icon

Dnes přicházím se zajímavou #anketou

Představte si, že jste pozvaný na návštěvu/narozeninovou oslavu/svatbu. Jakým pohoštěním vám udělají největší radost? Co máte nejraději? Čeho si rádi zobnete?

Pojďme si takhle při večeru pohladit chuťově buňky 😋🍔🌮🍕🍱🍿

avatar

Krevety a minirizecky 🙈

28. led 2021
avatar

Sýrové rolády

28. led 2021
avatar

Syry a klobasky 🙂

28. led 2021
avatar

U nás doma vede česneková pomazánka. A když jdu někam, tak třeba chlebíčky s bramborovým salátem.

28. led 2021
avatar

Já mám ráda různé sýry, nepohrdnu dobrým chlebíčkem nebo něčím slaným z listového těsta

28. led 2021
avatar

Syry, olivy, kapary obří, dobré ořechy, fuet

28. led 2021
avatar

Tchyne dela vyborny parmazanovy pejsky - lepsi mini rizecky, krevety, v ramci rodiny cesnekova pomazanka, krabi pomazca. No je toho hodne 🤣

28. led 2021
avatar

Grilované krevety, domácí dresinky, tatarák, zeleninové saláty, talíř plný sýrů.

28. led 2021
avatar

Sýry, klobásky, oříšky, ale úplně nejvíce syrové chipsy a tatarák

28. led 2021
avatar

(Kvalitní) rum... 😄

28. led 2021
avatar

Různé druhy sýru

28. led 2021
avatar

tatarak, slane croissanty 😍

28. led 2021
avatar

Krevety, sýry. Zeleninovy salat. Pivo 🙂

28. led 2021
avatar

Sushi 🙂 protoze jsem lina si ho delat doma :D

28. led 2021
avatar

Kvalitní sýry, cheesecake 😋🥳

28. led 2021
avatar

Různý quiche, zeleninu s dipem, kanapky s uzeným lososem...

28. led 2021
avatar

A hlavně dobrý červený víno.

28. led 2021
avatar

dort,ale musi být dobrý

28. led 2021
avatar

Me je to jedno, hlavne, ze to nemusim chystat ja 😁

28. led 2021
avatar

Pravý poradny slehackovy dort se skoro žádným testem a s ovocem 😃

28. led 2021
avatar

Na vasi narozeninovou party?😄

28. led 2021
avatar

Miluju slaný závin nebo šneky z list.testa,takže klasika.

28. led 2021
avatar

Potěšily by mě miniřízečky, obložené mísy se spoustou druhů sýrů, dobré šneky a salát Coleslaw. Jo a dobré suché , bílé víno.

28. led 2021
avatar

Dort a šneky 😃

28. led 2021
avatar

testovinovy salat, tatarak, sledke cokoliv😊

28. led 2021
avatar

Pivo 😀 Jídlo je ztráta času 😀

28. led 2021
avatar

Už ani nevím, co to je “návštěva” 🤨
Kazdopadne já miluju meloun, tatarak a sushi. 🤤

28. led 2021
avatar

Minirizecky a bramboracky...

28. led 2021
avatar

Miniřízečky kuřecí v kukuřičné strouhance, krevety, sushi, caprese salát, tatarák...

28. led 2021
avatar

Skvělý dort a tatarak.

28. led 2021
avatar

Minizákusky a klasika tatarák.

28. led 2021
avatar

Chlebicky

28. led 2021
avatar

Minirizecky, jednohubky, nakrájené sýry 🙂

28. led 2021
avatar

@eldzej nene, já to už vesměs vymyšlené mám 🙂

28. led 2021
avatar

Tatarák, sýry a hlavně zeleninu, tu ujídám asi nejvíc 😁

28. led 2021
avatar

Tatarák,mini řízečky, sýrová roláda, nějaký salát a obložené mísy (syrové a salámové)

28. led 2021
avatar

Čerstvá zelenina a ovoce. To je to, co mi téměř na každý oslavě chybí🙂

28. led 2021
avatar

Malé řízečky, česnekové jednohubky, jakékoliv jednohubky

28. led 2021
avatar

@clementina tak toho je u nás hodně, protože to je asi Emičky nejoblíbenější. Takže zelenina s dipem a z ovoce hrozno, mandarinky, většinou dávám jablko, banán. Sezónně jak to vyjde. V létě je to pak úplně o něčem jiném 🙂

28. led 2021
avatar

Pizza šneci, rizecky, gouda, šunka. Na pití džus, alkohol nemusím. A nějaké sladké taky nesmí chybět - dort, zakusky, buchty, cokoliv.

28. led 2021
avatar

Cesnekova pomazánka je TOP pak klasické jednohubky rohlík máslo klobásky sýr a okurek. Obložené talíře a já miluju slaný štrúdl

28. led 2021
avatar

no mě jako první napadly věnečky! ale chlebíčky, olivy, tatarák jsou taky hodně dobrý. 😀

28. led 2021
avatar

Tatarák, plněné žampiony, minizákusky, ovoce, sýry

28. led 2021
avatar

Jak u koho😉 u někoho jsou to vynikající kremrolky, jinde mini věnečky, jinde řizečky z panenky nebo buřty na pivu, domácí utopenci, chlebíčky z mrkvového kaviáru👍

29. led 2021
avatar

Tatarák,jednohubky a vařené uzené koleno🙂

29. led 2021
avatar

Kanapky, mini řízečky, sýry, oříšky

29. led 2021
avatar

Minizakusky, minirizecky, zeleninová misa s mozarellou, něco Slaného z listového těsta, jednohubky 😋 měla bych radost z bowle, venecky,sýry

29. led 2021
avatar

Sýrová mísa a miniřízečky (jde-li o větší oslavy v restauraci). Nebo česnekové jednohubky a šneky z listového těsta (jde-li o domácí oslavu). Nemusím mít chlebíčky, tchyně je dělá vždy, ze slušnosti jeden ochutnám a končím. A pak pokud jde o oslavu narozenin, neměl by chybět dort nebo aspoň zákusek ke kávě. Zítra zrovna slaví tchán, předem už vím, co bude...

29. led 2021
avatar

Ze švédského stolu vždycky ráda ochutnám řízečky se zeleninovými saláty, sýry, špízy z rajčátka a mozzarelly. A místo sladkého si vezmu ovoce, popřípadě ovocný salát.
Doma máme rádi nakrájené různé druhy zeleniny a sýrů a k tomu na namáčení dipy, např. česnekový.

29. led 2021
avatar

Když si hostitel vzpomene, že jsem celiak a připraví mi nějakou bezlepkovou dobrotu. Jakoukoliv 🙂

29. led 2021
avatar

Ja jsem typicky chlebickovy typ😂

30. led 2021