zdají úplně rozdílné....

simi1510
25. led 2017

@mruk já právě netuším, jediné co mě pak po znovu přečtení toho napadlo. Ale právě že mi utkvělo v paměti, že je to na vyvolání ms a že když je žena těhotná, ničemu neuškodí.

Ale spíš že ten doktor to nevysvětlí, to mě zaráží :-/

Děkuji za případné rozšíření mých znalostí 🙂