icon
avatar
blessedmary
Zpráva byla změněna    16. zář 2020    

Hele vadí Vám takhle 🐕? V klidu, ležící a cucici

avatar

Vadilo by mi sednout se po pejskovi na polštář. Určitě pouští chlupy. Jinak by mi to bylo jedno.

16. zář 2020
avatar

Mi ne(*_*) jsem Pejskar ale umím si představit, že někomu ano

16. zář 2020
avatar

Vadí mi to úplně stejně, jako děti co strkají na sedačku boty. Prostě co se dotýká delší dobu země nemá na sedačce co dělat.

16. zář 2020
avatar

Ano a to jsem pejskař, má být na zemi nebo v tašce 🙂

16. zář 2020
avatar

Me to neva. Bůh ví na co si sedám v MHD 🤦😂

16. zář 2020
avatar

Taky mame psa, na židli prostě nepatří, když už tak pod něj dát mikinu apod, jinak na zem, vadí mi to, nechci si sedat do psích chlupů a špíny že země když někam přijdu posedet

16. zář 2020
avatar

Vadi. Pes patri na zem. Tohle polidstovani neni dobry jak pro psa tak pro lidi. Jsem pejskar, psy miluju...

16. zář 2020
avatar

Vadilo. Stejně jako deti, které botama špíní židli, sedačku. Ještě kdyby pod nim byla deka tak ok. Ale nechtěla bych si sednout na špinavý, chlupatý podsedak. Ale jinak pejsky miluju 😁

16. zář 2020
avatar

Ano, vadí, nesnáším chlupy na oblečení.

16. zář 2020
avatar

Ano, vadí.

16. zář 2020
avatar

Pokud je ten polštář jeho tak nevidím problém.

16. zář 2020
avatar

Vadi. A psa mam taky.

16. zář 2020
avatar

@dandaa jo to mě nenapadlo, pokud je jeho tak by mimto taky nevadilo 😁

16. zář 2020
avatar

@dandaa jj je, ja zapomenal říct, ze je jeji, je to starsi pani uz, nerada lezi na zemi 🙈 ale nic nedela, jen lezi a kouka po nasich dětech

16. zář 2020
avatar

Psi miluju, ale ano, vadí.

16. zář 2020
avatar

Máme psa, ale tohle mi taky vadí. Když už si ho chci dát "nahoru", tak si ho dám na klín, a to nemáme takového drobka, ale kolenového 12kg hafana. A vždycky tedy se odsunu od stolu. Pes u stolu nemá co dělat, nezávisle na tom, jestli je polštář nebo deka pod ním jeho nebo není.

16. zář 2020
avatar

Nevadí. Vždyť nic nedělá, v klidu leží.

16. zář 2020
avatar

@blessedmary tak pokud je to její polštářek, tak bych byla smirlivejsi, zvlášť na zahrádce.

16. zář 2020
avatar

Upřímně? Doma ne, ale pokud jdu někam do kavárny, na zahrádku,... Tak ano. Vadí.

16. zář 2020
avatar

Ano, zvlášť když si na ten postará pak nám sednout a děti vše osahaji. Pes patří na zem a ne na židli.

16. zář 2020
avatar

Ne, nevadi vubec, ani by me to nenapadlo. Pokud nesteka, nikam ke me nezdrha, je mi to fuk. Dokonce ani ty chlupy by mi nevadily, si myslim, ze sedam na horsi (mhd, atd.).

16. zář 2020
avatar

Jsem "nepejskař"😀 a tohle by mi bylo úplně jedno... Když neštěká a nelítá 🤷

16. zář 2020
avatar

Vůbec, to mi víc vadí děti v nákupnim košíku kam si dá člověk jídlo

16. zář 2020
avatar

Mě by to nevadilo.

16. zář 2020
avatar

Nevadí

16. zář 2020
avatar

@alubif ten podsedak je jeji

16. zář 2020
avatar

@leniczka23 tohle mi přijde ideální stav a rozhodně lepší než velký otravný pes u stolu.
@blessedmary chce svůj klídek, taky mám staršího mini psa

16. zář 2020
avatar

Pokud je polštářek pejska, tak by mi to nevadilo, jinak ano

16. zář 2020
avatar

Jestli je v klidu a na svém polštáři, tak by mi vůbec nevadil🐶 Byl nějaký problém?

16. zář 2020
avatar

@blessedmary Pokud to je její polštář, tak nevadí.

16. zář 2020
avatar

Nevadí a psa nemám

16. zář 2020
avatar

Podsedak je pejskovi ,tak nevadí

16. zář 2020
avatar
16. zář 2020
avatar

Vadi a moc. Mam civavu a vyperu ji na zem. Je to pes
Nema co delat u stolu. Fuj. A to ze je pes stary mi je jedno taky.

16. zář 2020
avatar

@vitkovakaterina Dělala jsem servírku brigádně 13 let a kolik jsem viděla psů na židli, na stole, jak je páníčci krmili z vidliček... Humusárna... Pes patří na zem!

16. zář 2020
avatar

@evina92 souhlas. U nas kam chodim do oblibenebo baru hned tyto lidi upozorni a pokud neuposlechnou neobsluhuji nebo je rovnou vyprovodi.

16. zář 2020
avatar

@vitkovakaterina Já upozorňovala x-krát! Nezájem! A šéf? Idiot, co nechtěl přijít o usoplených 200 ,- za útratu, tak tam poslal kolegu, co byl přizdisráč!

16. zář 2020
avatar

@evina92 😂😂😂😂😂😂

16. zář 2020
avatar

@vitkovakaterina Teď už se taky směju, když tam nemakám a nemusím jíst vidličkou, co olízali všichni psi v kraji 😀 Tehdy jsem zuřila!

16. zář 2020
avatar

@evina92 me nejvic vadi polidstovani a sislani. Za to bych ukopla hlavu

16. zář 2020
avatar

@vitkovakaterina Kamarádky máma takhle zabila svýho milivanýho psa! Dávala mu všechno lidský jídlo přímo u stolu, dokonce i víno mu dala, protože Daisynka byla dáma... Chcípla na DNU, divný 🙄 😀 Jako jasně, pes je člen rodiny, milujeme je, ale vše má své hranice!

16. zář 2020
avatar

No jasně, že neva 😊

16. zář 2020
avatar

Neva,kolikrat mi vadi vic nekteri lidi 🤣🤣🤣

16. zář 2020
avatar

Nevadí...

16. zář 2020
avatar

Dřív než se nam to tu zvrhne, coz bych nerada. Diky vsem za Vase názory 👌 a pěkný večer 💋

16. zář 2020
avatar

Pod nasi cubu bych dala deku nebo svoji mikinu. Ale obvykle ji mivam na kline, schovanou prakticky pod stolem. Je to krysarik se 3 kg, tezko by si lehla na zem, na to je moc velka lady 🤣

16. zář 2020
avatar

Jsem Pejskar a vadí,strašně. Pes zůstane psem,tedy ke stolu nepatří a ke stolu v restauraci už vůbec ne. A že je starý? Máme taky starého,ale ke stolu ho neposazujem.

16. zář 2020
avatar

Je to židle pro lidi... pes má být na zemi.

16. zář 2020
avatar

Můj sedesatikilovej by byl taky cute 😁😁❤️

16. zář 2020
avatar

@lenulacek 🤭😂💞

16. zář 2020
avatar

Nevadí! Nevidím v tom žádný problém 🙂

16. zář 2020
avatar

Mne osobne nevadi, ale kdyz to nekomu vadi, tak at sveho pejska na zidlicku nedava.....

18. zář 2020
avatar

@lacehea 😂😂💞

18. zář 2020
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný