Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Amilk Bifido 3

Složení produktů Amilk Bifido je pečlivě připravené tak, aby zohledňovalo potřeby dětí v každé fázi jejich vývoje.

Vitamíny a minerální látky jsou potřebné pro správný vývoj dítěte. Například vitaminy A, C, D a minerály zinek a železo přispívají ke správné funkci imunitního systému. Kromě toho obsahuje Amilk Bifido i množství různých vitamínů skupiny B a je také bohaté na vitamin K, který přispívá ke správné srážlivosti krve a udržení zdravých kostí.

Železo přispívá ke správnému fungování imunitního systému a také ke správné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Železo z mléka Amilk Bifido se dobře vstřebává a mléko je bez kovové pachuti či zápachu.

Amilk Bifido je jedním z mála dětských mlék na trhu, které obsahují probiotika Bifidobacterium lactis. Tato forma probiotik je osvědčená již třemi desítkami let praktických zkušeností a množstvím studií.

Nukleotidy jsou stavebními kameny nukleových kyselin a kofaktorů, které v buňce přenášejí energii a podílejí se na procesu buněčné komunikace. Dále je mléko Amilk Bifido bohaté na nenasycené mastné kyseliny DHA (omega-3) a ARA (omega-6). Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá ke správnému vývoji zraku u dětí do 12 měsíců věku. *

* Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 100 mg DHA

Nové články

Hodnocení a zkušenosti a Amilk Bifido 3

Máš zkušenost a Amilk Bifido 3?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení