Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

BEBA Optipro Comfort

Složení prémiové kojenecké výživy s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri, pro děti od 6. měsíce věku značky BEBA Optipro Comfort je podpořeno 60 lety výzkumu mateřského mléka a je vyrobeno po jeho vzoru. BEBA Optipro Comfort je balené v praktické plechovce, která směs dobře chrání před vzduchem a vlhkostí. Odměrka je uložená v odděleném prostoru plechovky a tím poskytuje vyšší hygienickou ochranu. Díky průhlednému víčku můžete ihned vidět, kolik prášku ještě zbývá.

Obsahuje unikátní kombinaci složek:

  • OPTIPRO – základem mléka je speciální směs té nejlepší bílkoviny od Nestlé, vyrobené po vzoru mateřského mléka a přesně vyhovující nutričním potřebám dítěte.
  • Probiotické bakterie – L. reuteri které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a díky svým účinkům přispívají ke snížení průměrné doby pláče vašeho miminka.
  • Prebiotickou směs GOS/FOS.
  • Vitamíny a minerální látky - na podporu imunity obsahuje vitamíny A, C a D, železo a zinek, pro normální vývoj mozku pak kyselinu Alfa-linolenovou.

*Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře, je to potravina pro zvláštní výživu.

Přečtěte si recenze maminek, které BEBA Optipro Comfort testovaly spolu se svými drobečky:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s BEBA Optipro Comfort

Máš zkušenost s BEBA Optipro Comfort?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení