BEBELO Baby winter cream 50 ml

Chraňte dětskou pokožku před větrem a chladem. Dětský výživný krém BEBELO Baby je ideální do zimního počasí. Obsahuje výtažek z alpské „sněžné řasy“ Snow algae a regenerační a pečující složky panthenol a vitamin E. Bambucké máslo zvláčňuje, hydratuje a chrání citlivou dětskou pokožku. Dermatologicky testováno. Vhodné od prvních dnů dítěte.

BEBELO Baby winter cream 50 ml

Výsledek:

• chrání dětskou pokožku před chladem a větrem,
• vyživuje, zvláčňuje a hydratuje,
• vhodný i pro citlivou pokožku novorozenců.

Složení

Bambucké máslo, výtažek z alpské „sněžné řasy“ Snow algae, panthenol, vitamin E.

Použití

Používejte k ochraně tváře i pokožky rukou v chladných zimních dnech.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí!

Kde koupím BEBELO Baby winter cream 50 ml?

Hodnocení a zkušenosti s BEBELO Baby winter cream 50 ml

Máš zkušenost s BEBELO Baby winter cream 50 ml?
ferary  28. kvě 2023 Ověřená recenze

Bude vyhovovat

Bohužel vzhledem k počasí nelze příliš otestovat. Nicméně krém se rychle vstřebává, příjemně voní. Ale na pokožku obličeje bych volila spíše krém bez parfemace. Velikost balení mi vyhovuje.
  • Hydratuje
  • Vůně
terezz1  26. kvě 2023 Ověřená recenze

Zimní krém

Kvůli počasí jsme ho nemohli pořádně vyzkoušet ale podle konzistence si myslím, že na zimu bude ideální. Vyzkoušela jsem ho zatím jen na sebe když bylo večer chladno a seděly jsme s přátely venku.
  • Krásně voní
  • Hydratace
  • malé balení
janicka_7  23. kvě 2023 Ověřená recenze

Baby Winter cream

Při vysokých mrazech nebyla možnost vyzkoušet, ale i při silnějším větru či chladnějším počasí se ukázal jako velmi kvalitní výrobek. Na příští zimu je to jasná volba. Než jsme se oblékli, krém zaschnul a venku plnil účinnost na 100%. Příjemná vůně je jen krásný dodatek. Balení je ideální i do cestovní tašky sebou.
  • Balení
  • Účinnost
sunny96  23. kvě 2023 Ověřená recenze

Zimní krém

Díky teplému počasí jsme ho nemohli pořádně vyzkoušet ale podle konzistence si myslím, že na zimu bude ideální. Krásně voní a rychle se vstřebává. Balení je sice malé ale zase se hezky vejde do kabelky či tašky na kočárku.
  • Krásně voní
  • Dobře se vstřebává
  • Balení vhodné do kabelky
bohhana  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Krém zjemňující pokožku obličeje

Produkt BEBELO Baby winter cream jsem se synem testovala v období, kdy už běžně rodiče nepoužívají krém pro zimní období. Nemohu tedy posoudit, jak dokonale chrání proti větru a chladu a jak jednoduchá je aplikace v zimě, ale během jarních dnů nám vyhovoval.

Během jarních dnů se mi s krémem pěkně pracovalo - jednoduše se roztíral i vstřebával a pleť po použití vypadala jemnější a hladší. Dítě na produkt nemělo žádnou nežádoucí kožní reakci.

Jedná se o produkt parfemovaný a mě osobně velmi příjemně voní. Osobně bych možná volila spíše nižší dávku parfému nebo jiný parfém (bez obsahu alergenů), a to aby bylo ve složení přípravku co nejméně alergenů (ideálně žádný). V tomto případě se do složení propsaly celkem čtyři.

Oceňuji praktické balení v tubě, která velikostně odpovídá účelu.

Produkt se nebojím doporučit rodičům malých dětí. Produkt je ale i velmi příjemný na kůži rukou.
  • příjemná vůně
  • po použití je pleť hladší, jemnější
  • jednoduše se roztírá i vstřebává
  • nezanechává na pleti mastný film
  • šikovné balení (50 ml tuba)
denny27  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Zimní krém

Krém určitě využijeme, až se u nás ochladí. Zatím jsme měly tu možnost pouze jednou, kdy jsme jely pryč a byla zima.
Krém voní, dobře se roztírá.
  • Voní
  • Hydratuje pokožku
kveta1  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Krém proti větru a mrazu

Sice je teplé období, takže nemohu teď vyzkoušet jak dobře funguje proti mrazu, ale vyzkoušela jsem i tak. Pár dní teď pršelo a bylo sychravo a fakt dost škaredě foukal vítr. Za mě na tvářičky proti větru je dobrý. Lehce se roztírá a není mastný. Jemně voní, takže za mě prošel a už se těším až vyzkouším v zimě.
  • lehce se roztírá
  • ochrání před větrem a mrazem
  • balení je akorát
gambi000  20. kvě 2023 Ověřená recenze

Bebelo baby Winter cream

Příjemný malý krém. Vejde se akorát do kabelky, tašky. Krásně hydratuje a rychle se vstřebává. Nelepí.
  • Jemná vůně
  • Hydratace
  • Nelepí
andy2018  20. kvě 2023 Ověřená recenze

Příjemný krém

Krásně vstřebatelný krém s příjemnou vůní. Vhodný nejen do zimy, ale i na chladnější jaro se silnými větry se nám hodil. Rychle se vstřebává.
  • vůně
  • rychlá vstřebatelnost
anydevil  19. kvě 2023 Ověřená recenze

Celoroční ochrana tváří

I když je krém zaměřený hlavně na zimu, myslím si, že se hodí na většinu roku. Při pravidelném mazaní je kůže jemnější a mám pocit, že je celkově lépe chráněna i třeba před větrem, který zrovna u nás bývá dost ostrý, protože jsme na rovině.
  • dobře se roztírá
  • lehká vůně
  • kompaktní balení
hanuler  19. kvě 2023 Ověřená recenze

BEBELO zimní krém

Skvělý krém proti chladu a větru pro ochranu citlivé dětské tvářičky. Máme 16-ti měsíčního lednového chlapečka a krém máme vyzkoušený jak v chladném zimním období, tak i teď na jaře, když bylo větrno. Krém má sice malé balení, ale jelikož ho stačí opravdu malinko, tak je to naopak výhoda, mít ho u sebe v tašce. Má hutnější konzistenci a velmi příjemnou lehkou parfemaci.
  • Praktické balení
  • Dlouho vydrží
  • Vůně
  • Hutná konzistence
  • Není mastný

Zimní krém Bebelo

Za nás peckový produkt. Na tyto krémy jsme nahlíželi skepticky, na základe této zkušenosti jsem svůj názor ale přehodnotila. Příští zimu koupíme znovu a vyzkoušíme v mrazu. Veřím, že krém výborně obstojí.
  • Jemně voní.
  • Dobře se roztírá po obličeji, stačí ho máličko, takže rychle neubýva.
  • Opravdu funguje, chrání dětský obličejík před mrazem / vetrem
misaa56  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Krém proti větru a mrazu

Krém se pěkně roztírá a příjemně voní. Bohužel ho jen teď nemůžeme vyzkoušet i v mrazu.
  • Chrání před mrazem
esmska  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Zimní krém BEBELO

Krém krásně a jemně voní. Moc hezky se roztírá, nezanechává mastný film a velice dobře se vstřebává. Má malé balení, které dlouho vydrží, stačí nanést malinko na obličej. Určitě příští zimu koupíme.
  • Dlouho vydrží
  • Nezanechává mastný povlak
  • Příjemně voní
  • Dobře se nanáší
vlahy  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Ochrana tvářiček před větrem

Dětský výživný krém BEBELO Baby je určen pro ochranu dětských tvářiček před větrem a chladem a lze jej používat již od narození. Eliáškovi jsem obličejík namazala vždy, když jsme šli ven a tvářičky nebyly červené a ošlehané od větru, tak jako obvykle. Snadno se roztírá, pokožka je po něm hydratovaná a nezanechává mastné skvrny. Balení je malé, ale praktické, takže krém můžeme vzít vždy sebou.
  • Snadná roztíratelnost
  • Hydratace pokožky
  • Ochrana před větrem
anettkah  16. kvě 2023 Ověřená recenze

Zimní krém Bebelo

Krém, který chrání před mrazem. Přestože zima je už za námi, vyzkoušeli jsme tento krém, který má za úkol chránit dětskou tvářičku před nepříznivým počasím. Krém je těžší konzistence, ale dobře se roztírá. Vytvoří film na pokožce a zároveň není dítě bílé jako stěna. Voní lehce, žádná těžká parfemace, není mastný. Obsahuje panthenol a vitamin E, takže pokožka je hydratovaná a zároveň vyživená. Věřím, že svůj účel v zimě splní na jedničku.
  • Lehce voní
  • Obsahuje panthenol a vitamin E
  • Není mastný
kocickanela  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Vyživující krém pro zimní období

Pečující dětský krém na zimbí období.
Tento krém i když je na zimní období, jsme vyzkoušeli i mimo zimu. Krém je hustej, tudíž dobře udělá tenkej film na pokožce a tím ji regeneruje a chrání.
  • Lehká vůně krému
  • Krásně se roztírá
  • Chrání pokožku a regeneruje ji
  • Obsahuje hodně vitamínů a D-panthenol
krisstina93  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Zimní krém

Krém do zimy je moc příjemný, takový hutný. Bohužel už jsem neměla šanci ho vyzkoušet v opravdové zimě, u nás už teplota pod 10 nad nulou nešla. Ale díky té struktuře věřím, že bude fungovat. Na kůži je moc příjemný. Akorát je to celkem malé balení, ocenila bych i větší provedení, tohle je praktické tak do kabelky na cesty :)
  • Příjemný
  • Nelepí
  • Hutný

Krém do zimy a větru

I když je kalendářně jaro, u nás to tak nevypadá. Takže krémy proti větru jsou neoddělitelnou součástí mé přebalovací tašky. Má ideální velikost do kabelky, je jemný, snadno roztíratelný.
  • Jemný
  • Stačí troška k namazání celého obličeje
  • Ideální velikost do kabelky
  • Dcerce se neobjevila alergická reakce
ztracenka93  14. kvě 2023 Ověřená recenze

Příjemné překvapení

Přiznám se, že jsem zimní krém považovala doteď za zbytečnost. Díky testování jsem ale změnila názor. Škoda jen, že jsme neměly možnost testovat v zimě. I když natož, že byl květen, tak je aktuálně venku dost zima a větrno, takže vlastně ok :-). Produkt chrání dětskou citlivou pokožku před chladem a větrem a to jednoznačně splňuje. Dcera měla při pobytu venku občas suchou pleť na obličejíku, dost možná to bylo vlivem větru a chladu. Když jsme aplikovaly tento krém, tak se nám to již nestalo.
  • - příjemně voní po bambuckém másle
  • - chrání pokožku před zimou a větrem
  • - malé balení 50 ml, produkt se mi zdál super, že bych ocenila dvojnásobné XXL balení