icon
avatar
denikzaslouzilemamy
Zpráva byla změněna    18. lis 2021    

Louskáček! Je snad něco, co připomíná více Vánoce, než krásná, dřevěná figurka Louskáčka?❤
Léta jsem sháněla toho svého, opravdového, jedinečného, který mě zaujme hned na první pohled a musím říct, že letos jsem byla úspěšná a tak se nám sešli Louskáčci doma hned dva 😅
Letos se s nimi doslova roztrhl pytel a jsou vidět na ubrouscích, utěrkách, mini a maxi velikosti, můžete si vybrat, jaké ho si jen přejete.

Nejvíce mě letos zaujaly Louskáčci od a i když zrovna Villeroy & Boch, to už je taková, jiná cenová a na ten si ještě budu muset počkat, ale věřím, že se jednou dočkám.

Jaká ozdoba je pro Vás symbolem Vánoce a máte už taky Louskáčka nebo Vás nechávají chladnými?

Mějte se krásně,

Monika

avatar

Co je na Louskackovi vánoční? Vůbec se nechytam. 🤔🙄

18. lis 2021
avatar

😍🤩😊

18. lis 2021
avatar

Nemame doma ani jednoho, manzelovi se nelibi... ale jakmile potkám nejakeho pekneho v obchode,bude můj 😊😊 me se nejvic libi film Vánoční polibek, kde louskacka nacvicuji a ten hlavni hrdina ma i dum vyzdobeny ve stylu tradicnich Vánoc 🙂🙂

18. lis 2021
avatar

Už jsme je vystavili. 🙂 Mám zlatého a stříbrného louskáčka z www.decorlighting.cz - jsou nádherní. A už jsme vytáhli i knížku. S holčičkami je to naše nejoblíbenější, obzvláště před Vánoci. 🙂

18. lis 2021
avatar

@88petule jé, to je krásné 🤍já se už bála, že jsem jediná, komu se líbí 😀

18. lis 2021
avatar

Máme sbírku louskáčků. Tak 15 jich bude 🙈. Ale ještě leží v krabici, protože abychom je mohli vystavit, musíme běžné dekorace z poliček sundat 😄

18. lis 2021
avatar

@kristynkal ahoj Kristy, tak ho manželovi neukazuj 😀 krásného mají ještě v M&S:

https://www.marksandspencer.com/cz/pokojová-dek...

A v Tchibo:
https://www.tchibo.cz/drevena-figurka-ve-vzhled...

18. lis 2021
avatar

@radkamorrisova 😀 začíná se mi to líbit 😀

18. lis 2021
avatar

@murynka to jsou Fešáci 🤍😉

18. lis 2021
avatar

Má je Jysk👍

18. lis 2021
avatar

Mám jako ozdobu na stromek... Krásná...

18. lis 2021
avatar

A já mám zrovna jedině Louskáčka, to je pro mě pravá vánoční atmosféra, pustit si ho a ponořit se do té pohádky. Tanec švestkové víly, z něj mám úplně husí kůži 😍 Docela koukám, že se to líbí i někomu jinému. Ten Louskáček na 1.fotce je absolutně boží, takovýho bych chtěla mít.

@kolibricek36 Je to vánoční pohádka.

18. lis 2021
avatar

Jeee holky diky za odkazy urcite chlapovi objednam on je má rad ,my je máme z Německa všechny

19. lis 2021
avatar

@ann206 promiň ale já tohle fakt jako vánoční motiv nemám
Prijde mi, že tu z každé prkotiny dělají nějaký zvyk.

19. lis 2021
avatar

@kolibricek36 promin ale pro me to neni prkotina. Poslouchali jsme to doma od detstvi, kdyz jsem byla mala. Ne vsechno, co mas ty zazite, se da povazovat za jedine spravne.

19. lis 2021
avatar

@kolibricek36 Louskacek je rusky balet od Cajkovskeho, ktery se odehrava o Vanocich, tak mozna proto?

19. lis 2021
avatar

My je máme vystavené doma po cely rok ,ale máme je rádi 🤩

19. lis 2021
avatar

@ann206 děkuji 🙂sehnala jsem ho v Německu na trzích 🤍Louskacka taky miluji a léta toužíme vidět baletní představení ruského souboru🤍

19. lis 2021
avatar

@murynka jsou nádherní, že?🙂

19. lis 2021
avatar

@mimco mají je asi teď všude😀

19. lis 2021
avatar

@biciklissie tak tomu to musí na stromku slušet 🤍

19. lis 2021
avatar

@kolibricek36 já si myslim, že každý má právo na svůj zvyk a tradici😉buďme k sobě tolerantní a respektujme se 🙂

19. lis 2021
avatar

@denikzaslouzilemamy já to nikomu neberu, ať si má doma třeba polární Express jeho vec, 🙈🙈🙈🙈

19. lis 2021
avatar

@kolibricek36 teda ale to je výborný nápad 😀

19. lis 2021
avatar

@denikzaslouzilemamy že jo. 🤣🤣🤣🤣🤣 Čekám už na fotku 🤣🤣🤣🤣🤣

19. lis 2021
avatar

Já si letos dovezla z Luhačovic. Ale ten tvůj 😍
Těším se, až ho dám na stromeček.

19. lis 2021
avatar

Já louskáčka figurku poprvé viděla až na netu před pár lety. Do té doby jsem vůbec netušila že by měl s vánoci nějaké velké spojení.

19. lis 2021
avatar

@chocomorocco Je, já si ho právě taky dovezla z luhacovic.

sticker
19. lis 2021
avatar

@kolibricek36 neprovokuj😀

19. lis 2021
avatar

@chocomorocco děkuji moc🤍a pochlub se i Ty🤍

19. lis 2021
avatar

@denikzaslouzilemamy jsou také jsme je právě před par lety objevili v Německu a každý rok kupujeme 😊jednoho loni jsem mu dala dva 😀😀ale holky pro něj mají každá louskacka ,ale ne takového -jedna taková ozdoba a druhá taková doza

19. lis 2021
avatar

@denikzaslouzilemamy já jsem teď zavřená v ložnici v izolaci. 😁 Posílám aspoň fotku louskacka, který stojí v Luhačovicích před tím obchudkem.

19. lis 2021
avatar

Víc vánoční než Louskáček je pro mě Ježíšek v jesličkách... ale jinak nic proti Louskáčkům, máte je holky pěkné

19. lis 2021
avatar

Videla jsem obrovské v MOBELIXU. Cenu nevim, ale měli minimálne metr

19. lis 2021
avatar

@chocomorocco páni, ten je🤍

20. lis 2021
avatar

@jaspina to nevím, jestli potěší manžela 😀

20. lis 2021
avatar

Louskacek pro mě vůbec nic neznamená. Ani s Vánoci ho spojeného nemám... ale je to zajímavá a hezká Vaše tradice.

25. pro 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@chocomorocco nedávno jsem byla v lázních. Myslela jsem, že tam jsou netradiční louskáčky na ořechy. Ne?

25. pro 2021
avatar

@amoremio5 v tom obchůdku? Paní tam prodává bižuterii, pitka na pramenite vody, hrníčky a právě louskacky. Ale nejsou funkční, jsou to jen ozdoby.

25. pro 2021
avatar

@chocomorocco jsem blbá, já myslela, že ten Louskáček jsou louskáčky na ořechy, vůbec jsem si to nedala do spojitosti s operou 🤣

25. pro 2021
avatar
25. pro 2021