Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Stérimar Mn

Počátky používání mořské vody jako nosního spreje se datují do 70 let 20. století. Francouz Francoise Herlemont, nadšený vodní lyžař a později také zakladatel značky Stérimar, trávil díky vodnímu lyžování hodně času v pobřežních vodách Atlantiku. Postupně si začal uvědomovat, že díky neustálému proplachování nosu mořskou vodou netrpí rýmou a výborně se mu dýchá. Začal s myšlenkou pracovat dál. Chtěl blahodárné účinky mořské vody zprostředkovat i těm, kdo se nepohybují v mořské vodě tolik jako on. V roce 1975 svůj nápad zrealizoval a pustil se do výroby mořské vody ve spreji – vznikla značka Stérimar.

A co je sprej Stérimar Mn?

Je to mořská voda v izotonické koncentraci (přirozená buňkám lidského těla) obohacená o mangan. Mangan pomáhá mírnit zánětlivou reakci nosní sliznice. Mořská voda zase blahodárně působí na podrážděný nos a oplachuje alergeny. Je vhodný jako první krok před podáním nosních antihistaminik (vyčistí nosní sliznici), nebo jako lokální pomoc, pokud pacient užívá antihistaminika perorálně, protože odplaví alergeny z nosní sliznice, tj. z místa, kudy nejčastěji vstupují do těla. Výbornou zprávou pro všechny maminky je, že je vhodný i pro ty nejmenší, jeho věková hranice je od 0+. Užívá se dva až šetstkrát denně.

 Stérimar Mn

Stérimar jako jediná mořská voda na českém trhu nabízí mořskou vodu obohacenou o měď s antibakteriálním účinkem. Díky kvalitnímu balení vydrží všechny spreje Stérimar i po otevření po celou dobu expirace, tedy až 3 roky od data výroby.

Maminky z Modrého koníka měly možnost otestovat mořskou vodu Stérimar Mn. Přečtěte si jejich recenze:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se Stérimar Mn

Máš zkušenost se Stérimar Mn?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení