Co si přejete k Vánocům?

mourovatakocka
2. pro 2021

Ženy, co si pro sebe přejete k Vánocům? Co byste chtěly dostat? Ptám se, protože vlastně nevím, co si případně od Ježíška přát. To, co bych chtěla, nedostanz, a rok od roku jsem z dárků spíš zklamaná než nadšená. Tak jsem zvědavá, jak to je jinde 😊

elialen
2. pro 2021

Nenechávám nic náhodě a koupím si sama. Zrovna dnes mi kurýr dovezl parfém z Douglasu v dárkovém balení, který si šupnu pod strom 😀

nelinecka1
3. pro 2021

Já si většinou řeknu, co chci. Protože dostat darky, ktere pak mam ve skrini, nenosim je a jeste mi je blbe je vyhodit, to nechci. Letos snad poprvé nic nepotřebuji, ale i tak si neco koupim, rodice nam daji penize a s přítelem se domluvime. Vetsinou si na Vánoce kupujeme neco spolecneho do domacnosti- letos zatim jen deka😀, a my s pritelem vesmes oblečení. Bereme to dost prakticky👍. Ale treba pro nase a tchanovce se snazim davat darky, vzdycky neco vymyslim a nejake male prekvapeni i pro pritele.

tahejhula
3. pro 2021

V podstatě bych si přála, aby synovi něco našli na imunologii, kam jedeme krátce po svátcích. Byl by to nějaký ukazatel, vysvětlení, mám dojem, že se jinak zblázním.
A pak urovnání, restart, návrat v jednom vztahu, poněvadž to mě teda ubíjí taky.

malanoha
3. pro 2021

My si v rodine i mezi dospělymi piseme dopisy,, jeziskovi,,, co si kdo preje. Takze nikdo nemusi byt zklamany🤷‍♀️ Ja bych letos chtela pernamentku do fitka a dve nové knizky. Jednu od Trestikovy a druhou od Monstajnovy. A nejsme tedy doma prilis zatizeni na hmotne a drahe dary... Me udela obvykle uprimnou radost i pyzamo a sala...

martulka88
3. pro 2021

@mourovatakocka Každý rok jsem nejšťastnější za pyžamo, teplé ponožky a knížku - to jsou pro mne nejhezčí dárky. A letos, kromě této klasiky (mrzí mne, že jsem za poslední dva roky ani jednu z toho nedostala), tak si přeji 5letý deník tam a zpět. Ale jedno vím jistě - máme letos všichni jedno velké přání v celé rodině, aby se nám v únoru narodil zdravý syn.

keysi90
3. pro 2021

@mourovatakocka nejvíc si přeji aby jsme se všichni zdraví sešli u stromečku. Poslední týdny byli dost náročné a střídáme se v nemocnici. To je moje veliké přání. Pak si přeji pyžamo, ponožky.
Jinak bych chtěla nový šicí stroj, ale momentálně vím, že si ho nemůžeme dovolit, takže mi udělá radost i drobnost. Hlavně aby jsme byli všichni v pořádku.

irmamala
3. pro 2021

Nic originálního, mám ráda značkové hadry, boty, kosmetiku, šperky.... Manžel má naštěstí dobrý vkus a rád nakupuje, takže pošlu tipy a on něco vybere. Letos vím, že určitě dostanu Moon Booty, které jsem si přála a lyžařskou bundu. Kdyby přistál ještě nějaký šperk nebo parfém jako převapení, tak budu ráda 🙂

niki315
3. pro 2021
Uživatel niki315 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od niki315.

Přesně taky bych si přála, to co se nedá koupit...A třeba každý rok si přeju, abych měla Vánoce na sněhu a to taky nic teda :D ale jinak si přeju knížky - asi dostanu poukaz, což je nejlepší, krém, který už dlouho používám, potom konečně asi dostanu mixér, který jsem si sama vybrala odtud: https://www.mixeryvitamix.cz/ a všechny věci samozřejmě nutně potřebuju :D 🙂 ale tak jednou za čas si taky chci dopřát a když se pořád všichni ptají, co by se mi líbilo než, aby mi koupili nějakou blbost, kterou nevyužiju :D 🙂

katule1990
4. pro 2021

@mourovatakocka Já si nejvíc přeju, abychom neměli covid jako minulé Vánoce a nebyli tak zase zavření až do nového roku doma 😅. Z těch hmotných věcí si přeju letos větší dárek - automatický kávovar, pak epilátor, vitaminy na růst vlasů, kosmetiku Natura Siberica a Saloos, nové kalhotky a teplé ponožky 🙂. Většinu dárků si ale vybírám sama a posílám odkazy Ježíškovi 😀. Ale loni jsem si nic moc nepřála a manžel překvapil novou kabelkou a šaty 😀.

mourovatakocka
autor
4. pro 2021

Dámy, děkuju za vhled do jiných rodin. Já bych nejradši dárky pro dospělé zrušila, nějak nevidím význam v kupování čehokoliv, co si vlastně člověk může koupit sám - nebo co nepotřebuje, ale příbuznému to přijde děěěsněěěě lostomilé. A to, co bych opravdu chtěla, mi nikdo opatřit nemůže, protože buď není nestydatě bohatý nebo Bůh. Protože zdraví, štěstí, lásku ani spokojenost nejde strčit do krabičky a zavázat stuhou.
Moc přeju, ať se nám všem dostane k Vánocům to, co bychom i přály a co nejméně různých nepotřebností a pracholapů. Krásné Vánoce 🙂

konidana
4. pro 2021

@martiniquest mam to podobne, ale jak to vysvetlit vsem okolo, hlavne manzelovi? On je , zda se mi, nestastny, ze mi nema co dat.... ti ze mi ke stesti staci, ze sme spolu jaksi vubec nechape... Na drhou stranu dezi darky dostavaji, tak je blby kdyz rodice jich tam maji jen par, bez darku vubec by to neslo....

konidana
4. pro 2021

@irmamala prosim neber to osobne, ale moon boty, to jsou ty strašně předražené a naprosto neprakticke, ve kterych se vubec nemuze dat chodit, které jsem vcera videla v nejakym obchode v CČM ?

martiniquest
4. pro 2021

@konidana Tak muj manzel to resi nakupem hracek pro nas dva. Ale jako verejnosti pristupna varianta me napadaji nejake dobroty, ktere si bezne nekoupite. Treba orechova masla, kvalitni kava, vino..

konidana
4. pro 2021

@martiniquest my si davame veci co si jinak stejne koupime.. no a neco k tomu, treba knizku, ale muz by prave chtel nejaky wow😲 darek pro mne, ale to teda nemohu slouzit no😅

irmamala
4. pro 2021

@konidana yes, ale ve skibaru vypadaji naprosto uchvatne 😀

jitkaem
4. pro 2021

@anetka1701 prejte si Thermomix 🙂

marimanta
4. pro 2021

@mourovatakocka přesně proto jsme darky mezi dospělými zrušili. Za mě je to zbytečné přelévání peněz. Když už si něco chci koupit, ráda si to vyberu sama a koupím, kdy chci, nemusím čekat na Vánoce 😉 Stejně jsem nikdy nevěděla, co chci.

j.a.n.i
4. pro 2021

@irmamala Me se tedy libi moc... Az na tu cenu 😄

petronelka20
4. pro 2021

Ja si preji chytre hodinky, prala jsem si je i minuly rok, ale Jeziskovi se nezdaly, tak mi koupil naramek s lepsima funkcema a recenzema. No, zklamani u stromecku bylo, hlavne jsem mu predtim rikala, ze kdybych chtela naramek, tak si koupim za par stovek. No, ty hodinky se mu nezdaly a myslel to dobre. Tento rok jsme si vybrala jine a rekla jsem, ze jinou alternativu nechci 😂. Preju si jeste teleskop, myslim si, ze ho uvita cela rodina. Jako kazdy rok dostanu urcite rasenku. Parfem si zabrala tchyne, takze ten doma odpadl 😂. A i kdyz mam v zasobe asi 50 neprectenych knizek (jak ja nesnasim akce u Dobrovskyho a Luxoru 😂), tak mi prinese urcite nejakou knizku, bez toho by nebyly Vanoce 😂😂😂

klokanka31
4. pro 2021

@petronelka20 Tak knížky jsou super, ale jen když se trefí do tvého oblíbeného žánru...

michaela666
4. pro 2021

@marimanta Souhlasím, máme to úplně stejně. Mezi dospělými si dáváme drobnosti domácí výroby. Tchýně dělá luxusní utopence, takže velká sklenice manžela vždycky potěší. Jinak uzené maso, marmelády, nakládané sýry, pečené čaje, med,... Aby pod stromečkem bylo něco i pro dospělé, ale jsou to věci co bychom si dali i při běžné návštěvě.

petronelka20
4. pro 2021

@klokanka31 mam rada horory nebo trillery, to on vi. Ja sama si vetsinou objednavam jen podle hvezdicek a obrazku. Jako ctu i neco jineho (romany, historicky, Erotickou...), ale to vetsinou na doporuceni nekoho znameho. Sama od sebe kupuji prave trillery ci horory a manzel kupuje prave taky podle toho zanru, obrazku a nalepky bestseller 😂

klokanka31
4. pro 2021

@petronelka20 U mě si už nikdo nedovolí koupit sám od sebe knížku, protože jich mám tolik, že je víceméně jisté že by koupil tu co už mám...😄

petronelka20
4. pro 2021

@klokanka31 tak to me ani moc nevadi, i ja sama jsem koupila uz 5 knizek, ktere doma mam 😂😂😂. Jak jich kupuju hodne a nestiham je cist, tak se obcas stane 😂. Deti jich taky maji par stejnych, treba broucky maji 3x 😂, jednu knizku po manzelovi, jednu jsem omylem koupila ja a dalsi babicka 😂.

klokanka31
4. pro 2021

@petronelka20 To mi povídej, taky se mi stalo že jsem si asi dvě koupila a už jsem je měla doma 😄

levandulovy_caj
4. pro 2021

Holky, já bych si přála zažít den jako v písni od Marka Ztraceného...
Prostě že si babi vezme tři 🐒 k sobě a my si s mužem uděláme pěkný den.
To by byl opravdu nejlepší dárek pro mě ❤️

irmamala
4. pro 2021

@j.a.n.i a to mam prave rada takove darky na vanoce, neco co je tak strasne zbytecny a sama by sis to nekoupila 🙂

eviicka
4. pro 2021

My si s manželem dárky dáváme a vícero, protože mi přijde hloupé, aby děti měly a my nic. Ale zkrátka si tam vzájemně zabalíme běžné věci (ponožky, trencle, tričko, nějakou dobrůtku, kosmetiku) + nějaké to překvapení, u kterého si ale většinou předem (třeba během roku) naznačíme, že tohle ano. Se ségrou si taky vzájemně dáváme tipy, a ostatní v rodině (všechno víceméně muži) dostanou "žrací" dárky a spokojenost. Takže snad se nikomu nikde zbytečnosti nehromadí.

eliska_f
5. pro 2021

Já mám seznam deskových her, které bych si přála a pokud Ježíšek neví, tak k tomuto seznamu má přístup 🙂

prejeta_zaba
5. pro 2021

@levandulovy_caj tou písničkou se manžel inspiroval a dal mi takový den k narozeninám. Přeju to každému vztahu, je to jak znovuzrození. 😉