Golfky/kočárek (i bazarový) do autobusu nebo vlaku, co něco vydrží do 5000 Kč. Jaký poradíte?

Zodpovězené
30. čer 2020

Dobrý den🙂,

jdu si pro radu. Sháním kočárek na snadnější cestování autobusem i autem. Máme kočárek, co je dost těžký a hlavně do terénu, ale do autobusu ho nezvednu ani náhodou.

Proto bych potřebovala něco lehčího, skladnějšího, co zvládne město i vesnici nebo lehčí výlety. Silnice a chodníky tu nejsou zrovna nejlepší, takže ,aby to něco vydrželo. Typicky městský ne, jezdili bychom s ním i k našim a tam jsou okolo polní cesty. Syn má 14 měsíců a něco kolem 11 kg.

Kočárek do úplného lehu jít nemusí, syn je zvyklý usnout v kočárku i v sedě a potom ho pokládám, ale nepředpokládám, že by v něm spal. Nákupní košíček s větší nosností by byl samozřejmě plus.

Za rozumnou cenu a v dobrém stavu bych se nebránila ani bazarovému, ale nový bych tak maximálně do 5 000 Kč.

Děkuji

Ahoj!

Z těch trošku lehčích, skladnejších no větších - ale takový (sportovní) kočárek musí být, aby ustál terén typu polní cesta - bych zmínila jednoznačně Lionelo Annet Plus nebo Lionelo Bell. To jsou cenově dostupné (pod 5 tis. Kč) a prostorem, košíkem, stříškou vhodné kočárky, které bych Ti mohla s čistým srdcem na takové použití doporučit.

Lionelo Annet Plus

Lionelo Bell

Z ještě menších, kvazi golfkových modelů bych já osobně jednoznačně doporučila jedině Cybex Eezy S+ resp. jeho novější verzi Cybex Eezy S+2. Díky aspoň troše odpružení a větším kolům takové používaní relativně v pohodě zvládnou - a do autobusu, vlaku je taková velikost a skladnost ideální. Špatnou zprávou bude fakt, že nový model je dražší (při Eezy S Plus dvojce je to cca 8 tisíc, ale jedničku najdeš někde ve výprodeji za levněji) - takže určitě doporučuji podívat se i na bazarovou nabídku. Ale opravdu jen pluskovou linii, ne-pluskový Eezy- čka, mají příliš malé kola. Každopádně, takový kočárek i snáze prodáš, je to žádaná značka i model (takže možná stojí za to zvážit koupi nového, i když je poněkud dražší) 😉.

Cybex Eezy S+

Cybex Eezy S+²

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.