Sýrové rolády
Syry a klobasky 🙂
U nás doma vede česneková pomazánka. A když jdu někam, tak třeba chlebíčky s bramborovým salátem.
Já mám ráda různé sýry, nepohrdnu dobrým chlebíčkem nebo něčím slaným z listového těsta
Syry, olivy, kapary obří, dobré ořechy, fuet
Tchyne dela vyborny parmazanovy pejsky - lepsi mini rizecky, krevety, v ramci rodiny cesnekova pomazanka, krabi pomazca. No je toho hodne 🤣
Grilované krevety, domácí dresinky, tatarák, zeleninové saláty, talíř plný sýrů.
Sýry, klobásky, oříšky, ale úplně nejvíce syrové chipsy a tatarák
(Kvalitní) rum... 😄
Různé druhy sýru
tatarak, slane croissanty 😍
Krevety, sýry. Zeleninovy salat. Pivo 🙂
Sushi 🙂 protoze jsem lina si ho delat doma :D
Kvalitní sýry, cheesecake 😋🥳
Různý quiche, zeleninu s dipem, kanapky s uzeným lososem...
A hlavně dobrý červený víno.
dort,ale musi být dobrý
Me je to jedno, hlavne, ze to nemusim chystat ja 😁
Pravý poradny slehackovy dort se skoro žádným testem a s ovocem 😃
Na vasi narozeninovou party?😄
Miluju slaný závin nebo šneky z list.testa,takže klasika.
Potěšily by mě miniřízečky, obložené mísy se spoustou druhů sýrů, dobré šneky a salát Coleslaw. Jo a dobré suché , bílé víno.
Dort a šneky 😃
testovinovy salat, tatarak, sledke cokoliv😊
Pivo 😀 Jídlo je ztráta času 😀
Už ani nevím, co to je “návštěva” 🤨
Kazdopadne já miluju meloun, tatarak a sushi. 🤤
Minirizecky a bramboracky...
Miniřízečky kuřecí v kukuřičné strouhance, krevety, sushi, caprese salát, tatarák...
Skvělý dort a tatarak.
Minizákusky a klasika tatarák.
Chlebicky
Minirizecky, jednohubky, nakrájené sýry 🙂
@eldzej nene, já to už vesměs vymyšlené mám 🙂
Tatarák, sýry a hlavně zeleninu, tu ujídám asi nejvíc 😁
Tatarák,mini řízečky, sýrová roláda, nějaký salát a obložené mísy (syrové a salámové)
Čerstvá zelenina a ovoce. To je to, co mi téměř na každý oslavě chybí🙂
Malé řízečky, česnekové jednohubky, jakékoliv jednohubky
@clementina tak toho je u nás hodně, protože to je asi Emičky nejoblíbenější. Takže zelenina s dipem a z ovoce hrozno, mandarinky, většinou dávám jablko, banán. Sezónně jak to vyjde. V létě je to pak úplně o něčem jiném 🙂
Pizza šneci, rizecky, gouda, šunka. Na pití džus, alkohol nemusím. A nějaké sladké taky nesmí chybět - dort, zakusky, buchty, cokoliv.
Cesnekova pomazánka je TOP pak klasické jednohubky rohlík máslo klobásky sýr a okurek. Obložené talíře a já miluju slaný štrúdl
no mě jako první napadly věnečky! ale chlebíčky, olivy, tatarák jsou taky hodně dobrý. 😀
Tatarák, plněné žampiony, minizákusky, ovoce, sýry
Jak u koho😉 u někoho jsou to vynikající kremrolky, jinde mini věnečky, jinde řizečky z panenky nebo buřty na pivu, domácí utopenci, chlebíčky z mrkvového kaviáru👍
Tatarák,jednohubky a vařené uzené koleno🙂
Kanapky, mini řízečky, sýry, oříšky
Minizakusky, minirizecky, zeleninová misa s mozarellou, něco Slaného z listového těsta, jednohubky 😋 měla bych radost z bowle, venecky,sýry
Sýrová mísa a miniřízečky (jde-li o větší oslavy v restauraci). Nebo česnekové jednohubky a šneky z listového těsta (jde-li o domácí oslavu). Nemusím mít chlebíčky, tchyně je dělá vždy, ze slušnosti jeden ochutnám a končím. A pak pokud jde o oslavu narozenin, neměl by chybět dort nebo aspoň zákusek ke kávě. Zítra zrovna slaví tchán, předem už vím, co bude...
Ze švédského stolu vždycky ráda ochutnám řízečky se zeleninovými saláty, sýry, špízy z rajčátka a mozzarelly. A místo sladkého si vezmu ovoce, popřípadě ovocný salát.
Doma máme rádi nakrájené různé druhy zeleniny a sýrů a k tomu na namáčení dipy, např. česnekový.
Když si hostitel vzpomene, že jsem celiak a připraví mi nějakou bezlepkovou dobrotu. Jakoukoliv 🙂
Ja jsem typicky chlebickovy typ😂

Krevety a minirizecky 🙈