Ergonomická nosítka Kibi

Ergonomická nosítka Kibi jsou českého návrhu i výroby, látka je ze 100% bavlny, ramenní poruhy mají měkčí polstrování a bederní pás tvrdší polstrování. Toto nosítko je určené pro nošení na břiše, na zádech i na boku. Je vhodné pro děti od zhruba 4 měsíců až do 4 let (20kg), protože umožňuje široký rozsah nastavení velikosti, ale nevyrábí se do něj novorozenecká vložka. Šířka materiálu mezi nožičkami dítěte se nastavuje pomocí druků, výšku zádové opěrky lze plynule přizpůsobit shrnutím materiálu a zajistit pomocí karabinek.

Rozměry

Šířka zádové opěrky31 - 51 cm
Výška zádové opěrky32 - 52 cm
Bederní pás56 - 135 cm

Více o ergonomickém nosítku Kibi na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. http://www.nosenideti.cz/138/zobrazit_skupinu_zbozi/Ergonomicka-nositka/
  2. https://web.archive.org/web/20161013233235/https://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/noseni-deti
  3. http://www.kibi.cz/

Hodnocení a zkušenosti s ergonomickými nosítky Kibi

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s ergonomickými nosítky Kibi?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
alkena  7. lis 2014

Správná volba

Chtěla jsem nosit už od miminka, a tak jsme pořídili šátek. Z nejrůznějších důvodů (spíše typu výmluva) jsem toho v šátku moc nenanosila. Přesto jsme se však rozhodli a krátce před dceřinýma prvníma narozeninama jsme pořídili KiBi. Byli jsme zkoušet v obchodě i s manželem, protože chtěl taky nosit a ze zkoušených Ergo, Manduca a KiBi nám právě KiBi sedlo všem třem nejlépe. Pro nosítko jsme vyrazili s kočárkem, ale při nejbližší možné příležitosti si manžel dcerku přestěhoval do nosítka. :-)

Nosítko jsme využili hodně, a i když teď už spíše sporadicky (dcera má dva a půl roku), stále ještě občas nosíme.
KiBi krásně roste s dítětem, v roce jsme začínali na jeden zapnutý cvoček, postupně jsme přidávali a ještě teď má rezervu jeden cvoček, takže vydrží opravdu velmi dlouho.
Rozhodnutí pořídit ergonosítko se v našem případě ukázalo jednoznačně správným!
smisekivuska  7. lis 2014

KiBi - za nás to nej :-)

Měla jsem možnost vyzkoušet jak Manducu, tak KiBi, a rozhodně mi víc sedlo KiBi. Pohodlné, nastavitelné, malý se v něm krásně vyspí - fixování hlavičky při spánku je super. Využíváme jak na výlety, tak do obchodu, zvládli jsme i sbírat hřiby. :-) Výhoda je, že roste s děťátkem. Pořizovací cena je vyšší, ale určitě to za to pohodlí a jistotu, že děťátku neničím záda, stojí. Za nás můžu doporučit :-)
ebetka  5. lis 2014

KiBi miluju!

Nosí se mi s ním opravdu dobře, je pohodlné jak pro nosícího tak i pro nošeného. Vyšší pořizovací cena se určitě vyplatí, protože je to rostoucí ergonomické nosítko a vydrží až do tří let dítěte. A i když teď už nenosím denně, tak jsem ráda, že ho mám a kdykoliv bude potřeba, tak můžu dítě hodit na záda a pohodlně ho přesunout kam potřebuju :-D
1 člověk považuje za užitečné
suzsssie  11. únor 2014

Je opravdu skvělé

Měla jsem na vyzkoušení v ČR nejpoužívanější Manducu a potom novinku Kibi, které jsem si hned koupila. Musím říct, že Kibi je o 100% lepší, je vychytanější, propracovanější, pohodlnější - prostě skvělé!

Všem moc doporučuji! :-)