icon
1 / 1
avatar

Peru vždy vše

19. kvě 2020
avatar
19. kvě 2020
avatar

Vždycky všechno. 😊

19. kvě 2020
avatar

Vždy jde nejdřív všechno do pračky. Nikdy nevím kdo na to sahal predemnou a nemám ani ráda takový ten zápach nového 🙊

19. kvě 2020
avatar

Vždy vše

19. kvě 2020
avatar

Jediné, co neperu jsou zimní bundy

19. kvě 2020
avatar
19. kvě 2020
avatar

Neperu bundy, jinak vše.

19. kvě 2020
avatar

Peru jen lozni a osusky, protoze ty jaksi nove "nesajou".

19. kvě 2020
avatar

Peru vše

19. kvě 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Peru vždy všechno 😊

19. kvě 2020
avatar

Peru vše 🙂

19. kvě 2020
avatar
19. kvě 2020
avatar

nic, nebo jen výjimečně

19. kvě 2020
avatar

Naprosto vsechno, neumim si predstavit, ze si koupim v kamene prodejne vec na kterou hrabe milion lidi a vezmu ji na sebe, a to nemluvim o treba spodnim pradle, fuj

19. kvě 2020
avatar

Úplně všechno.

19. kvě 2020
avatar

Peru všechno. Dřív jsem to nedělala (ještě před dětma) a teď to vůbec nechápu 🙈😂

19. kvě 2020
avatar

Peru vše, v životě bych si na sebe nevzala nevyprané, nové oblečení.

19. kvě 2020
avatar

Vše, nedala bych to špinavé do skříně.

19. kvě 2020
avatar

Peru vždy vše

19. kvě 2020
avatar

Peru úplně vše, nedovedu si představit, že bych to nevyprala, protože nevím, kde to leželo, kdo na to sahal.

19. kvě 2020
avatar

Peru všechno, co je nove

19. kvě 2020
avatar

nikdy nic, ani jsem to nedělala a dělat nebudu.

19. kvě 2020
avatar

@berenika39
@konidana
@m.e.l holky a vam fakt nevadi pocit, ze na to saha plno lidi??Spodni pradlo treba?

19. kvě 2020
avatar

Peru vsechno krome zimnich bund pro nas, nechci riskovat, ze bundu za 4 tisice hned znicim. Detem i ty bundy.

19. kvě 2020
avatar

Peru vše, jedna věc, je že na to sahalo několik lidí druhá, že většina tkanin aby se uzavřelo vlákno musí projít praním aby byli správně funkční 🙂 . Například ručníky, utěrky , pleny ty aby správně sály musí se vyprat někdy i několikrát .

19. kvě 2020
avatar

@berenika39 Fakt ani pradlo? Me uz od detstvi desi predstava, ze chytnu nejaky opar jako jedna mamcina znama, protoze nevyprala novy kalhotky.

19. kvě 2020
avatar

taky peru vse, mimo zimni bundy.. Uplne se mi hnusi predstava, co bych na sebe dala, kdyby to nebylo vyprane. Navic to obleceni smrdi.. Manzel se smeje, ze vyperu i ponozky, nez si je muze vzit...

19. kvě 2020
avatar

@vanilkacka spoluzacka taky mela, si pamatuju chudak a bylo to z nevypranejch spodaru

19. kvě 2020
avatar

@lezimpodstolem nevyprane spodní prádlo si neumím představit ani za mák. Navíc to tak jako smrdí 😏

19. kvě 2020
avatar

@lezimpodstolem jojo. Navic mne kdysi kamoska pracujici v meziskladu, kde byly znacky typu HM, M&S atd., rikala, ze je to tam v hroznych podminkach a ze bez vyprani by na sebe nevzala nic.

19. kvě 2020
avatar

peru vše, neumím si představit, že bych nosila něco, co měla x lidí na sobě a válelo se to kdoví kde..

19. kvě 2020
avatar

@ivakalinova prave, ja treba vytahnu triko z hmka, z eshopu, je to normalne zabaleny, ale jednak je to uplne "naskrobeny" nebo jak to rict, a zadruhe to proste smrdi tou novotou

19. kvě 2020
avatar

@lezimpodstolem ne. Já jsem obecně hodně otrlá (plno lidí by řeklo prase 😉 )

19. kvě 2020
avatar

@vanilkacka no ja si to zive pamatuju, chudak musela si delat nejaky koupele na spodek atd

19. kvě 2020
avatar

@konidana no to jsi asi, promin ....Nemyslim to zle, vsak je to teda kazdeho vec, ale kdyz vidim treba v tescu ze tam hrabne na kazdickou vec trilion lidi bre

19. kvě 2020
avatar

@konidana jinak to asi jsi jsem myslela otrla😂

19. kvě 2020
avatar

Všechno. I když jsme přivezli od bráchy oblečení po jeho klukách, čerstvě vyprané, stejně šlo do pračky. Smrdí mi to, sahali na to lidi, kdo vi, kde se to válelo...

19. kvě 2020
avatar

Peru všechno, pracovala jsem kdysi ve skladu s oblečením a krabice byli počurane atd. Takže nikdy bych nic nedala na sebe

19. kvě 2020
avatar

Peru všechno, jen občas novou bundu nevyperu

19. kvě 2020
avatar

@lezimpodstolem Tak spodni pradlo kupuji zabalene po x kusech. . . Nekupuji si sexy pradelko v pevnych obchodech. 🤷

19. kvě 2020
avatar

peru vše, krom bund

19. kvě 2020
avatar

@m.e.l tak ja si taky nekupuju sexy pradlo, ale treba v tescu baleny spodary stejne preperu😂

19. kvě 2020
avatar

@lezimpodstolem No ja kupuji pro kluky v Lidl eshop a pro sebe bonprix - sexy spodary alá bombardaky. 😂 Moje prdel snese hodne. Jo a kdyz se Jara odplenkovaval, tak spodary byly do peti minut po nasazeni prane. 😂

19. kvě 2020
avatar

Kromě silonek peru všechno

19. kvě 2020
avatar

Všechno. Jinak bych to na sebe nevzala.

19. kvě 2020
avatar

neperu bundy a ponožky, jinak vse

19. kvě 2020
avatar

Peru všechno

19. kvě 2020
avatar

Já peru všechno nové. Nemám ráda, jak je oblečení z obchodu načichlé a navíc ten pocit kolik lidí ho mělo na sobě...

19. kvě 2020
avatar

Chtěla jsem napsat všechno, ale ty silonky ne, jak píše @elinka89

19. kvě 2020
avatar

@lezimpodstolem to je ono, je to naškrobený a děsně takové tvrdý 😅

19. kvě 2020
avatar

Detem peru vse, sobe taky mimo ponozek a bund.

19. kvě 2020
avatar

Já to neperu ani z toho, ze na to někdo sahá, ale protože jsem kdysi četla, ze Na to před prodejem dávají nějaká zmekcovadla, aby to bylo příjemné na dotek.

19. kvě 2020
avatar

Take peru vzdy vse.

19. kvě 2020
avatar

Tak ze 3/4 nových věcí nejprve vyperu, ale přiznám se, že třeba když dětem koupím nové tričko, tak jim dovolím si ho rovnou vzít... Určitě vždy peru spodní prádlo a oblečení, které koupím po někom (jakože spoustu oblečení mají děti bazárkové)

19. kvě 2020
avatar

Peru vše 🙂 Někdy i ty zimní bundy 🙂

19. kvě 2020
avatar

Vse nove jde nejdriv do pracky 😉

19. kvě 2020
avatar

Peru uplne vse co zakoupim..... Rucniky, uterky,zaclony, zavesy, klidne i rukavice, cepice, ponozky, bundy..... Opravdu vse projde prvni prackou, nesnasim ten smrad jakoby te "novoty" 😊

19. kvě 2020
avatar

Jsem švadlena, pracovala jsem kdysi 😀 i v obrovské šicí dílně, NIKDY bych si na sebe nevzala nic co koupím a nevyperu, já to koupím a hned dávám do pračky, žádný vyperu to zítra 🙂

19. kvě 2020
avatar

Všechno. Ta představa kdo na to sahal nebo to dokonce měl na sobě... 😣

19. kvě 2020
avatar

Peru naprosto vše a už i moje děti to považují za samozřejmost.

19. kvě 2020
avatar

Peru vše. Bývá to čímsi napuštěné, smradlavé a bůh ví kdo na to sahal nebo si zkoušel... 😖

19. kvě 2020
avatar

Peru vše kromě bund a ponožek. Teda klukům vlastně úplně vše.

19. kvě 2020
avatar

Peru vše kromě nových sukní Black Mountain. Ty nejprve chvilku ponosím 🙂

19. kvě 2020
avatar

Peru vse.

19. kvě 2020
avatar

Já peru jen ručníky, povlečení a oblečení pro mladšího syna. Jinak nic. Ale to bylo před koronou🤦‍♀️😅

19. kvě 2020
avatar

Peru vse mimo ponozek.

19. kvě 2020
avatar

Peru vše i když je to třeba zabalene.

19. kvě 2020
avatar

Peru všechno nové.

19. kvě 2020
avatar

Peru vše kromě bund a ponožek.

19. kvě 2020
avatar

Vždycky všechno 🙂

19. kvě 2020
avatar

Krom bund a ponožek úplně všechno. Představa že si oblékám tričko po nějaké spocené paní 😬😬😬

19. kvě 2020
avatar

Vždycky všechno. Nedokážu si představit, že bychom si já, děti nebo manžel na sebe vzali něco, co není čisté. A to koupené věci nejsou, hrabe se v tom plno lidí, kdoví kolikrát se to válí po zemi...

19. kvě 2020
avatar

Peru vše! Všechno nové mi smrdí 🤦🏼‍♀️😂

19. kvě 2020
avatar

Krome doapelych zimnich bund peru vzdy vsechno.

19. kvě 2020
avatar

Peru vždy všechno

19. kvě 2020
avatar

Také peru vše kromě dospěláckých zimních bund a kabátů. Bojím se, že je hned zničím.

19. kvě 2020
avatar

Tak koukám, že většina z vás pere téměř všechno. Mně to vždycky přišlo takové logické. A nikdy jsem nepřemýšlela, že bych to dělala jinak.

Děkuji moc za odpovědi ❤️❤️❤️

19. kvě 2020
avatar

Peru vše kromě silonek ☺️

19. kvě 2020
avatar

@lilinnka já prala i ty, ale na fb často čtu "nová, neprana, dvakrát oblečená"...

20. kvě 2020
avatar

Peru asi všechno, krom silonek, možná občas se stane, že nevyperu bundu, co má nějaké extra podmínky na praní. Nevyprané je pro mě fujky 😅 a navíc to tak nějak divně smrdí (v ojedinělých případech voní)

20. kvě 2020
avatar

Peru všechno. Ani ne tak kvůli lidem v obchodě co na to sahají spíš kvůli výrobě. Vadí mi jak se to válí kdoví kde a taky mám pocit, že musím neutralizovat pripadne zbytky barvy (což je asi blbost)

22. kvě 2020
avatar

@dominikamatyas přesně, taky jsem nakoukla do zákulisí, takže bez vyprání ani ponožky

22. kvě 2020