Holčička den venku, výlet. Je to v pohodě?

28. dub 2021

Dobry den

Chci aby jste me uklidnili a rekli ze je to v poradku a chci se zeptat zda to mate vy .
Snad mi nenapisete ze resim kraviny mozna ano ale zase jsem z toho nesva 🙈

Zacina byt hezky a ja nechci se svym rocnim ditetem byt furt doma ( hlavne protoze je tam uknourana ) myslela jsem ze bych treba az by mela obed tak az by sla po obede spat do kocaru a sli by jsme se projit zatim by se prospala u nas je hezka priroda jenze to je tak 2h nez to projdu tak by jsme sli ven prospala by a az by se vzbudila dostala by svacinu - sli by jsme na hriste treba a jeli domu .
Myslite ze je to v pohode ? Zatim teda se dost vzteka v tom kocaru ze tam nechce byt a chce chodit 😂 tak snad to vydrzi

Jak to mate vy ? Jste s detmi pres den venku i treba 4 hodiny i dele

aniea
28. dub 2021

Mám roční holčičku a hned po obědě jdeme ven a jsem tam asi do 4 hodin, v kočárku se prospi a pak jsme na zahradě. Ale vydržela by tam i dyl 😀

veunka17
28. dub 2021

Malá má 9 měsíců a dnes jsme byly venku víceméně celý den 😊 domu jen najíst, prebalit

madbetka
28. dub 2021

Mám tři děti, ale nejmenší má rok. Ven chodíme po obědě, tzn. kolem půl jedné. Nejmenší spí v kočárku, větší mají koloodrážedla, chodíme tak dvě hodiny. Pak jsme na hřišti, domů jsme dnes šli v půl páté. Svačiny beru a jíme někde cestou 🙂
Nemáme zahradu, jinak bychom byli venku i déle.

lobella
28. dub 2021

Co neni dcera v kocaru (od roku) chodime na x hodin denne, svacu, piti, nahradni obleceni s sebou a jdem, ted ji jsou 2 roky, kazdy den sbslim maly batoh s jidlem, pitim, nahradni spodky, obrousky a vyrazime ven na motorku, kolo treba na 6 hodin, venku je krasne, co doma? 😉

izz76
28. dub 2021

A proč by to nebylo v pořádku? Venku můžeš být třeba celý den, dítěti to jistě neuškodí.Samozřejmě přizpůsobit ke spokojenosti všech, pokud dítě nechce být v kočáru, tak asi 4 hodinová procházka se řvoucím dítětem nebude to prave. Spis někam dojet, dítě vyndat z kočáru a dopřát mu volný pohyb,na hřiště, nebo někam na louku, vyndat deku atd.

journals
28. dub 2021

Od nějakých 4 měsíců jsme určitě byli venku víc jak hodinu, dvě. S 4,5 měsíčním miminem jsme byli na dovolené a tam jsme byli venku vlastně pořád. Jen přes poledne jsme chodili domů kvůli velkému vedru. S ročním úplně běžné. Neumím si představit být s dítětem zavřená doma, zvlášť v lepším počasí. S kočárem to musíš vychytat, improvizovat, střídat kočár a "chození". Možná co zkusit nosítko?

felixfelicis
28. dub 2021

Nechodili jste doted ven, zvlášť když už chodi? S ročním už jsme byli poprvé na dovolené (celodenní výlety s kocarkem).

petrasipkova1
28. dub 2021

V pořádku to bude pokud ti bude fajn, my jsme dost cestovní, takže teď druhé dítě je tak od 4 týdne taky cestovní, používala jsem šátek, nositko, kočár, byla jsem s nim v jeho 3 měsících i s partou kamarádek na horách, celodenní nebo půldenni túry a k tomu 3 letou dceru. Dětem je venku fajn, obzvlášť když je krásne a můžeš ji kdykoliv a kdekoliv vypustit ven st zkoumá svět ❤️ Užívejte teplo s vyrazejte co nejvíc to jde.

barunka1408
28. dub 2021

když je fakt pěkně tak naprosto bez problému čím menší dítě tím lepší. Klidně si jidlo zabalíme s sebou nebo něco někde koupíme a jsme venku/ na výletě fakt třeba od 10 a vracíme se až večer na koupání, když se děti kojili to byla teprve pecka, žádné tahání krámů navíc 🙂 . Jen jděte když je pěkně.

rebe
28. dub 2021

Nedovedu si představit, že by takhle velké dítě mělo venku jenom spát. To je snad jasné, že bych s ním byla venku déle, aby mohlo taky objevovat svět, lozit v trávě, pozorovat kytky...

ivakalinova
28. dub 2021

A vy jste byli doteď doma? Nebo jak jsi to dělala? 😲
Jasně, venku je to nejlepší. Čím víc, tím líp. Za každého počasí 🙂

hanka_12345
28. dub 2021

Co je tohle za dotaz zas?🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Ano muzes a muzes si sebou vzit i svacinu

cherie24
28. dub 2021

Mám rok a půl holčičku a je venku někdy i celý den. Včetně spánku v kočárku. Od 9 do půl 8 do večera. Pak rychlá sváča a sprcha a jde spát. Nechápu proč by to dítěti mělo vadit být celý den venku. Doma už to zná a všechny děti to milují venku. Spousta zajímavých věcí. My jsme venku každý den, když je hezky tak klidně několik hodin, když je hnusně tak aspoň chvíli. Malá bere boty a čeká u dveří dokud se neobleču, když nejdu donese mi moje boty do obýváku, nemám na výběr 😄

tiki
29. dub 2021

Od 6ti tydnu jsem brala vsechny deti ven klidně na cely den, samozrejme s vyjimkou chadnych mesicu.

malinkaelinka
29. dub 2021

Na mateřské trávím pořád co nejvíc času venku. Vlastně už od těhotenství. Ideálně dopoledne doma udělat, co je potřeba, brzký oběd a tradaaa na odpoledne ven. S roční dcerou jsem sama dělala dvoudenní cundry.

malenka3
29. dub 2021

Ne, nesmíš. Doma uvázaná u stolu. Co je tohle za dotaz prosimtě? Nová forma trollingu? 🤦‍♀️ To jako fakt, že se musíš na sociální síti ptát, jestli smíš s dítětem ven má delší dobu? Proč by to proboha nešlo? Až se vzbudí, bude chodit, pozorovat svět, lézt po zemi, sbírat brouky, cokoli. Klidně můžete být celý den venku, když nebude mít hlad a nebude mu zima. Klidně můžete jet na výlet, do zoo, cokoliv. Prosím tě, kolik ti je?

lalolita
29. dub 2021

S oběma jsem lítala s kočárem v hezkém počasí skoro do večera. Jelikož starší spavala do 10h někdy i 11h dopoledne,tak jsme se najedly, počkala jsem a cca kolem 1 uz jsme byly venku.l až do cca 19h. Mladší malá,ta zad byla furt urvana a dokázala usnout aspoň na hodinu v kočáru,tak jsme byly venku hned ráno,co jsme odvedly starší do školky,cca do 10h,pak jsme daly oběd a ve 12 jsme byly venku do 14h,to se nasvacila a nebo jsme svačinky měly sebou, pak vyzvedly starší a zase byly venku.😉 Myslím,že je to úplně v pohodě.

terez94
29. dub 2021

Mám čtyři děti. Nejmladší má 5 měsíců. Pak 1,5r ,3,3r a nejstarší má 4,8r. Chodíme ven většinou opravdu za každého počasí. Nedokážu si představit,sedět s něma celý den doma 🤔 Ráno vstaneme,hygiena,snídaně, převlečeme se a jdeme. Do kočárku beru pití,plinky a nějakou tu svačinku. Kolem 12h jdeme domů na oběd,všechny děti si jdou zdřímnout na cca 1-2h a pak jdeme zase ven 🙂 Bydlíme na vesnici,takže buď chodíme na procházky. U baráku máme hřiště,tak jsme třeba tady. Často jezdíme na hory nebo jiné výlety. Děti by se jinak doma asi ,,zbláznily,, a my s manželem vlastně taky. 😁

zrzeckas
29. dub 2021

Za mě klidně na celodenní výlet treba do zoo (vic venku, v zoo, nez v dopravnim prostredku ze) 😃.... Samo nejlip autem, kocarek sebou, nabalit, co uznas za vhodne. Kdyz si vezmes i jidlo, pro mimco tak jsou i hodni a ochotni lide a ohreji to ho.

ito
29. dub 2021

Proc by nemohla, my jsme jezdivali loni na celodenni vylety, obed jsem zabalila sebou a maleho jsem kojila, to mu bylo ani ne pul roku. Z tohohle hlediska to fakt neres, ted je u nas problem s celodennim vyletem to, ze by mi syn venku v kocarku neusl, byl by protivny a nedal by to bez spanku, ale i tak byvame venku treba 4 hodiny dopoledne nebo pak dyl odpoledne.

michaela_2
29. dub 2021

Všechny naše děti se mnou bývaly venku klidne cele dny, už od miminka 😃 dokud byly plne kojene, bylo to nejjednodušší.
Když cestujeme, tak jsou také celý den venku

barulina
29. dub 2021

Ja jezdim na vylety v podstate od narozeni obou deti. Dokud bylo mliko (obe deti na um) tak mliko, pak uz jogurty, svaciny, rohlik, obed se nekde ohral. Nenapadlo by me se bat. Uzivej

hezz17
29. dub 2021

Nekdy tedy vazne ziram. Ano klidne 4 hodiny v prosinci a 8 hodin v dubnu. Nebo 12, kdyz to vyjde. Jal kdyby mel cerstvy vzduch nekoho zabit. Jeste rocni dite 😑🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

andelka
30. dub 2021

V tomhle počasí je pobyt a pohyb venku úplná lahoda. Už když byl malý nejstarší syn, byla jsem s ním venku klidně skoro celý den. Spal v kočárku, hrál si na dece, kojila a prebalila jsem kdykoliv. U staršího dítěte tím tuplem nevidím problém, hlavně s sebou pití, svačinu nebo studený oběd, převlečení a hotovo. Kdybych měla jen jedno a nepotřebovala něco dělat i doma, tak rozhodně využívám možnosti být na vzduchu.