Valco Snap Sport nebo Britax B-Motion 3. Který sporťák vybrat pro roční dceru (po kombinaci)?

Zodpovězené
4. bře 2020

Dobrý den,

jaké jsou největší rozdíly mezi kočárky v nadpisu?
Nemohu se rozhodnout, který pořídit. Určitě budu pořizovat bazarově. Pokud bych měla neomezené finance, tak bych šla do TFK Joggster Trail-u.

Kočárek bude pro dceru (12m), začíná si stoupat u nábytku a velikostně má přes 10 kg a 80 cm - u prvního jsme sporťák neřešili, v roce a půl už obstojně chodil a kočárek nechtěl, tak jsme využívali, co jsme měli v trojkombinaci (Emjot Hi Treec) - ale ten už není pohodlný.

Děkuji za radu.

Ahoj!

Navzdory neotočnosti a podobného typu skládání, Valco Baby Snap 4 Sport a Britax B-Motion 3 jsou opravdu velmi rozdílné sportovní kočárky - a je tedy velmi podstatné, jaké jsou Tvé priority, aby se dalo říci, který je pro Tebe "lepší".

Valco Baby Snap 4 Sport

Britax B-Motion 3

Dobrým ukazatelem je Tvůj výběr "kdyby byly finance neomezené" - a tedy vypadáš, že by si spíše preferovala výdrž, odolnost a jsi ok i s tříkolkami. Valco je takový městský, lehký, nepříliš odolný kočárek - jako, přejde leccos, ale i s těmi Sport koly je to více na běžnou jízdu než nějaký offroad. Jeho největší výhodu bych hledala ve váze, a proto, pokud by ta priorita byla, brala bych spíše ten.

Na druhou stranu, Britax je takový větší, "pevnější a mocnější" model, ale i trochu těžší a méně skladný. Je to dobrá volba na horší, i když ne zásadně brutální povrchy. Nabízí taky mnoho mnoho místa a se třemi koly i dobrou manipulaci. Při náklonu k TFK bych spíše šla do něj, ale popravdě, trošku je tam nahouby ta střecha a ta v podstatě nepolohovatelnost opěrky nožiček. Proto podstatně více doporučím vyšší model B-Motion 3 Plus, který to má všechno vyřešené lépe, ale na druhou stranu nevím, jestli seženeš i bazarový kus.

Britax B-Motion 3 Plus

A jako další návrh, alespoň na inspiraci, koukni na Baby Jogger City Mini GT nebo Baby Jogger City Elite - ty, pokud najdeš za dobrou cenu na bazaru, budeš mít opravdu kvalitní kočárek s úžasnou ovladatelností.

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Elite

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.