Ignorujete štítky na oblečení při sušení prádla v sušičce?

3. bře 2021

Holky, omlouvám se za hloupý dotaz 🙄, začínám se sušičkou a nevím si moc rady.🤦🏼‍♀️
Zpracovala jsem manžela ke koupi větší pračky a sušičky, z toho důvodu, že mi připadá, že neustále jen žehlím,žehlím a žehlím. Samozřejmě i sušení je problém (není kde sušit tolik prádla). Dříve jsme bydleli sami, přechodně s dětmi od manžela (mají je s bývalou ženou ve střídavé péči). Před půl rokem se nám narodila dvojčátka, takže toho prádla rapidně přibylo. Co si všímám štítků na bodyčkách ale třeba i na jiném oblečení, není doporučeno sušit v pračce. 🙄 Manželova žena si dost potrpí na značkovém oblečení, v lásce mě moc nemá, takže pokud bych dětem oblečení srazila či poškodila, tak by byla scéna jak blázen 😂🤯.

Takže ženy, pěkně prosím, sušíte veškeré oblečení v sušičce? 😂🤭

verulevrtule
4. bře 2021

Já susim úplně vše, kromě synovych gumových kalhot

Susim i svetry a úplně bez problémů

Jediné, co se mi srazilo úplně do pidi, byly třasne na mop 🤣🤣🤣

j.a.n.i
4. bře 2021

@nazka Zije v pohodě, ale jak jsem psala, mam odvetravaci susicku a ta susi setrneji.

jakreb
4. bře 2021

@j.a.n.i Myslíš kondenzačnu a to v dnešnej dobe clovek hadam inu ani nekúpi...😉
Teda ak sa zaujima o kvalitny vyrobok

nazka
4. bře 2021

@j.a.n.i zeptám se jak blbec, jak se pozná odvětrávací sušička? 😄 Já dostala novou k Vánocům, a měla by umět hodně věcí, tak by to taky mohla zvládat

j.a.n.i
4. bře 2021

@jakreb Ne myslim opravdu odvetravaci, vede z ni 12cm silna hadice, ktera musi foukat ven.

j.a.n.i
4. bře 2021

@nazka Na 99% ji nemas, uz se vicemene neprodavaji. Popravdě nechápu proc.

nazka
4. bře 2021

@j.a.n.i tak žádná velká hadice z ní nevede 🙂

j.a.n.i
4. bře 2021

@nazka ony uz senedaji v cr sehnat, nebyl o ne zajem... Ale pritom susi lepe, akorát holt ta hadice je treba v byte opeuz.

autor
5. bře 2021

@95newmommy2020
@m.e.l
@nat
@nita1984
@zelenaesmolda
@iris92
@rennni
@zrzinda
@klea81
@me_druhe_ja
@janedv
@alilali
@j.a.n.i
@nazka
@penny87
@petulkadodo
@verulevrtule
@nazka

Tak drama se sušičkou stále pokračuje😂. Věci to přežily,exmanželka mého muže taky (věci dětiček se vrátily nepoškozeny) 🤪😂. ALE!! Stejně jsem musela žehlit, věci byly dost pokrčeny, přičemž jsem zvolila program, který trval 2:45 🙄. Nevíte, co dělám špatně?😂🤦🏼‍♀️ Máme pračku i sušičku Candy.

j.a.n.i
5. bře 2021

Jako v jednom? Jinak zmackane veci jsou vetsinou znakem přeplněné susicky.

verulevrtule
5. bře 2021

To bude tou značkou 🤣 my to máme 2v1, a katastrofa, kolikrát se to nedá ani vyzehlit pořádně jak je to pomackany

autor
5. bře 2021

@j.a.n.i
@verulevrtule
Neee. Je to pračka i sušička zvlášť. 🤷🏼‍♀️

lotosek
5. bře 2021

Tak menší náplň a třeba zkusit míčky do sušičky, tenisáky.

janedv
5. bře 2021

Bud moc pradla a/nebo presusene. Moje susi tak hodinu (mam ale slim pracku, neperu extra velke davky pradla). Mas cisty filtr? Kdyz susi moc dlouho, je to i znak nevycisteneho filtru. A pak sevecu zmuchlaji. Nebo prilis vysoke otacky v pracce? Ale nevim. Candy neznam.

autor
5. bře 2021

@janedv ty vysoké otáčky v pračce by mohly být kámen úrazu 🤭. Prala jsem to v programu, kde bylo 1400 otáček (maximum). No vyzkouším, co se dá a snad to příště bude dobré 😂🤯.

janedv
6. bře 2021

Jo, chce to vychytat. Jen zas nedej moc nizke, to by pak dlouho susilo. Ja s tim obecne problem nemam, vse mam ze susicky krasne, prisla jsem na to jen u tech manzelovych kosil. Na 1200rpm pracka zmuchlala ty rukavy tak, ze ani susicka to nezvladla. Takze peru kosile zvlast na kosilovy program (ten ma 800rpm, ja jeste snizuji na 600). A parada. Ale u vseho ostatniho odstreduji na 1200 nebo 1000. No ale peru relativne male davky, slim pracka a nepreplnuji. Zehlicku vytahuji o vanocich kvuli kosili syna. Coz je myslim dobre skore 🙂
Takze tak. Mensi davku, nizsi otacky, nepresusit, vycistit filtr, urcite to pujde! Drzim palce