Ultralehký, skladný sportovní/golfový kočárek na rychlé přesuny. Teď mám Cybex Balios M.

Zodpovězené
22. kvě 2019

Dobrý den,

nyní mám Cybex Balios M - pro mě super sporťák, ale i tak, když ho celý skládám do auta, mám trošku problém. Proto jsem chtěla, opravdu jen na rychlé přesuny, lehký a skladný kočárek. Asi nejvíce mě zaujal kočárek Joie Pact. Mým kritériem je, že rukojeť musí být spojená, skladný nejlépe do čtverce. Mutsy Nexo by byl ideál, ale váhově se už tolik neliší od Cybexu.

Děkuji za postřehy a doporučení. Jo a musí trošku vypadat 😁

Ahoj!

Joie Pact je, co se týče váhy a kompaktnosti, určitě fajn volbou. Na co bych si při něm dala pozor je poměrně malé, myslím kratší, užší sedadlo. Proto pokud máš velké dítě, ideální je si ho předem vyzkoušet, zda nebude těsné.

Joie Pact

Na inspiraci ti dám i další, za mě nejakceptovatelnější modely v této ultraskladné kategorii -
asi nej by za mě byl nový GB Qbit + All-City, který je funkčně i designově velmi atraktivní.

GB Qbit+ All-City

Pokud již máš Cybex a jsi spokojená, zaujmout by tě mohl i Cybex Eezy S+ s koly na svou kategorii většími, což při průjezdu nerovnými chodníky je jen plus.

Cybex Eezy S+

Podobně praktická je i novinka EasyGo Minima Plus s vylepšenými, většími gumovými koly.

EasyGo Minima Plus

Z klasických kompaktních modelů vzpomenu i výborný, ale dražší Baby Jogger City Mini Zip, a potom levnější variaci podobného stylu Baby Monsters Kuki.

Baby Jogger City Mini Zip

Baby Monsters Kuki

Z 'běžnějších' se podívej také na X - Lander X - Fly, Mee-go Trio, Jané Rocket se super kšiltem, nebo Moon SL.

X-Lander X-Fly 2018

Mee-go Trio

Jané Rocket

Moon SL

Super jsou také o něco dražší Ergobaby Metro a Easywalker Buggy XS.

Ergobaby Metro

Easywalker Buggy XS

Co se designu týče, zaujmout by tě mohl i Dionne traverzy (zde si zase dej pozor na velikost sedadla).

Diono Traverze

Dvěma nákupními koši je zase zajímavá i Maxi-Cosi Lara.

Maxi-Cosi Lara

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.