Bugaboo Buffalo nebo Casualplay S4. Který (kombinovaný kočárek) je lepší a vydrží déle?

Zodpovězené
2. led 2020

Dobrý den,

chci se zeptat, který z těchto typů kočárku je lepší, i když miminko poroste.

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Zde je to, za mě, zcela jasné. Bugaboo Buffalo jako extrémně odolný, pevný a velmi kvalitní kočárek je jedním z nejlépe hodnocených, které na české Kočárkopedii i slovenské Kočíkopédii máme. Je to skvělý kočárek, možná méně skladný - ale ani jeden tebou zmíněných není vysloveně skladným modelem. Super váha, prostor pro dítě, spousta možných doplňků a vylepšení to u mě absolutně vyhrávají.

Bugaboo Buffalo

V porovnání s Casualplay S4, který zvažuješ jako druhý, je to prostě o několik tříd vyšší liga. Nechci tím říci, že S4 je nějaký totálně špatný model - není - ale není ani tak dobrý, a bylo u něj několik stížností na výdrž konstrukce.

Casualplay S4

Proto jednoznačně doporučuji Bugaboo Buffalo - je to super kočárek a skvělá volba.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.