Domácí krevní test

nikolspace
29. čer 2018

Ahoj, chtěla jsem se zeptat - jaké máte zkušenosti s domácím krevním testem? Může i ten být falešně pozitivní?
Dle mého názoru a infa, co jsem našla, pokud je správně provedený, měl by být na 99% přesný.

leniczka23
29. čer 2018

Ne..je to jeden z nejhorsich testu..kdyz se podivas kamkoliv na recenze tak dela falesne carky jako svina..sama jsem byla svedkem vice nez 3 falesnych techto testu.

hasara33
11. črc 2018

@nikolspace mohu jen souhlasit s leniczka23 ...také mi udělal falešné čárky, u jednoho to nebylo moc znatelný, ale u druhého už to bylo celkem dobře viditelný a nic z toho nebylo ...zbytečně vyhozené peníze.

nikolspace
autor
11. črc 2018

@hasara33 za mě dobrá zkušenost tedy, ukázal mi pozitivní výsledek a těhotná jsem. Zítra nas čeká první prohlídka 🙂

aneven
11. črc 2018

@nikolspace Ahojky. To ti moc přeju. Nicméně sama mám taky blbou zkušenost. Několikrát mi ukázal druhou čárku, ale nic z toho nebylo. V návodu se sice píše, že čárka jakékoli intenzity se má vyhodnotit jako pozitivní výsledek, ale to už bych byla třikrát těhotná... :D

nikolspace
autor
11. črc 2018

To je stejně šílený, že ty testy, ať už jakýkoliv ukazují falešně výsledky 🤔 @aneven