Jaký vybrat sporťák - Valco Snap Trend Tailormade, Joie Mytrax, Petite&Mars Street nebo jiný?

Zodpovězené
26. únor 2019

Ahoj Eli,

mohla bych Tě poprosit o srovnání kočárků Valco, Joie? Zejména se mi jedná o tyto dva, který je lepší?

Jedná se mi hlavně o to, aby byl prostorný, nebudu jezdit moc extra v žádném terénu, po městě a na vesnici po chodnících, asfaltu, max. trávě. Chci samozřejmě polohování nožiček a zád do lehu, dlouhou stříšku, aby sporťák nebyl hodně odkrytý v případě větru a šel jednoduše složit.
Mám ještě X-lander X-Move, takže jako domácí mohu využívat taky jej.

Ještě jsem objevila kočárek Petite&Mars Street, Cybex Balios M, ale osobně jsem je neviděla nikde.

Co bys zvolila?
Děkuji moc!

Ahoj!

Pokud porovnáš Valco Snap Trend Tailormade a Joie Mytrax,

Valco Baby Snap 4 Trend

Joie Mytrax

jednoznačně ti vyjde, z ceny i provedení, že Snap Trend je vyšší, luxusnější model. Je také prostornější, co se sedadla týká. ALE - není vysloveně odpružený a kola základní verze jsou pěnová, na rozdíl od pěnou plněných pneumatik o něco těžšího Mytrax-u. Ale jak píšeš, zaměřuje se na prostornost a jízda nebude v terénu, takže já osobně jsem zde spíše za Valco.

Petite & Mars Street mi váhově a vlastnostmi přijde bližší k Mytraxu, a spíše bych stále zvolila Valco.

Petite&Mars Street

Cybex Balios M je skvělou volbou v případě, že bys potřebovala otočné sedadlo. Tam, zejména na tebou zmíněné používání, také neuděláš chybu. Nejde však do rovného lehu - je to korýtko, takže se sklápí do lehu celý sedák, L-kový tvar sezení přitom zůstává.

Cybex Balios M

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.