Věkový rozdíl. Jaký je pro vás přijatelný u partnerů?

25. kvě 2021

Jaký je pro vás přijatelný věkový rozdíl partnerů? Popřípadě i starší žena a mladší muž, či opačně?
Čistě ze zvědavosti 🙂
Já o 14let mladší než chlap, nedokážu si představit mladšího chlapa vedle sebe

kkkt
25. kvě 2021

My jsme o 15 a vidim to stejne 😉

te_reza
25. kvě 2021

Já mám staršího o 12 let a znovu bych do toho nešla 😂

crutela
25. kvě 2021

U nás 10 let rozdíl (manžel starší). Mladsiho bych nechtela, maximalne na sex 😂😂😂 (nehodlam podvádět).

bbarshaa
25. kvě 2021

Jsme s partnerem o 11 a přijde mi to akorát. 🙂 Ale myslím, že na tom zas tak nesejde. Jen je pravda, že kdybych měla mít třeba dítě až po třicítce a partner byl o 15 let starší, bude už na dítě celkem starý. 🤔
Brzy se nám narodí první mimco, je mi 26 a pokud bych třeba chtěla ještě čtyři roky čekat, partner říkal, že už by na to byl “starý”. Ale to je věc asi každého názoru ☺️.

Jinak mladšího bych rozhodne nechtěla 🙂.

rozitta
25. kvě 2021

Můj muž je o 9 měsíců mladší než já. A není to vůbec poznat 😉 ani psychicky ani fyzicky. Před ním jsem měla partnera o 5 let staršího, ten si myslel, že když je straší, tak mě bude poučovat. Pche! Po dvou letech jsem mu dala vale. Mít partnera staršího o 10, 15, 20 let ( tak to měla moje babička) bych nikdy nechtěla. I když srdci neporučíš🤔 nechci být na stará kolena pečovatelkou a nechci aby můj muž umřel o tolik dřív než já 😢

makovice88
25. kvě 2021

Jsme s manzelem o dva roky, on starsi a nemenila bych..

sylvka
25. kvě 2021

Ex byl o 13 let starší ,už nikdy.zo co se mi v mládí líbilo na něm,že je rozumný,umí vydělat peníze a nemyslí jen na sex se po pár letech obrátilo z rozumného se stal suchar,např neustálý poslech TV šlágr 🤪z vydělávání peněz se staly denní hovory o penězích a ve 30 letech jsem měla sex jednou týdně a to ještě hrozny. Všeobecné si myslím,že v mládí není rozdíl problém,ale je stáří,kdy ten jeden je prostě státy dřív a žena plná elánu,se to problémem stává.a to vidím i u našich,rozdíl 11 let....

barulinka20
25. kvě 2021

Manžel je o skoro 9 let starší, osobně si neumím představit život s mladším, nebo s vrstevníkem.

orisek56
25. kvě 2021

Jsme s mužem o 6 let a je to absolutni značka ideál. Znám ale extrém.... Starý chlap a o 25 let mladší studentka... Ono je na něm sice úplný hovno, je hnusný, arogantní, narcistický, manipulant, bez děti i ve svém věku.... Ale holt má prachy 😂

rnika
25. kvě 2021

Tak jdu opačným směrem. Manžel je o rok mladší a vyhovuje nám to 😀

madamas
25. kvě 2021

Já mám 32 let, moje teta má 57 let a naši manželé mají 45 let 😆 U nich : ona rozvedená, děti dospělé, on nikdy nechtěl děti tudíž mu to vyhovuje. Jsou spolu 15 let. U nás : Poznali jsme se oba bezdětní, spolu máme jedno dítě, druhé na cestě. Jsme spolu osm let, pět let manželé. Jsme super příklad jak individuální to je 😉

nagojka
25. kvě 2021

Je mi 29,mam partnera o 13 let starsiho a v cervenci se nam narodi prvni mimco...Nejaky velky rozdil zatim nepocitujeme,vse nam klape( i kdyz samozrejme taky kazdej mame svoje mouchy a ani jeden nejsme dokonaly)...Miluju ho a nemenila bych...taky si nejak nedokazu predstavit mit chlapa v mem veku..Kdyz vidim kam to dotahli kluci treba od nas ze tridy tak na to nemam slov...prvni pritel byl starsi o 6 let a byl to teda vetsi suchar a paprda nez tenhle soucasny🙂ale myslim ze tohle je kazdeho vec...

andelka
25. kvě 2021

Každý jak uzná.
Za mě bych to viděla u sebe staršího tak max o 8 let, mladšího tak o rok dva,víc ne.
Reálně..ex byl starší o 4,5 roku, současný manžel je starší o 2 měsíce.

somalicats
25. kvě 2021

Můj exmanžel je starší o 7 let a dneska vypadá hůř, než můj současný manžel, který je starší o 14 let, než já. U mě je spousta faktorů, co hrály roli, můj současný manžel není pecivál, je dost aktivní (a co se sportu týče, je na tom líp, než já 😀 ).

barulina
25. kvě 2021

Ex(otec dcery) je o necelych 10. Poznali jsme se kdyz me bylo neco malo ores 20. Byli jsme spolu cca 10 let. V tech mych 31 a jeho 41 letech uz jsem rozdil vnimala. Uz bych tak velky vekovy rozdil nechtela. Ted mam partnera o 2,5 let starsiho a max spokojenost. Mladsi me neberou

jjasmina
25. kvě 2021

Asi půjdu proti proudu, manžel je o 5 let mladší a neměnila bych ani za milion, ex byl zase starší a bylo to daleko horší.manžel je sice mladší, ale pro každou srandu, akční, starostlivy, zodpovědný, skvělý táta , uklidi, uvaří a fakt doufám, že budem spolu napořád 🙂

me_druhe_ja
25. kvě 2021

Si myslím, že kolem té 30 už je to jedno. Exmanžel byl starší o necelé dva roky a současný přítel je skoro o 10 let starší. Nicméně já na věk nikdy nekoukala. 🙂 Mladšího partnera jsem asi neměla nikdy, ale vrstevníky i výrazně starší jo. Ale jako obecně bych asi nechtěla zakládat rodinu s chlapem o 20 let starším.

me_druhe_ja
25. kvě 2021

@rozitta To je pravda... přítel je o 10 let starší a upřímně sem tam myslím na stáří a bojím se, že zemře o dost dřív než já....

andycr
25. kvě 2021

Manžel je mladší o 2,5 roku a jsme spokojení 😊

20190418
25. kvě 2021

Já dřív měla starší, jako dvacetiletá tak o 2 až 13 let starší. Otec mého syna je o 12 let starší. Bohužel u něj nyní zastydla puberta + zároveň "starecka" mrzutost. Hrozný kombo. Co jsme se rozešli a já 30+, tak jsem randila spis s chlapy o rok dva mladšími. Teď mám stejně starého a je to super. Ale on je prostě super, ten věk nehraje úplně roli. Je mi 37 a dokážu si představit spíš být s někým o 10mladsim než o 10 starším. Potřebuji ve svém životě spontannost, akci. Zabezpečit se dokážu sama a jeste jsem nedospela do fáze, že chci hlavně klid, pečovat o zahrádku a tak. Takže proto si někoho kolem 50ti úplně nedokazu představit. Pokud by byl padesatnik plný akce a spontannosti, tak by to bylo dost divné. Naopak mladých, akčních a zároveň svedomitych kluků je dost. Ale žádný extrém nahoru dolu není podle mě dobrý. Myslím, že ideál plus mínus pět let. Aby tam byl podobný životní elán, podobná životní zkušenost a třeba i generacne stejní.

lstuchlova
25. kvě 2021

Muž starší a max. o 15 let.

amazonkajanik
25. kvě 2021

V podstatě jako pubertacka jsem mívala min o 6let starší a nakonec jsem našla štěstí vedle muže,který je o rok a něco. Je fakt, že v té době byl mnohem rozumnější (i když co se týká úředních záležitostí byl vedle, ale za to mohla výchova) než mnohem starší chlapi. Dokonce v době seznámení jsem se domnívala, že je min o 10let starší, než mu bylo. Ale třeba tchýně měla skoro o 20let mladšího manžela a nakonec šli od sebe. On měl věk na založení rodiny a ona byla na svůj věk nezodpovědná,paradox ...

jako_mala_holka
25. kvě 2021

Manžel je o dva roky starší a vyhovuje nám to, ale je to hodně o konkrétním člověku

gracinka7
25. kvě 2021

Pro mě ideál chlap v rozpětí o dva roky mladší až o 8 let starší. Nedovedu si představit mít chlapa mladšího o 10 let nebo staršího třeba o 20.

klokanka31
25. kvě 2021

Já v mládí (kolem 18) byla na starší, měla jsem i o 20 let staršího. Když lidi říkali ať si najdu mladšího, ani náhodou...no nakonec jsem si vzala chlapa co je starší o dva týdny ☺ a v tomhle věku nelituju, nechtěla bych mít doma chlapa před důchodem.

volfikovi
25. kvě 2021

Manžel je mladší o 9 let . Se starším bych být nemohla ,nevyhovuje mi to . A vždy jsem byla na mladší , ovšem nikdy ne o tolik jako teď s manželem . Trochu nějaká krize proběhla , ale to je asi všude ,ale už je to v pořádku a já nelituji

veruuu_kubesovic
25. kvě 2021

tak můj manžel je o rok starší a za mě ideál 👍 a nedokážu si představit, že bych měla chlapa ani o dost výrazně mladšího, natož staršího...

neomenia
26. kvě 2021

Mám stejně starého manžela, vyhovuje mi to. Mladsiho ani výrazně staršího bych nechtěla, ale treba by to bylo taky fajn. Nemám zkušenost, tak těžko říct. Měla jsem vždy stejne staré nebo max o 4 roky staršího,.

tulikiss
26. kvě 2021

jsem o den starsi nez manzel 😀 a vyhovuje nam to. hlavni je co komu vyhovuje, ja si vztah s vyrazne starsim nedovedu predstavit, ale to neznamena ze je na tom neco spatneho. (teda pokud jsou oba uz dostatecne dospely, ty vztahy 15 a 30 to je trochu ulet). Jinak tata si po rozvodu nasel o 15 let starsi...

tinaprofi
26. kvě 2021

Od urcityho věku je to už fuk... Hlavně ať mu stojí a není chudej jak kostelní myš 😬😂😂