Kombinovaný kočárek Joie Versatrax a chřestící přední kola. Kam dát těsnící gumičky?

Zodpovězené
30. říj 2020

Dobrý den,

koupila jsem minulý týden kočárek Joie Versatrax i s korbou Ramble XL, momentálně používáme korbu, je krásný, jsem spokojená. Ale trošku mi vadí to chřestění v předních kolech. Četla jsem tady, že prý SK maminy dávají do kol gumové podložky? Bohužel netuším jak, aniž bych něco rozbila.

Je to přímo do toho šroubu v kole?

Moc děkuji za info jak na to!

Ahoj!Ahoj!

Gumičky na kola modelu Joie Versatrax

Joie Versatrax

musíš navléct tak, že budou okolo té tyčky, kam se kolo nacvakává. Tím, že zmenší prostor, kde se spoj může hýbat, odstraní hrkání a chřastění. A taky jsou dostupné rozdílné gumičky, naše maminky, jak jsem postřehla, kupují takovéhle. Neboj, nic nerozbiješ, nic není potřeba rozmontovávat, jenom to navlečeš a silněji stlačíš při zacvakávání kola.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.