Náhradní kojenecká výživa

Pro správný růst a vývoj dítěte je důležitá výživa od nejútlejšího věku. Kojení je jednoznačně tou nejlepší výživou. Někdy jste však z různých důvodů nuceny sáhnout po náhradní kojenecké stravě. Není ale jednoduché vybrat z toho množství mlék to pravé, které "sedne" právě vašemu drobečkovi. Při výběru vám pomohou reálné zkušenosti maminek. Netápejte zbytečně, čerpejte informace z první ruky.

Hodnocení a zkušenosti s náradní kojeneckou výživou

Máš zkušenost s náradní kojeneckou výživou?

myska1993  3. říj 2023

Super mléko za super cenu

Mléko malému zachutnalo a krásně voní. Za mne naprostá spokojenost. Krásná plechovka a hodně podobné Kendamilu. Malý po mléku krásně spinká a moc mu chutná.

pivonkaann  20. zář 2023 Ověřená recenze

Beggs 3 - příjemná zkušenost

Dóza je hezká, designová, pěkně se otevírá a oceňuji odmerku mimo. Mléko dceři chutná, je sladší a smetanovejší, dobře se rozpouští a nehrudkovatí. Nicméně je trochu mastnější, takže necháva ve flašce stopy. Zadní strana nádoby je strašně nečitatelná a nepřehledná, za to bych strhla půl hvězdy. Vyšší cena ani internetová dostupnost mi nevadi, nakupuji z velké částí online, takže s tím nemám problém.

k.tee  19. zář 2023 Ověřená recenze

Mléčko před spaním jako lusk

Náš dvouleťák má už téměř dva roky takovou tu svoji lahvičkovou večerní rutinu. Zalehne s lahvičkou a cucá, dokud brúsne. Zkusili jsme tedy Beggs, třeba mu zachutná. A taky zachutnalo. Jelikož to už umí i okomentovat, shodnotil, že už si ho necháme. 🤣. Za mě fajn složení a taky chuť. 👍👍👍

katkapetko  19. zář 2023 Ověřená recenze

Spokojeni po kojení

Není to tak dávno, co jsem že zdravotních důvodů musela přestat kojit. Malému je už síce dva a čtvrt roku, bez mléčka to prostě nejde, i když je již z lahvičky. Naštěstí jsme narazili na mléka Beggs. Nemám s čím srovnávat, jelikož je to to první, které jsme zkusili, ale vím, že volba to byla správná. Malému chutná a nemá po něm žádné břichaboly. Hodnotím ho pěti a bod bych přidala za hezké a praktické balení.

Kojenecká a batolecí mléka Beggs

Chutné a kvalitní prémiové mléko

Přestože je strava dvouletého dítěte již dostatečně pestrá, stále pokračuji v podávání dětského mléka. V naší rodině je večerní mléčko nejen doplňkem jídelníčku, ale také důležitým momentem dne. Je to náš večerní rituál, kdy vše utichne a zpomalí se. Můj dvouletý dobrodruh se opět na chvilku stane mým malým miminkem, které pije mléko v maminčině náručí.

Na trhu je opravdu velké množství značek kojeneckých, batolecích či dětských mlék. Proto mě překvapilo, že o své místo na něm bojuje i jedna nová. Přemýšlela jsem, co nového a jiného mohou mléka Beggs nabídnout. Ohromilo mě, že za jejím zrodem stáli rodiče z Česka a Slovenska, které spojila snaha o uvědomělé rodičovství, kterou promítli i do značky Beggs. Palec nahoru. Fakt, že značka dokonale rozumí svým zákazníkům a je budována na osobních zkušenostech, je pro mě dostatečným důvodem dát produktům Beggs šanci. Příběh této značky, její celková filozofie a snaha vytvořit inovativní, kvalitní řadu chutných produktů, které by rozuměly dětem, je mi jako matce velmi blízká.

Mléčná výživa malých dětí Beggs 4 má jemnou, lahodnou chuť. Líbí se mi složení, které je přizpůsobeno potřebám, co se týče příjmu živin, jako vápník, který je potřebný pro normální růst a vývoj kostí dětí, a vitamíny C a D, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému. Nechybí ani bakterie mléčného kvašení a prebiotika GOS/FOS.

Naopak v mléce nenajdete palmový či rybí olej anebo sóju. Rovněž je bez GMO³.

Velké plus je pro mě fakt, že je obohaceno o plnotučné mléko s kapkou mléčného tuku⁵ a bakterie mléčného kvašení.

Velice pěkný design zaujme na první pohled. Dóza je pevná, kvalitní, s držákem na odměrku. Mléko se dobře rozpouští. A v neposlední řadě, mému malému jedlíkovi chutná. Je to prémiové mléko s prémiovým složením, a tak je i jeho cena vyšší. Dovolím si však poznamenat, že cena odpovídá kvalitě.

ametystka  17. zář 2023 Ověřená recenze

Spokojené miminko

Tuto značku jsem vůbec neznala a o to více jsem byla mile překvapená. Líbí se mi složení tohoto mléka a hlavně, že neobsahuje palmový olej a soju. Mléko se jednoduše připravuje a moc dobře se rozpouští. Miminku chutnalo, vypilo plnou lahvičku a spalo spokojeně celou noc. Jelikož ze zdravotních důvodů nemůžu kojit, mám díky tomuto mléku pocit, že miminko dostává jen to nejlepší co mu můžu dát.

anydevil  17. zář 2023 Ověřená recenze

Dvojčátka si obě dobře pochutnala

Na první flašku se ditka tvářila trochu nedůvěřivě, ale další už zmizela bez sebemenšího zaváhání rychlostí blesku. Mléko tedy zachutnalo :-) Jinak příprava byla v pohodě - dobrá dóza na skladování, super místo na odměrku, rozpustnost v pohodě. Mě těší dobré složení, dítka evidentně chuť. Takže super.

janicka_7  17. zář 2023 Ověřená recenze

Testování batolecího mléka Beggs 3

Testování mléka Beggs bylo velmi úspěšné. Měla jsem trochu obavy, zda syn mléko přijme, jelikož když mu nechutná tak odmítá jíst ale to se v tomto případě naštěstí nestalo. Vypije vždy dávku kterou mu připravím. Mě osobně překvapila dóza na které víčko opravdu drží a pozitivně hodnotím i místo na odložení odměrky. Příjemná chuť i vůně.

mamikajuli  17. zář 2023 Ověřená recenze

Tohle mlíčko už u nás zůstane!

Klárka je moje třetí dítko a musím zaťukat, že s kojenim jsem nikdy neměla problém. Když jí byl v létě rok a půl, začala jsem ale hledat i nějaké batolecí mléko "na přilepšenou" a hlavně takové, které by jí večer hezky zasytilo. Často se totiž v noci budila a už to bylo opravdu vyčerpávající. Zkusily jsme teď tedy víc mlék, ale můžu říct, že až Beggs u nás opravdu zůstane. Hned po otevření mě zaujala krásně smetanová vůně a po přípravě i chuť. Klárka ho taky hned na poprvé přijala s chutí a teď konečně spí krásně.
Co můžu ještě určitě doporučit - začala jsem z něj pro malou připravovat i pokrmy. Teď například bramborovou kaši. Mám daleko lepší pocit, co se týče kvality jídla, než kdybych ho připravila z klasického kravského mléka a jídlo s ním taky chutná skvěle.
Můžu ráda doporučit 💙

rotoprdka  16. zář 2023 Ověřená recenze

Náš brouček si Beggs zamiloval

Při přechodu na umělé mléko jsme měli veliký problém. Malému žádné mléko nechutnalo a když už chutnalo, tak mu nedělalo dobre. Na čas jsme tedy mléko vynechali a teď dostali možnost vyzkoušet Beggs.

Hned u první lahvičky malý neprotestoval ☺️.

Malý si jednoduše mléko zamiloval 🥰.

Veliké plus vidím v rozpustnosti mléka a v jeho příjemné vůni a barvě.
Chuť je sladká přirozená. Veliké plus vidím při dávkování, je tam ryska, kterou si přesně odměříte a neděláte hromádku navrch. Moc líbivý obal.

Bohužel minus je cena a dostupnost mléka v běžném obchodě a drogerií. Ale to se časem třeba zlepší. Ještě mi přijde trošku mastnější než ostatní UM co jsme měli.

Ale za nás opravdu kvalitní a chutné mléko.

bertoldina  15. zář 2023 Ověřená recenze

Kvalitní a chutné mléko pro batole

Testovat jsme začali hned po rozbalení, synovi se dóza moc líbila. Já jsem byla příjemné překvapená víčkem, které na dóze drží, u obvyklé značky ho honím kutálející se po kuchyni. Méně nadšená jsem z odměrky, která je nezvykle placatá a špatně se mi to z ní vyklepávalo.

Jinak mléko mi přijde moc fajn složením, synovi velmi chutnalo a chodil ho ujidat i sypké. Dobře se rozpouští.

han_ny  14. zář 2023 Ověřená recenze

Velké pozitivum

Moje náročné miminko odmítalo veškeré umělé mléko, ale kojit se také nechtělo. Vyzkoušeli jsme téměř všechna umělá mléka na trhu, ale ani jedno neprošlo. Beggs jsem začala zkoušet pomalu v noci a světě div se, naše mimi ho vypilo. Další dávku dostalo ještě nad ránem, tu také vypilo, ale už se tedy ošklíbalo. Dny plynou a my zkoušíme mléko v noci a zatím musím zaťukat, že mléko pije.

kolodejka777  14. zář 2023 Ověřená recenze

Testování pokračovacího mléka Beggs 2

V první řadě bych chtěla pochválit vzhled balení. Obaly mají neotřelé barvy a díky tomu jsou lehce rozeznatelné od jiných značek. Další velké plus je to, že si dal někdo konečně práci s uložením odměrky.
Mléko příjemně voní a chutná sladce. Rozpustnosti velmi dobrá. Oproti jiným mlékům je více mastná lahev po vypití. Mléko jsme měli na 6 dní a nenastal žádný problém. Malému chutnal. Za mě spokojenost.

kattyss255  13. zář 2023 Ověřená recenze

Testování mlíčka Beggs 4

Podle mě i mého syna mlíčko obstálo bravurně. Chuť výborná, voní, nehrudkuje, nepění a žádné bolesti bříška nenastaly.
Nenašla jsem nic, co bych mohla vytknout. 😍😍

anettkah  12. zář 2023 Ověřená recenze

Spokojené bříško s Beggs 3

Mléko obstálo na výbornou. Co se týče chuti, nebyl vůbec žádný problém se změnou značky. Měla jsem trochu strach, aby sedlo bríšku, protože ne všechna mléka tomuto u nás vyhověla, ale Beggs nezpůsobil ani zácpu, ani bolesti. Já velice chválím dózu. To, že se neválí odmerka uvnitř a já nemusím sahat do prášku, abych jí vytáhla, to je bomba. Otevírání mi jde trochu ztuha, potřebovala bych to zvládnout občas jednou rukou. Bohužel, co nechválím, je popis na dóze, strašně nepřehledné a mrńavé.
Prášek nehrudkuje, dobře se rozpouští. Překvapená jsem byla velikostí odměrky, je téměř o polovinu menší, než u jiných značek, ale mléko zasytí, s tím nebyl problém. Chválim také omega 3 rostlinného původu.

Mléko zachutná všem

Dobrý den. Měli jsme možnost využkoušet mléko beggs 4. Do této doby jsme ho neznali. Proto jsme byli zvědaví jak mléko u našeho synka pochodí. Hned na poprvé když mléko ochutnal, zpozorněl, že je jiné. Ale že je to dobrůtka.
Mléko jsme zkoušeli i s kakaem, což syn 3 roky asi miluje nejvíc. Velice spokojený.
Hodně se mu líbí i samotná příprava mléka.
Vždy se hrne do kuchyně, že jde vařit mňamózní mléko.
Chuťově tomu nic nechybí. Super.
Jen je veliká škoda že jsem o tak dobrém mléku nevěděla dříve.

terezz1  12. zář 2023 Ověřená recenze

Super mňamka

Mléko Beggs 2 jsem neznala a neměla žádnou zkušenost. Dóza mě ohromyla po vzhledové stránce, ale i po praktické (zarovnávač pro odměrku, úchytka na ni atd.).Lépe napsané dávkování by bylo fajn. Složení moc fajn, někomu by však mohl vadit maltodextrin.
Příprava mlíčka oproti jiným co jsme měli byla jednoduchá, mléko se skvěle rozpustilo a nepěnilo. Synkovi mléko chutnalo a vypil ho rychlostí blesku 😉 . Za mě a synka super mlíčko. Nikde sem ho u nás ještě neviděla, ale určitě objednáme. Sice je dražší, ale tohle mlíčko mu sedlo a ani po něm neublinkával jak po ostatních, takže za mě paráda.

lamakrelka  11. zář 2023 Ověřená recenze

Pokračování mléko Beggs 2

Plechovka má stylový design, otevírá se perfektně a důmyslně vymyšlené držení na odměrku je taky super. Mléko po otevření velice sladce voní. Vůně je hodně intenzivní, což mi trochu vadilo, rozpouští se bez problémů a nepění. Chuť je sladká, až příliš sladká. Synovi pochopitelně moc chutnalo, do té doby, než se ve stolici objevil hlen (cca po 4 dnech). Za nás tedy bohužel doporučit nemohu, poté následovalo bolení bříška.

telios  11. zář 2023 Ověřená recenze

Až do dna!

S UM Beggs 3 jsem doposud žádnou zkušenost neměla. Nicméně jsem ráda, že se mi tato možnost naskytla. Celkově na mě Beggs působí kvalitním dojmem. Ta dóza je za mě úžasná po vzhledové stránce, ale i po praktické (zarovnávač pro odměrku, úchytka na ni atd.), Pouze bych vytkla dávkování, které je graficky nepřehledné (i vzhledem k tomu, že se tam objevují cizí jazyky). Co se týče složení, tak to je za mě moc fajn, někomu by však mohl vadit maltodextrin (já osobně, bych ho taky vynechala, ale není to pro mě zásadní důvod, proč bych takové mléko nekoupila).
Co se týče přípravy mléka, byla jednoduchá, mléko se skvěle rozpustilo. Dceři mléko chutnalo a vypila jej bez problému. Nenásledovaly žádné problémy. Takže celkově za mě fakt super! Pravděpodobně ho zakoupíme znova :)

callipsa  11. zář 2023 Ověřená recenze

Beggs 2

Mlíčko má skvělé balení v plechovce s praktickým držákem na nabírací lžičku, která se nemusí hledat ztracená v plechovce. Mlíčko nemá typický zápach, jako některá umělá mléka, takže za mě super. Snadno se rozpouští a nepění. Synovi moc chutnalo, vypil ho vždy na jeden zátah 😁. Neměl problémy s trávením, nebolelo ho bříško. Složení si myslím, že je fajn. Mlíčko můžeme doporučit.