Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Látkové pleny Bobánek

Krása látkování spočíva v tom, že vše lze jednoduše vyprat a používat stále dokola, aniž by se vytvářel pevný odpad. Navíc finanční úspora proti jednorázovým plenám je značná. Moderní materiály poskytují maximální komfort miminkům i jejich maminkám. Můžete si sami vybrat, jestli dáte přednost přírodnímu bambusu nebo rychleschnoucímu praktickému fleecu.

AIO plenka extra savá

Jedinečná svého druhu na trhu! Unikátní látková plena, která je nejvíce podobná plence jednorázové. Žádná manipulace navíc, snadná údržba a velmi jednoduché použití. Miminku dělá malý zadeček ve srovnání s ostatními systémy látkových plenek. Vnitřní materiál je rychleschnoucí a navíc skvěle odvádí vlhkost od pokožky. Vnější materiál je navíc dostatečně prodyšný, aby pokožka miminka mohla dýchat.

Kalhotková plena tmavý fleece

Jedinečná kalhotková plena s tmavým fleecem uvnitř. Ten je velmi praktický, rychleschnoucí, skvěle odvádí vlhkost od pokožky, takže předchází vzniku opruzenin a nejsou na něm vidět žádné skvrny. Savostí je kalhotková plena jednička mezi látkovými plenkami. Vhodná je i na delší procházky nebo na noc. Používá se spolu se svrchními kalhotkami.

Kalhotková plena bambus

Kalhotková bambusová plena je úžasně měkoučká a vhodná pro všechny citlivé zadečky. Zároveň i velmi savá a prodyšná. Používá se spolu se svrchními kalhotkami.

Kapsová AIO plena

Klasika mezi látkovými plenami. Její výhoda je jasná: je jednoduchá na použití a savost si můžete určit sama pomocí vkládacích plen, které jednoduše vkládáte do kapsy. Klasika, která by neměla chybět v žádné látkové výbavičce.

Svrchní kalhotky

Univerzální kalhotky, které jistě znají i Vaše maminky nebo babičky. Nyní jsou ovšem z mnohem lepšího materiálu než dříve. Jsou jednovelikostní a pokožka miminka v nich může krásně dýchat. Jsou vhodné na naše kalhotkové pleny, ale i na vkládací pleny, vícevrstvé pleny nebo bavlněné čtvercové pleny. 😊

Bambusové separační pleny

K čemu se používají? Hlavní jejich funkce je k zachycení stolice, čímž velmi usnadní práci s látkovými plenkami. Po použití se jednoduše vyhodí. Jsou stoprocentně rozložitelné, krásně jemné, a hlavně bez chemie.Přečtěte si podrobné recenze maminek z Modrého koníka, které se svými drobečky testovaly set látkových plen Bobánek:

Hodnocení a zkušenosti s látkovými plenami Bobánek

Máš zkušenost s látkovými plenami Bobánek?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost