Ano peru
Vždycky všechno. 😊
Vždy jde nejdřív všechno do pračky. Nikdy nevím kdo na to sahal predemnou a nemám ani ráda takový ten zápach nového 🙊
Vždy vše
Jediné, co neperu jsou zimní bundy
Ano
Neperu bundy, jinak vše.
Peru jen lozni a osusky, protoze ty jaksi nove "nesajou".
Peru vše
Peru vždy všechno 😊
Peru vše 🙂
peru vše
nic, nebo jen výjimečně
Naprosto vsechno, neumim si predstavit, ze si koupim v kamene prodejne vec na kterou hrabe milion lidi a vezmu ji na sebe, a to nemluvim o treba spodnim pradle, fuj
Úplně všechno.
Peru všechno. Dřív jsem to nedělala (ještě před dětma) a teď to vůbec nechápu 🙈😂
Peru vše, v životě bych si na sebe nevzala nevyprané, nové oblečení.
Vše, nedala bych to špinavé do skříně.
Peru vždy vše
Peru úplně vše, nedovedu si představit, že bych to nevyprala, protože nevím, kde to leželo, kdo na to sahal.
Peru všechno, co je nove
nikdy nic, ani jsem to nedělala a dělat nebudu.
@berenika39
@konidana
@m.e.l holky a vam fakt nevadi pocit, ze na to saha plno lidi??Spodni pradlo treba?
Peru vsechno krome zimnich bund pro nas, nechci riskovat, ze bundu za 4 tisice hned znicim. Detem i ty bundy.
Peru vše, jedna věc, je že na to sahalo několik lidí druhá, že většina tkanin aby se uzavřelo vlákno musí projít praním aby byli správně funkční 🙂 . Například ručníky, utěrky , pleny ty aby správně sály musí se vyprat někdy i několikrát .
@berenika39 Fakt ani pradlo? Me uz od detstvi desi predstava, ze chytnu nejaky opar jako jedna mamcina znama, protoze nevyprala novy kalhotky.
taky peru vse, mimo zimni bundy.. Uplne se mi hnusi predstava, co bych na sebe dala, kdyby to nebylo vyprane. Navic to obleceni smrdi.. Manzel se smeje, ze vyperu i ponozky, nez si je muze vzit...
@vanilkacka spoluzacka taky mela, si pamatuju chudak a bylo to z nevypranejch spodaru
@lezimpodstolem nevyprane spodní prádlo si neumím představit ani za mák. Navíc to tak jako smrdí 😏
@lezimpodstolem jojo. Navic mne kdysi kamoska pracujici v meziskladu, kde byly znacky typu HM, M&S atd., rikala, ze je to tam v hroznych podminkach a ze bez vyprani by na sebe nevzala nic.
peru vše, neumím si představit, že bych nosila něco, co měla x lidí na sobě a válelo se to kdoví kde..
@ivakalinova prave, ja treba vytahnu triko z hmka, z eshopu, je to normalne zabaleny, ale jednak je to uplne "naskrobeny" nebo jak to rict, a zadruhe to proste smrdi tou novotou
@lezimpodstolem ne. Já jsem obecně hodně otrlá (plno lidí by řeklo prase 😉 )
@vanilkacka no ja si to zive pamatuju, chudak musela si delat nejaky koupele na spodek atd
@konidana no to jsi asi, promin ....Nemyslim to zle, vsak je to teda kazdeho vec, ale kdyz vidim treba v tescu ze tam hrabne na kazdickou vec trilion lidi bre
@konidana jinak to asi jsi jsem myslela otrla😂
Všechno. I když jsme přivezli od bráchy oblečení po jeho klukách, čerstvě vyprané, stejně šlo do pračky. Smrdí mi to, sahali na to lidi, kdo vi, kde se to válelo...
Peru všechno, pracovala jsem kdysi ve skladu s oblečením a krabice byli počurane atd. Takže nikdy bych nic nedala na sebe
Peru všechno, jen občas novou bundu nevyperu
@lezimpodstolem Tak spodni pradlo kupuji zabalene po x kusech. . . Nekupuji si sexy pradelko v pevnych obchodech. 🤷
peru vše, krom bund
@m.e.l tak ja si taky nekupuju sexy pradlo, ale treba v tescu baleny spodary stejne preperu😂
@lezimpodstolem No ja kupuji pro kluky v Lidl eshop a pro sebe bonprix - sexy spodary alá bombardaky. 😂 Moje prdel snese hodne. Jo a kdyz se Jara odplenkovaval, tak spodary byly do peti minut po nasazeni prane. 😂
Kromě silonek peru všechno
Všechno. Jinak bych to na sebe nevzala.
neperu bundy a ponožky, jinak vse
Peru všechno
Já peru všechno nové. Nemám ráda, jak je oblečení z obchodu načichlé a navíc ten pocit kolik lidí ho mělo na sobě...
@lezimpodstolem to je ono, je to naškrobený a děsně takové tvrdý 😅
Detem peru vse, sobe taky mimo ponozek a bund.
Já to neperu ani z toho, ze na to někdo sahá, ale protože jsem kdysi četla, ze Na to před prodejem dávají nějaká zmekcovadla, aby to bylo příjemné na dotek.
Take peru vzdy vse.
Tak ze 3/4 nových věcí nejprve vyperu, ale přiznám se, že třeba když dětem koupím nové tričko, tak jim dovolím si ho rovnou vzít... Určitě vždy peru spodní prádlo a oblečení, které koupím po někom (jakože spoustu oblečení mají děti bazárkové)
Peru vše 🙂 Někdy i ty zimní bundy 🙂
Vse nove jde nejdriv do pracky 😉
Peru uplne vse co zakoupim..... Rucniky, uterky,zaclony, zavesy, klidne i rukavice, cepice, ponozky, bundy..... Opravdu vse projde prvni prackou, nesnasim ten smrad jakoby te "novoty" 😊
Jsem švadlena, pracovala jsem kdysi 😀 i v obrovské šicí dílně, NIKDY bych si na sebe nevzala nic co koupím a nevyperu, já to koupím a hned dávám do pračky, žádný vyperu to zítra 🙂
Všechno. Ta představa kdo na to sahal nebo to dokonce měl na sobě... 😣
Peru naprosto vše a už i moje děti to považují za samozřejmost.
Peru vše. Bývá to čímsi napuštěné, smradlavé a bůh ví kdo na to sahal nebo si zkoušel... 😖
Peru vše kromě bund a ponožek. Teda klukům vlastně úplně vše.
Peru vše kromě nových sukní Black Mountain. Ty nejprve chvilku ponosím 🙂
Peru vse.
Já peru jen ručníky, povlečení a oblečení pro mladšího syna. Jinak nic. Ale to bylo před koronou🤦♀️😅
Peru vse mimo ponozek.
Peru vše i když je to třeba zabalene.
Peru všechno nové.
Peru vše kromě bund a ponožek.
Vždycky všechno 🙂
Krom bund a ponožek úplně všechno. Představa že si oblékám tričko po nějaké spocené paní 😬😬😬
Vždycky všechno. Nedokážu si představit, že bychom si já, děti nebo manžel na sebe vzali něco, co není čisté. A to koupené věci nejsou, hrabe se v tom plno lidí, kdoví kolikrát se to válí po zemi...
Peru vše! Všechno nové mi smrdí 🤦🏼♀️😂
Krome doapelych zimnich bund peru vzdy vsechno.
Peru vždy všechno
Také peru vše kromě dospěláckých zimních bund a kabátů. Bojím se, že je hned zničím.
Tak koukám, že většina z vás pere téměř všechno. Mně to vždycky přišlo takové logické. A nikdy jsem nepřemýšlela, že bych to dělala jinak.
Děkuji moc za odpovědi ❤️❤️❤️
Peru vše kromě silonek ☺️
Peru asi všechno, krom silonek, možná občas se stane, že nevyperu bundu, co má nějaké extra podmínky na praní. Nevyprané je pro mě fujky 😅 a navíc to tak nějak divně smrdí (v ojedinělých případech voní)
Peru všechno. Ani ne tak kvůli lidem v obchodě co na to sahají spíš kvůli výrobě. Vadí mi jak se to válí kdoví kde a taky mám pocit, že musím neutralizovat pripadne zbytky barvy (což je asi blbost)
@dominikamatyas přesně, taky jsem nakoukla do zákulisí, takže bez vyprání ani ponožky

Peru vždy vše