Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Institut reprodukční medicíny a genetiky s.r.o. Karlovy Vary

Institut reprodukční medicíny a genetiky s.r.o. Karlovy Vary je privátním zdravotnickým zařízením, které bylo založeno už v roce 2007 MUDr. Petrem Uhrem, Ph.D.. Součástí jejich špičkového týmu specialistů jsou i MUDr. Claudie Štuksová, MUDr. Jan Malimánek a MUDr. Petr Lošan, kteří se zabývají nejen komplexní diagnostikou poruch plodnosti a jejich léčbou, ale také zjišťováním genetických poruch jak u rodičovských párů, tak u embryí. Těhotným klientkám je v Institutu nabídnuta a zajištěna kompletní genetická prenatální diagnostika. Pro těhotné klintky zajišťujeme kompletní genetickou prenatální diagnostiku.
Institut reprodukční medicíny a genetiky s.r.o. Karlovy Vary

Jak probíhá první návštěva?

Pokud se pár domnívá, že u nich není něco v pořádku a nebo se už nějakou dobu snaží otěhotnět a to bezúspěšně, domlouvá se první návštěva Institutu telefonicky, s asistentkou. Ve většině případů dává doporučení návštěvy Institutu gynekolog ženy a to po provedených vyšetřeních a neúspěšné neinvazivní léčbě. Má-li žena tyto výsledky vyšetření s sebou, je to výhodou, protože tyto už nemusí podstupovat v Institutu a ušetří se tak čas. Jestliže ale výsledky nemá, mohou být vyšetření provedena i na místě, v Institutu.

Institut reprodukční medicíny a genetiky s.r.o. Karlovy Vary

První návštěva by měla, ideálně, probíhat s oběma partnery, protože je lékař seznámí s problematikou neplodnosti, jejími příčinami a poskytne veškeré informace o dalším možném postupu a metodách léčby. Ženě je provedeno UTZ vyšetření a popř. i odběr krve. U partnera pak spermiogram, je-li to součástí naplánovaného typu léčby a taktéž odebrána krev, aby se vyloučily jakékoli možné infekce.

Doba léčení je velmi individuální záležitostí, protože se řídí výsledky různých vyšetření a stanoveným programem pro pár. U některých párů stačí pouze naprogramování cyklu hormonálními přípravky a léčba v domácím prostředí. V jiných případech ale mohou páry strávit v Institutu i hodinu, protože je nutná návštěva lékaře, který upřesní dobu ovulace a nebo provede inseminaci. Vyžaduje-li situace použití některých z technik asistované reprodukce, vyhotoví se páru přesný plán léčby, lékař vše vysvětlí, seznámí s léky a uvede i možné reakce na ně. I v tomto případě léčba probíhá doma, ale nutné jsou pouze návštěvy Institutu za účelem odběru vajíček a následný transfer embrya. Ihned po tomto výkomu musí pacientky zůstat celý den doma, v klidovém režimu a vyžaduje-li si to léčba, je ke zvážení i pracovní neschopnost.

Metody léčby a poskytované služby v Institutu reprodukční medicíny a genetiky,s.r.o. Karlovy Vary

 • Indukce ovulace
 • Inseminace - IUI9 a AID
 • IVF5
 • Injekce spermie - ICSI2
 • Získání spermií
 • IMSI, PICSI1 výběr spermie
 • Prodloužená kultivace
 • Asistovaný hatching AH2
 • Analýza vřeténka
 • In vitro maturace
 • Polarizační analýza
 • ISME-T Transfer
 • Zamražení buněk a tkání
 • Zamražení spermií
 • Zamražení embryí

Tým specialistů

Celý tým Institutu je na vysoké odborné úrovni a dokazují to mmj. i úspěšnosti zdejší léčby. Byla-li zatím jinde léčba klientů neúspěšná, přichází tito pacienti právě do Institutu a to nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Jednotliví členové týmu splu s vedením Institutu kladou velký důraz na osobní přístup ke klientům. Institut reprodukční medicíny a genetiky s.r.o. Karlovy Vary

Lékař se klientům věnuje natolik, aby navodil prostředí vzájemné důvěry, srozumitelně vysvětlil všechny léčebné postupy a napomohlo to tak úspěšné léčbě pacientů.
Tým lékařů, specialistů z genetické a embryologické laboratoře a dalších zdravotnických pracovníků zaručuje klientům vysoký standard léčby neplodnosti a to na špičkové evropské úrovni.

Kontaktní údaje

Institut reprodukční medicíny a genetiky
Bělehradská 1042/14
360 01 Karlovy Vary

Tel.: +420 353 433 950
Fax: +420 353 433 952
E-mail: info@ivf-kv.cz

Ordinační doba

pondělí - pátek8 - 16 hodin

Více o Institutu reprodukční medicíny a genetiky s.r.o. Karlovy Vary na modrykonik.cz

 • Diskuze (CZ a SK): IUI

Použité zdroje:

 1. http://www.irmg.eu/
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Kam dál?

Zkušenosti s Institutem reprodukční medicíny a genetiky s.r.o. Karlovy Vary

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s Institutem reprodukční medicíny a genetiky s.r.o. Karlovy Vary?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost