🌜 MALÉ OZNÁMENÍ A OTÁZKA🌜
Zdravím Vás maminky(i tatínky),
málokdo to tu o mě asi ví, ale duší jsem spisovatelka a psaní je moje velká láska.
Už pár dní, se mi honí nápad na vánoční příběh o skřítkovi, který s pomocí malé holčičky najde kouzlo Vánoc.
A tak mě napadá, kde jinde se zeptat, než tady, mezi maminkami a lidmi, kteří mě sledují dlouho, byl by o něj zájem? Chtěly/i byste ho dětem číst?
Byl by na pár stránek, nic složitého, dlouhého, spíše pro menší čtenáře do 11-ti let.
Budu ráda, za každý komentář a mějte se krásně,
Monika
Proč ne 🙂 Ale u nás je otázka, jestli by o to stály děti, najít čtení, které by je zaujalo, není snadné. Pokud v příběhu není roztomilé koťátko, je to skoro bez šance 😄
Anooo my určitě. Syn má zdravotní postižení, možná nikdy se nenaučí úplně sám číst, ale my mu čteme rádi
@mamadvoudeti děkuju 🙂
@jaja01k že by koťáko na přání? 😀
@lachipie ❤
Taky jsem pro. Vánočních příběhů není nikdy moc 😍
To je krásný nápad 👍 ja bych ho detem cetla.
Taky bych klidně přečetla s dcerou.
Ráda. Když to bude bez chyb 😉
@juliet84 to mě moc těší, děkuji 🙂
@rotkapchen děkuju moc!
@cassidyl děkuju, vy jste skvělé!
Ano, taky se pridavam 😉 za me ano
@alneka ony jsou nějaké knihy s chybama? 😲 To jsem jeste snad nemela tu čest 😲 že je spousta nových pohádek totální slátanina, ale chyby tam snad nejsou, nebo o nich nevím 😅
@martinka_33 Jestli to spíš nebyla narážka na ty minimálně 2 pravopisné chyby v původním postu 😉. Jinak mně by se takový příběh pro děti líbil také 🙂
Take bych to ráda synovi přečetla... Miluju toto téma
Tady se ale nemluvi primo o knize, ne? Kdyztak to muze nekdo zkontrolovat. Spis nez chyby by mi vadilo, kdyby to bylo nudne, prazdne, bez obsahu.
Super napad, vanocni pribehy jsou moc fajn 👍
ach, uvitala bych neco, kde se objevi hodny skritek, protoze dcera ma tech uz 14dni nocni mury o zlych skritcich a ne a ne ji to pustit 😖😩takze za me určitě ano!!! 🤩❤️
Jsem pro, mám malou holčičku 3,5 roku a, čte se u nás pořád.
@misuleon on bude hodný, trosku trouba😀
@daisymaminka 🤍
@penny87 děkuji 🤍
@barus7 🤍
@denikzaslouzilemamy ideální!!! momentálně zahanime zle skritky ze snu vodou se soli-ze jim nebude chutnat a uz k nam neprijdou...🤣 a taky svetylkama, ty se jim pry nelibi, protoze jsou moc vesele... tak jen takovy tip, kdyby se náhodou hodilo 🤣
Já určitě ❤️❤️❤️