Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nutrilon Profutura

Mateřské mléko je bez diskuzí tou nejlepší výživou, kterou můžete svému děťátku dát. Někdy jste však z určitých důvodů nuceni sáhnout po kojeneckém nebo batolecím mléce a výběr takového mléka není jednoduchý. Chcete vybrat to, které bude nejvíce prospívat zdravému vývoji miminka a podporovat jeho imunitní systém.

Nutrilon 2 Profutura je pokračovací kojenecké mléko, které obsahuje jejich nejvyšší množství HMOs* (2'FL & 3'GL) - oligosacharidů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Je speciálně vyvinuto tak, aby podpořilo imunitní systém miminka a jeho zdravý vývoj**. Nutrilon 2 Profutura je jedinečný nejen složením, ale také originálním obalem a unikátním intuitivním designem, který Nutricia vytvořila ve spolupráci s rodiči. Nutrilon 2 Profutura je určeno dětem od ukončeného 6. měsíce, které nemohou být kojeny.

Nutrilon 2 Profutura napomáhá rozvoji mozku a nervové soustavy** miminka, a to díky obsahu omega 3 mastné kyseliny alfa-linolenové.
Obsahuje bezvodý mléčný tuk.Obsahuje směs prebiotik GOS/FOS. Účinky směsi GOS/FOS napodobující funkci oligosacharidů mateřského mléka byly potvrzeny klinickými studiemi.
V neposlední řadě obsahuje Nutrilon 2 Profutura vitamíny C a D**, které přispívají ke správné funkci imunitního systému.

Kromě patantované receptury oceníte na Nutrilonu 2 Profutura také praktické, hygienické a vysoce zabezpečené balení kojeneckého mléka. Díky němu zůstává směs čerstvá a snadno ji naberete pomocí přiložené odměrky, pro kterou je v krabičce určen speciální držák.

Podívejte se na recenze od maminek z Modrého koníka. Dva týdny testovalo 10 maminek a jejich miminka kojeneckou výživu Nutrilon 2 Profutura a sepsaly pro vás všechny výhody a nevýhody.


* HMO= oligosacharidy mateřského mléka – oligosacharidy přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. 3´GL (3´-galaktosyllaktóza) a 2´FL (2´-fukosyllaktóza). 3´GL a 2´FL nepochází z mateřského mléka, 3´GL přináší náš unikátní process výroby.
** Nutrilon 2 Profutura obsahuje vitamíny C a D přispívající k normální funkci imunitního systému a kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.

Všechna pokračovací mléka obsahují vitamin B2, C a D, DHA a ALA dle požadavků legislativy. Kojení je nejlepším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána pouze na doporučení pediatra. Způsob použití a další informace na obalech a www.nutriklub.cz. Potravina pro zvláštní výživu.


Maminky Modrého koníka a jejich malí kojenečci otestovali kojenecká mléka Nutrilon Profutura:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s kojeneckým mlékem Nutrilon Profutura

Máš zkušenost s kojeneckým mlékem Nutrilon Profutura?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení