1 zkušenost

Nejdokonalejší receptura od Nestlé BEBA SUPREMEpro 2 s 5 prebiotickými oligosacharidy po vzoru mateřského mléka potěší každou maminku. Kromě toho, že skvěle vyhovuje požadavkům dětského bříška, má skvělou chuť a je navíc bez palmového oleje.

BEBA SUPREMEpro 2

BEBA SUPREMEpro 2 je výsledkem 60letého výzkumu. Představuje novou dimenzi kojenecké výživy vyvinuté po vzoru mateřského mléka.

Obsahuje 5 oligosacharidů s identickou strukturou, jako mají oligosacharidy v mateřském mléce, bakterie střevní mikroflóry PROBIOTIKA L.reuteri, které se běžně vyskytují ve střevech kojených dětí. Částečně štěpená bílkovina v kojenecké výživě BEBA SUPREMEpro 2 se získává patentovaným procesem OPTIPRO® HA. Na správném fungování imunitního systému se podílejí minerály, železo, zinek a vitamíny A,C,D. O normální růst a vývoj kostí se postará vápník.

BEBA SUPREMEpro 2

Věděli jste, že Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě? 155 let zkušeností je řadí k expertům ve svém oboru a je zárukou prémiové péče. Inspiraci našli v přírodě, kojenecká mléka vyrábějí podle vzoru mateřského mléka na základě moderních vědeckých poznatků a postupů.

Nestlé se nezabývá pouze vědou a výzkumem, ale velký důraz klade také na bezpečnost, ekologičnost, hygieničnost a praktičnost obalů. Proto není překvapením, že plechovka BEBA splňuje všechny tyto požadavky. Vy tak dopřejete to nejlepší nejen svým nejmenším, ale také naší planetě.

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší.

Hodnocení a zkušenosti s BEBA SUPREMEpro 2

Máš zkušenost s BEBA SUPREMEpro 2?

Splňuje moje kritéria a prckovi chutná. Co víc si přát?!

Při výběru pokračovací kojenecké výživy, po doporučení pediatra jsem měla jasná kritéria. Hledala jsem mléko, které podpoří zdravý růst a vývoj mého dítěte, pomůže mu vybudovat pevné základy a postará se o jeho spokojené bříško plus něco navíc. Kojenecké mléko není něco, na čem bych chtěla šetřit a tak jsem podvědomě vybírala z prémiových řad široké nabídky. V té době se mi naskytla možnost testovat náhradní kojeneckou výživu BEBA SUPREMEpro 2, která podle deklarovaných parametrů splňovala moje náročná kritéria. Obsahuje směs 5 oligosacharidů podle vzoru mateřského mléka a probiotika L.reuteri, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí, jakož i částečně štěpenou upravenou bílkovinu procesem OPTIPRO HA. Na správném fungování imunitního systému se podílejí také minerály, železo, zinek a vitamíny A,C,D. O normální růst a vývoj kostí se postará vápník. BEBA SUPREMEpro 2 tedy papírově tedy splňovala všechny mé „normy“. Mateřská praxe mě však naučila, že máma míní, ale dítě mění. A tak jsem byla zvědavá, co na tohle mlíčko řekne můj mrňous. Tomu mlíčko chutnalo. Nesetkali jsme se s bolestmi bříška, ani se změnou konzistence stolice. Mlíčko se velmi dobře rozdělává, rychle se rozpouští a má lahodnou chuť. Praktická plechová dóza je navíc plně recyklovatelná a víčko a odměrka jsou z bioplastu. Líbí se mi „prstenec“, o který je možno odměrku zarovnat a zároveň slouží i k jejímu odkládání. Za redakci můžeme SUPREMEpro 2 jednoduše doporučit!
(7 fotek)
  • Obsahuje směs 5 oligosacharidů podle vzoru mateřského mléka a probiotika L.reuteri
  • Obsahuje částečně štěpenou upravenou bílkovinu procesem OPTIPRO HA
  • Mlíčko chutnalo
  • Mlíčko se velmi dobře rozdělává
  • Plně recyklovatelná dóza