Pracovni smlouva na dobu určitou - mám čekat, že mi ji prodlouží?

marleen32
9. dub 2019

Jsem zamestnana na dobu urcitou do 31.7 ,ale zamestnavatel zatim nevi a neni schopny mi rict jestli mi smlouvu prodlouzi. Tak nevim jestli si mam hledat jinde nebo cekat. Vim, ze mi to muze rict i den pred ukoncenim, ale jsem samozivitelka a potrebuji se dle toho zaridit.. ..nevim jestli mam zacit rozesilat zivotopisy nebo cekat.

kami1984
9. dub 2019

Tak nic nezkazíš tím, když životopis pošleš, třeba najdeš ještě někde lepší místo než je stávající...

malenka3
9. dub 2019

Tohle ti nikdo fakt neřekne, nemáme křišťálovou kouli. Já bych s hledáním začala, takové jednání není moc solidní a představa, že ti řekne 30.7., že už tě nechce... Skončit 31.7. můžeš i ty, když si něco najdeš a on tě bude chtít. Takže hledat začni a uvidíš, třeba najdeš lepší.

marleen32
autor
9. dub 2019

Tak kristalovou kouli nema nikdo. Spis me dnes trosku zklamalo to jednani....

krasna_neznama86
9. dub 2019

Hledala bych si neco jinyho a mela zadni vratka

anetka1701
9. dub 2019

Hele tohle jednání je divný a pokud to tak je, tak se koukni jinde. Může se stát, že najdeš fajn příležitost a budeš ráda za změnu :o)

brunetka11
9. dub 2019

@marleen32 Hledala bych i jinde. Nemáš co ztratit - buď v mezičase najdeš zajímavější příležitost nebo na tom budeš tak, jako teď - uvidíš, jak bude v tom létě. Stejně ti v tom lítá výpovědní lhůta a nebo můžeš potom prostě oznámit, že ti končí smlouva a ty s prodloužením nepočítáš.

properjoey
9. dub 2019

Už kvůli tomu jednání bych hledala jinde.nechtela bych pracovat u nesolidního zaměstnavatele

emamaira
9. dub 2019

@brunetka11 nebude mít výpovědní dobu, smlouva prostě skončí.

brunetka11
9. dub 2019

@emamaira pokud by si našla novou práci do konce dubna a chtěla odejít do konce června, pak ano

emamaira
9. dub 2019

@brunetka11 pokud to myslíš takhle, tak ano.