Dynamický dudlík LOVI

Druhý balíček na testování obsahoval dudlíky pro miminka od 3 do 6 měsíců a lahvičku o objemu 240 ml s dynamickou savičkou LOVI.

Dudlíky a savičky LOVI nenarušují sací reflex miminka, a proto nemusíte mít obavy z kombinace kojení, krmení z láhve a používání dudlíku.

Dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Gumička dudlíku je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu. Nenarušuje správný vývoj řeči a formování skusu dítěte, zaručuje volné dýchání nosem a zabraňuje kousání do dudlíku. Díky tomu dudlík nenarušuje sací reflex dítěte. Silikonový symetrický a dynamický dudlík LOVI byl klinicky testován a, stejně jako všechny ostatní dudlíky značky LOVI, neobsahuje bisphenol A.

Dudlíky jsou vyrobeny ze silikonu, který je bez chuti a bez zápachu. Také mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě. Tvar gumičky umožňuje vložení dudlíku do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenou vrchní a spodní stranu). Štítek ve tvaru osmičky obsahuje dostatečně velké ventilační otvory, které eliminují hromadění slin za štítkem, a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky. Dudlík je z hygienických důvodů opatřen plastovým krytem, který oceníte doma i na procházce v přírodě.

Více informací o značce LOVI najdete na: malewo.cz a na. Facebooku S láskou LOVI

A jak dudlíky obstály v testování?

Nejnovější články

Hodnocení a zkušenosti S dynamickým dudlíkem LOVI

Máš zkušenost S dynamickým dudlíkem LOVI?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost