Smlouva a její kontrola - dlužník dělá problémy. Kam se obrátit online?

Zodpovězené
22. kvě 2023

Zdravím,

potřebovala bych vyřešit jednu věc. Jedná se o mnou sepsanou smlouvu s daným dlužníkem s ověřenými podpisy. Dlužník dělá problémy a samozřejmě to na mě zkouší, že už platit nebude. Zbývá poměrně vysoká částka na to, abych to nijak neřešila a hodila za hlavu. Není s ním už domluva. Potřebuji zjistit jakou "váhu" má moje smlouva a popřípadě, jak dál postupovat. V první řadě zjistit, jestli s mou smlouvou něco zmůžu, jestli je správně sepsaná (měla by, sepisovala jsem podle vzoru, ale chci mít jistotu).

Kam se prosím obrátit, nejlépe zatím online, kam můžu poslat foto smlouvy a do pár hodin, dní dostanu odpověď?

Děkuji

Dobrý den,

se smlouvou se můžete obrátit na moji advokátní kancelář, které Vám smlouvu dle stanovených podmínek posoudí s možností dalšího řešení.

Smlouvu klidně pošlete na níže uvedenou emailovou adresu.

JUDr. Renáta Smetana
Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava
mail: info@advokatkaostrava.cz
web: www.advokatkaostrava.cz
tel.č.: 603 33 33 44