icon

🌜 MALÉ OZNÁMENÍ A OTÁZKA🌜

Zdravím Vás maminky(i tatínky),

málokdo to tu o mě asi ví, ale duší jsem spisovatelka a psaní je moje velká láska.
Už pár dní, se mi honí nápad na vánoční příběh o skřítkovi, který s pomocí malé holčičky najde kouzlo Vánoc.
A tak mě napadá, kde jinde se zeptat, než tady, mezi maminkami a lidmi, kteří mě sledují dlouho, byl by o něj zájem? Chtěly/i byste ho dětem číst?
Byl by na pár stránek, nic složitého, dlouhého, spíše pro menší čtenáře do 11-ti let.

Budu ráda, za každý komentář a mějte se krásně,

Monika

avatar

Já určitě ❤️❤️❤️

15. pro 2021
avatar

Proč ne 🙂 Ale u nás je otázka, jestli by o to stály děti, najít čtení, které by je zaujalo, není snadné. Pokud v příběhu není roztomilé koťátko, je to skoro bez šance 😄

15. pro 2021
avatar

Anooo my určitě. Syn má zdravotní postižení, možná nikdy se nenaučí úplně sám číst, ale my mu čteme rádi

15. pro 2021
avatar

@mamadvoudeti děkuju 🙂

@jaja01k že by koťáko na přání? 😀

@lachipie

15. pro 2021
avatar

Taky jsem pro. Vánočních příběhů není nikdy moc 😍

15. pro 2021
avatar

To je krásný nápad 👍 ja bych ho detem cetla.

15. pro 2021
avatar

Taky bych klidně přečetla s dcerou.

15. pro 2021
avatar

Ráda. Když to bude bez chyb 😉

15. pro 2021
avatar

@juliet84 to mě moc těší, děkuji 🙂

@rotkapchen děkuju moc!
@cassidyl děkuju, vy jste skvělé!

15. pro 2021
avatar

Ano, taky se pridavam 😉 za me ano

15. pro 2021
avatar

@alneka ony jsou nějaké knihy s chybama? 😲 To jsem jeste snad nemela tu čest 😲 že je spousta nových pohádek totální slátanina, ale chyby tam snad nejsou, nebo o nich nevím 😅

15. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@martinka_33 Jestli to spíš nebyla narážka na ty minimálně 2 pravopisné chyby v původním postu 😉. Jinak mně by se takový příběh pro děti líbil také 🙂

15. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Take bych to ráda synovi přečetla... Miluju toto téma

15. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Tady se ale nemluvi primo o knize, ne? Kdyztak to muze nekdo zkontrolovat. Spis nez chyby by mi vadilo, kdyby to bylo nudne, prazdne, bez obsahu.

15. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Super napad, vanocni pribehy jsou moc fajn 👍

15. pro 2021
avatar

ach, uvitala bych neco, kde se objevi hodny skritek, protoze dcera ma tech uz 14dni nocni mury o zlych skritcich a ne a ne ji to pustit 😖😩takze za me určitě ano!!! 🤩❤️

15. pro 2021
avatar

Jsem pro, mám malou holčičku 3,5 roku a, čte se u nás pořád.

15. pro 2021
avatar

@misuleon on bude hodný, trosku trouba😀

15. pro 2021
avatar
15. pro 2021
avatar

@penny87 děkuji 🤍

15. pro 2021
avatar
15. pro 2021
avatar

@denikzaslouzilemamy ideální!!! momentálně zahanime zle skritky ze snu vodou se soli-ze jim nebude chutnat a uz k nam neprijdou...🤣 a taky svetylkama, ty se jim pry nelibi, protoze jsou moc vesele... tak jen takovy tip, kdyby se náhodou hodilo 🤣

15. pro 2021